Vyberte stránku

Reference našeho truhlářství

Co říkají o výrobě nábytku naši zákazníci?

Napište nám prosím také vaši zkušenost.

Jaký nábytek jste si od nás nechali vyrobit a jak jste s nábytkem spokojeni, vaše zpětná vazba je pro nás velice důležitá!

guest
Spokojenost
Jak jste byli spokojeni
386 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Krupičková
Krupičková
4.1.2024 12:23

Pan Petříček nám realizoval kuchyňskou linku, vše proběhlo perfektně, rychlá komunikace, pečlivý návrh, vše šlo vytvořit podle toho co jsme chtěli, pan Petříček to jen dotvořil k dokonalosti. Linka byla rychle vyrobena. Za nás tedy spokojenost a těšíme se na další spolupráci.

Blanka Jagošová
Blanka Jagošová
20.11.2023 9:31

U pana Petříčka jsem už objednávala 2x: nečalouněný gauč a stůl. Líbila se mi domluva s panem Petříčkem – dolaďování dle mých představ – nebyl problém konzultovat a upravovat. Dřevo je krásně zpracované, hladké a příjemné. Vřele doporučuji.

Johana Nedělová
Johana Nedělová
24.10.2023 20:52
Spokojenost :
     

Před rokem jsme si u pana Petříčka nechali vyrobit manželskou postel na míru. Jakékoli úpravy nebyly problém, komunikace s panem Petříčkem byla naprosto skvělá, rychlá, byl ochotný a poradil s výběrem nejen postele, ale i matrace. Co se týká výroby, tak zakázka byla vyrobena dokonce dříve, než bylo původně plánováno, což se málokdy vidí, většinou to bývá naopak.
Pan Petříček byl tak skvělý, že nám postel i osobně přivezl přes půl republiky a ještě vynesl s manželem do domu.
Po roce používání postele jsme velmi spokojení. Je vidět, že je kvalitní, bytelná. Velmi doporučuju…

Marcel Novotný
Marcel Novotný
16.10.2023 12:12

Apsolutní spokojenost , sup domluva.
Doporučuji.
Novotný.

Petr Karásek
Petr Karásek
16.10.2023 11:04
Spokojenost :
     

Pan Petříček mi vyráběl chatové dveře na míru. S kvalitou jsem byl velmi spokojen, ale navíc mne pozitivně překvapilo to, s jakou péčí připravil i instalační doplňky (byť nebyly v zadání) a také kvalitní rady a zkušenosti, jak dveře včetně zcela nových pantů do futer instalovat a naladit. Pokud budu mít v budoucnu nějakou poptávku, tak první volbou bude pan Petříček, přesto že je ode mne přes 100 km vzdálen.

Josef Dušek
Josef Dušek
15.10.2023 23:02
Spokojenost :
     

Pan Petříček nám v letošním roce dodával atypickou ložnicovou stěnu.
Od prvního stekání s ním v jeho firmě jsme měli velmi dobrý pocit. Přestože jsme si dost “vymýšleli”, nic nebyl problém. Byla zřejmá značná zkušenost z předchozích realizací, a i proto nám doporučil některé změny v našem návrhu, které jsme ocenili.
Vlastní dodávka proběhla v dohodnutých termínech a ve vzorné kvalitě.
Už dlouho jsme se nesetkali s tak profesionálním přístupem, a tak služby Truhlářství Petříček můžeme všem jen doporučit!

sestava skřini
Alexandra
Alexandra
15.10.2023 19:06
Spokojenost :
     

Necekane rychla orace, prijemna a vstricna komunikace a vysledek presne podle predstav 🙃

Jiří Turek
Jiří Turek
15.10.2023 13:47

S panem Petříčkem jsem spokojen. Mám od něho vyklápěcí postel a matraci. Cca 2 roky žádné známky opotřebení a vše perfekně funguje.

