Kancelářský nábytek

Hledáte nábytek do vaší kanceláře nebo třeba pracujete často z domova a potřebujete si doma vytvořit pracovní koutek? K vyřízení různé administrativy a pro práci u počítače je důležité mít pohodlný prostor, abyste mohli nerušeně pracovat a také občas i relaxovat. Lidí, kteří pracují z domova stále přibývá a tak stoupá poptávka po kancelářském nábytku, který ale musí být zároveň vhodným do domácího prostředí. Kancelářský nábytek se velice změnil, již není zcela strohý a chudý jako dříve. Moderní kancelářský nábytek je důkladně propracovaný, aby splňoval perfektně svůj účel a také musí být příjemný na oko.

Dokážeme vám vyrobit jakýkoliv kousek do vaší kanceláře, či domova

Vyrobíme pro vás psací stoly či kancelářské stolky, skříně, boxy, knihovny přesně podle potřebných rozměrů, aby se vám perfektně vešly do vaší kanceláře a ve stylu, aby se vám v něm pracovalo vždy příjemně a také, aby pasoval do vašeho domova.

Nabídneme vám spousty moderních i klasických materiálů. Tvoříme nábytek jak z nejkvalitnějšího dřeva – masivu, tak i s ekonomičtějším materiálem, jakým je lamino, dýha nebo voština. Všechen materiál můžeme různě povrchově upravit, záleží vždy na vašem vkusu a domluvě. Materiál na výrobu nábytku nám dodávají léta prověření dodavatelé jako jsou například společnosti Kronospan a Egger.

Srdcovou záležitostí je pro naše truhláře samozřejmě dřevo a práce s ním. Proto také obzvláště výběr masivu je u nás velmi široký. Nabízíme jak tuzemské dřevo, tak dřeva exotická. Vaše kancelářské stoly, skříňky či police tak mohou být jak z modřínu, břízy, jasanu, javoru, třešně, akácie či ořechu, tak třeba z tak zajímavého dřeva, jako je iroko, mahagon, merbau, teak, wenge nebo hevea.

Kromě nábytku na míru si u nás můžete vybrat pro svou pracovnu i jednotlivé kusy nábytku skladem. V našem e-shopu najdete mimo jiné kvalitní a krásné komody nebo konferenční stolky.

Zařiďte si svou domácí kancelář prakticky, pohodlně a stylově!

kancelářský nábytek