Petr Hula
Petr Hula
14.10.2023 13:13
Spokojenost :
     

Nechali jsme si vyrobit postel do loznice. Sirka mistnosti 177cm 😀
Pan Petricek provedl skvelou praci, skvele si poradil se suplikem a i upravou na bocni listy. Za nas profesionalni prace!!

Pavel Šrámek
Pavel Šrámek
13.10.2023 21:27
Spokojenost :
     

S panem Petříčkem vše proběhlo hladce. Neměl problém odladit detaily a přizpůsobit se požadavkům a hledat optimalizace s ohledem na cenu. S výsledkem jsem moc spokojen. Zhotoveno kvalitně a precizně dokonce i dříve nežli byl dohodnutý termín. Vřele doporučuji.

Květa B.
Květa B.
12.10.2023 21:47
Spokojenost :
     

Dlouho jsem se nesetkala s tak milým a osobním přístupem. Pan Petříček mi vyrobil krásný dvojitý psací stůl do pokoje pro dvě děti, včetně úložných prostor, polic, zásuvek a skříněk. Vše na míru a dle mých představ. Moc mu chci ještě jednou poděkovat a určitě v budoucnu objednám další nábytek do dětského pokoje.

Venca
Venca
12.10.2023 19:59
Spokojenost :
     

Velmi spokojen

Tibor V
Tibor V
12.10.2023 18:57
Spokojenost :
     

Nejprve jsme si nechali vyrobit na chatu dvoumetrový “peřináč”. Protože jsme byli velmi spokojeni, tak jsme si nechali vyrobit rozkládací kuchyňský stůl, manželské postele a dvě postele do podkroví. Pan Petříček vše dovezl a smontoval k naší naprosté spokojenosti. Pokud budeme v budoucnosti potřebovat na chatu ještě nějaký nábytek, bude první koho oslovíme. Tibor a Jarmila

Novák
Novák
12.10.2023 18:01
Spokojenost :
     

U pana Petříčka jsme si nechali vyrobit postel na míru a stimto výrobkem jsme nad míru spokojeni. Dohodnuté termíny dodrženy,kvalita 100%.Tohoto výrobce nábytku vřele doporučuji tomu kdo hledá kvalitní výrobek.

Petr Musil
Petr Musil
12.10.2023 17:51
Spokojenost :
     

Pan Petříček mi restauroval dobový dubový prací stůl v masívu. Perfektní a precizní práce, jako jeden z mála v regionu pracuje s masívem. Komunikace bez problémů, jsem velmi spokojen.

Musilovi
Musilovi
30.8.2023 17:27
Spokojenost :
     

Dobře odvedená práce při renovaci pracovního stolu, vstřícnost a ochota. Děkujeme

michaela B
michaela B
5.8.2023 17:05
Spokojenost :
     

Pro pana Petrička není problém s ochotou přijmout i “pidi”zakázku jakou je osazení vestavné myčky dvířky z lamina. Jako vždy rychle a kvalitně zhotovené k naší plné spokojenosti,
děkujeme

Stáňa Blažíčková
Stáňa Blažíčková
16.6.2023 23:43
Spokojenost :
     

Pan Petříček pro mě na chalupu vyrobil retro gauč na míru, podle mých představ. Dodal i matraci. Nechal mi u sebe uskladněný nábytek přes zimu, aby v chalupě neutrpěl škodu. Pak mi gauč přivezl a smontoval. Jsem moc spokojena a vřele můžu pana truhlaře Petříčka doporučit a ještě jednou mu děkuji. Stana Blažíčková

Jarka PUdilová
Jarka PUdilová
19.5.2023 13:23
Spokojenost :
     

Před časem nám pan Petříček vyráběl nábytek do pokoje pro dceru Přestože měl spoustu zakázek, dokázal vyhovět naší prosbě o rychlé dodání do určitého termínu.
Všechen nábytek je precizně zpracován.
Truhlářství pana Petříčka mohu všem jen doporučit!
Moc děkujeme.

Lucie Manušyn
Lucie Manušyn
11.4.2023 20:24
Spokojenost :
     

Truhlářství pana Petříčka vřele doporučujeme. Moji představu skříně a polic vyplnil perfektně a to hlavně díky doptávání se na každý detail. Poskytl nám vzor nátěrů i všech úchytek, abychom oboje viděli naživo a ne jen v katalogu.

Eliška Šorejsová
Eliška Šorejsová
10.2.2023 7:48
Spokojenost :
     

Dobrý den. Firma pana Petříčka pro mě byla jasná volba při koupi manželské postele, nočních stolků a jednolůžkové postele s úložným prostorem. Zpracování a kvalita jejich výrobků je opravdu poctivá. Těší mě velká ochota a snaha vyhovět ze strany pana Petříčka na úpravu postele dle mého přání. Pane Petříčku děkuji Vám, že se držíte rodinné tradice a pokračujete ve šlépějích svého otce u kterého jsem měla také tu možnost se setkat s jeho kvalitními výrobky, které slouží dodnes. Jsem ráda, že i v této nelehké době se najde ještě poctivá, kvalitní a slušná firma, kterou mohu všem jen a jen doporučit! Děkuji Šorejsová Eliška 

Lenka Jílková
Lenka Jílková
7.2.2023 22:45
Spokojenost :
     

S prací pana Petříčka jsme byli opakovaně spokojení od pomoci s návrhem a dobrými radami před vlastní realizací až k velmi preciznímu zpracování. Velmi dobrá domluva a vždy dodržené termíny. Naposledy si u nás poradil s atypickou zahradní lavicí. Moc děkujeme.

lavice zahradní
Jiří H.
Jiří H.
12.1.2023 22:32
Spokojenost :
     

Objednávka jídelního stolu z masivní borovice byla zhotovena kvalitně a za přiměřenou cenu.

Monika Polyaková
Monika Polyaková
11.1.2023 6:49
Spokojenost :
     

Nechala jsem si vyrobit nábytek z masivu do obýváku a byla to nejlepší volba. Pokud budu v budoucnu potřebovat vyrobit nový nábytek určitě truhlářství Petříček, 100% spokojenost.

Eva Z.
Eva Z.
4.1.2023 3:42
Spokojenost :
     

Nechali jsme si delat atypicke zarubne na miru, rychla komunikace, dodani dle domluvy. Vse probihalo tak jak bylo domluveno.

Čermákovi
Čermákovi
3.1.2023 18:44
Spokojenost :
     

Truhlářství Petříček z České Bělé můžeme jen doporučit. Jejich výrobky jsou krásné, kvalitní a provedení precizní. Nechávali jsme si již před léty vyrobit postele z masivu olše, k tomu postupně komody, vestavěnou skříň do šikminy v ložnici a botníky. Pan Petříček vždy navrhl přesné technické řešení, realizace proběhly v termínu, jednání naprosto profesionální a velmi milé. Děkujeme, 100% spokojenost.

Jiřina V.
Jiřina V.
3.1.2023 13:21
Spokojenost :
     

Velmi ochotný pán, vše v pořádku i termín dodržen. Určitě se na pána obrátíme ohledně dalšího nábytku

Jaroslav Hála
Jaroslav Hála
30.12.2022 14:10
Spokojenost :
     

Po předchozí dobré zkušenosti jsme p. Petříčka opět oslovili s realizací veškerého nábytku na míru v přízemí rodinného domu. Chválíme velice vstřícné a ochotné jednání, naši představu o nábytku jsme společně doladili na místě během zaměření. Díky svým zkušenostem dokázal p. Petříček najít řešení i všech našich nestandardních požadavků. Vše bylo vyhotoveno v předem dohodnutém termínu, precizně a ve vynikající kvalitě. 
V dnešní době je velmi těžké najít spolehlivého a kvalitního řemeslníka jako je p. Petříček. Mohu jeho firmu s čistým svědomím doporučit.

Lucie Pavelková
Lucie Pavelková
30.12.2022 10:53
Spokojenost :
     

Před čtyřmi lety jsme si v truhlářství u pana Petříčka nechali vyrobit skříně do dětského pokoje. S nábytkem jsme spokojeni – stále vypadá jako nový.
Všechny části skříní přivezl sám i s popisem, co k čemu patří. Moc děkujeme.

Pavel Roupec
Pavel Roupec
27.12.2022 14:35
Spokojenost :
     

Komody máme spoustu let a jsou bez jediné závady. Komody jsme doobjednávali a pan Petříček nám podle fotek vyrobil úplně ty samé. Budeme objednávat další. Upozorňuji, že je máme už asi 10 let. A jsou jakoby je dovezl včera. Děkujeme.

Hrušák M.
Hrušák M.
27.12.2022 11:06
Spokojenost :
     

Nechat si vyrobit nábytek z masivu od pana Petříčka je ta nejlepší volba. Vybrali jsem si jako základ z nabídky Psací stůl 571, který jsme chtěli z masivu buk cink, protože to vypadá 100x lépe, než to dřevo se suky, a navíc nám zapadne mezi další nábytek dětského pokoje. Všechny detaily s námi pan Petříček trpělivě probral, volbu materiálu, hrany, pojezdy šuplíků, přesazení jejich čel, úchytky, … prostě individuální přístup profesionála, kterému záleží na kvalitě a funkčnosti toho, co vyrobí. Provedení je opravu bezchybné a za zhruba rok používání se žádný nedostatek neprojevil, stůl je stále pěkný a stabilní. Jedinou drobnou výtku jsme měli k dopravě, kdy balení v černé fólii není nejlepší proti poškození a při přebírání od dopravce nemusí být poškození patrné. Ale určitě to pan Petříček už řeší jinak, jak slíbil. Jsme maximálně spokojeni a až budeme potřebovat další stůl, či jinou část nábytku, obrátíme se rádi zase na něj.

11.JPG
Jan Neuwirth
Jan Neuwirth
25.12.2022 19:26

Policová skříň (3)

IMG_20221225_105540.jpg
Jan Neuwirth
Jan Neuwirth
25.12.2022 19:26
Spokojenost :
     

Policová skříň (2)

IMG_20221225_105423.jpg
Jan Neuwirth
Jan Neuwirth
25.12.2022 19:25
Spokojenost :
     

Policová skříň (1)
Policová skříň na míru zapasovaná do řady skříní, která zároveň slouží jako police k patrové posteli. Pan Petříček měl geniální nápad s podepřením polic pohyblivými sloupky tak, aby co nejméně překážely.

IMG_20221225_105617.jpg
Jan Neuwirth
Jan Neuwirth
25.12.2022 18:52
Spokojenost :
     

Škoda, že se sem nedá dát víc fotek, vidíte jen jedno rameno schodiště. Toto čtyřramenné schodiště slouží od roku 2012. Je to betonové schodiště obložené bukovými schodnicemi a smrkovými podschodnicemi. Za 60 000 Kč proměňuje obyčejný domek v luxusní dům.

img_20200926_153536-1601128809.9209-225x300.jpg
Jan Neuwirth
Jan Neuwirth
25.12.2022 18:15
Spokojenost :
     

Policová skříň (3)

IMG_20221225_105540.jpg
Jan Neuwirth
Jan Neuwirth
25.12.2022 18:14
Spokojenost :
     

Policová skříň (2)

IMG_20221225_105423.jpg
Jan Neuwirth
Jan Neuwirth
25.12.2022 18:13
Spokojenost :
     

Policová skříň (1)
Potřeboval jsem napasovat policovou skříň za patrovou postel do mezery v řadě již postavených skříní. Postel dělí dětský pokoj na dvě poloviny. Skříň je cca 1,4 m široká, 2,15 m vysoká a 50 cm hluboká. Police bylo nutné podepřít, což pan Petříček vyřešil jednoduše a přitom geniálně pohyblivými sloupky. Mohu je tak různě přesouvat tak, aby co nejméně překážely.

IMG_20221225_105209.jpg
michaela B
michaela B
25.12.2022 10:20
Spokojenost :
     

V truhlarstvi pana Petříčka jsme si nechali vyrobit botnik na chalupu v retro stylu a atypicky stul s uloznym prostorem pod sici stroj, obe veci jsou precizne zhotovene, pristup od navrhu az pododani plne profesionalni, firmu mohu jen a jen doporucit. michaela z HB

Dominika Iseni
Dominika Iseni
23.12.2022 19:48
Spokojenost :
     

Skvělá kvalita nábytku a úžasný přístup pana Petříčka, který nám zhotovil i namontoval předsíň, postel i stůl. Vřele doporučuji!😊

Jana Kulhánková
Jana Kulhánková
23.12.2022 8:33
Spokojenost :
     

U pana Martina PETŘÍČKA jsme nechávali dělat posuvné dveře do koupelny a tato “výzva” byla dokonale splněna ! Děkujeme .

Mirka
Mirka
22.12.2022 19:14
Spokojenost :
     

Spokojenost

Pavel Povolný
Pavel Povolný
22.12.2022 14:57

Před 10 lety nám pan Petříček dodal nábytkovou stěnu a postele v masivu, vše plně funkční, bez problémů. Dokonce vše přežilo bez problémů stěhování. Kvalita jak má být.

Kateřina Štochlová
Kateřina Štochlová
22.12.2022 12:20
Spokojenost :
     

Objednali jsme si postele rozměr 100x 200, překvapila mě lehkost materiálu i konstrukce. Velmi snadná montáž. Děkuji. Spokojeni.

Lenka
Lenka
22.12.2022 9:08
Spokojenost :
     

Velká spokojenost s kuchyní i postelí… vše velmi kvalitní… již 10let slouží ke spokojenosti… profesionální přístup i provedení:-))velmi děkuji a přeji spoustu dalších spokojených zákazníků a před svátky i klidné a spokojené svátky a hodně zdraví štěstí a úspěchů do nového roku.. Lenka

Jaroslav Žváček
Jaroslav Žváček
22.12.2022 7:37
Spokojenost :
     

Chvála je jen nošením dříví do lesa. Měl jsem atypickou úpravu stávajícího standartního výrobku. Vše proběhlo na jedničku.

Dáša Pustková
Dáša Pustková
21.12.2022 20:54
Spokojenost :
     

Mám s panem Petříčkem ty nejlepší zkušenosti Nechala jsem si zhotovit postel na míru. Naprosto skvělá komunikace, pan Petříček ochotný, vstřícný a příjemný, bezproblémové dodání a finální výrobek zcela splnil mé očekávání. Mohu vřele doporučit.

Martin Marek
Martin Marek
21.12.2022 18:19
Spokojenost :
     

S panem Petrickem mám ty nejlepší zkušenosti… Původně to začalo menší zakázkou na šuplíky na hračky holkám pod postel. Protože vše proběhlo dle mých představ – dle dohody, dle zaslané nabídky a v super kvalitě. Tak jsem se pak na něj obrátil s celou rekonstrukcí dětského pokoje. Vzniklo krásné místo, kam bych se rád vrátil sám, kdyby se mi postestilo být zase dítětem🤣 Těším se na další společné projekty. Vaši Markovi

Martin Novák
Martin Novák
21.12.2022 16:46
Spokojenost :
     

Kvalitní provedení výroby a montáže skříňky na sušičku (na míru). Profesionální přístup. Oceňuji velice přátelské jednání a rychlou reakci na cenovou nabídku včetně ladění detailů po telefonu. Jednoznačně pana Petříčka doporučuji.

Hejkalová
Hejkalová
21.12.2022 15:53
Spokojenost :
     

Nechala jsem si vyrobit před pár lety šatní skříň,je velice pěkná a slouží do dnes. Pana Petříčka mohu jen doporučit .

Vlasta Galiová
Vlasta Galiová
21.12.2022 12:50
Spokojenost :
     

Skvělé provedení šatní skříně a ochotné jadnání

Alena Al-Hamid
Alena Al-Hamid
21.12.2022 9:45

Pan Petříček nám vyráběl přistýlku (“šuplík” na kolečkách pod postel). Jsme s ní naprosto spokojeni jak po stránce technické, tak vzhledové.
A čeho si (obzvlášť v dnešní době) ceníme, že spolupráce s panem Petříčkem byla naprosto bezproblémová. Je solidní, rychlý, spolehlivý, a co si s ním domluvíte, to platí. Doporučuji.

Al-Hamid

Nagyová
Nagyová
20.12.2022 18:55
Spokojenost :
     

Od pana Petříčka jsme objednali během pěti let dvě zakázky.
Naše zkušenost je výborná.
Dobrá komunikace, nábytek kvalitně zpracovaný, při dodání dobře zabalený,
termín dodaní přesný dle dohody.
Mohu opravdu všem doporučit!!!
Určitě jeho služby opět využijeme.
Děkuje spokojená zákaznice.

Bohumil Pavlíček
Bohumil Pavlíček
20.12.2022 16:12

Dobrý den, objednal jsem postel na míru. Byla dodána do Prahy rychle, vyrobená pečlivě a včetně montáže. Myslím, že i cena byla rozumná. Mohu jen doporučit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Děkuje Pavlíček.

Jan Pech
Jan Pech
20.12.2022 16:04
Spokojenost :
     

Pan Petříček mi před třemi lety dělal postel na míru – měl jsem na něj pár netradičních požadavků, co se týče designu a funkčnosti. Vše se mnou během výroby prodiskutoval a vyrobená postel předčila má očekávání. Navíc mi k ní dodal skvělé matrace. Jeho služby mohu s čistým svědomím doporučit.

Jaroslav Zátka
Jaroslav Zátka
20.12.2022 16:03

240 X 200 postel z masivu s odkládací plochou na obou stranách a vysokým čelem, prostě něco co jsme viděli jen v cizině, kde se nehledělo na velikost ložnice.
Jako bonus pro manželku 4x šuplík na kolečkách pod postelí, jako odkládací prostor.
Po pěti letech vše stále jako nové a funkční.
Za mě, skvělá volba řemeslníka.
Jsem rád, že mohu po takové době ještě jednou poděkovat.
PS: po takové době má recenze nějakou váhu👍

Tomáš
Tomáš
20.12.2022 15:02
Spokojenost :
     

Pro děti na zakázku vyrobené pracovní stoly včetně skříňky se šuplíky, spokojenost, hezký a kvalitní nabytek

Jitka a Miloš
Jitka a Miloš
20.12.2022 14:27
Spokojenost :
     

Úžasně profesionální provedení výrobků, vždy jsme byli velmi spokojeni, vše vždy klaplo na milimetr. Máme manželskou postel, postele a skříně na míru do podkroví a úúúúžasnou kuchyň. Všem vřele doporučuji!!!

Darina
Darina
20.12.2022 11:09

S prací pana Petříčka jsem byla velmi spokojená nejen já i moje dcera. Pan Petříček je milý, svědomitý a pečlivý, mé návrhy nábytku profesionálně upravil a samozřejmě hlavně dokonale vyrobil k naší spokojenosti. Určitě doporučují a moc děkuji.

Marie
Marie
20.12.2022 7:36
Spokojenost :
     

Několik let nám slouží úžasná postel z masivu. Výklop vymyslel pan Petříček skvěle, funkčně. Několika známým jsem jeho služby doporučila, u všech naprostá spokojenost!

Prášil Václav
Prášil Václav
14.12.2022 11:11
Spokojenost :
     

Pán Petříček nám vyrobil perfektní peřináč. Jsme nad míru spokojení.S pozdravem Prášil Vaclav a přáním hezkého dne

Yvona
Yvona
14.11.2022 20:14
Spokojenost :
     

Pan Petříček pro nás vyráběl psací stůl pro dvě děti do menšího pokoje. Ceníme si profesionálního zpracování zakázky od jejího zadání až po doručení
, vstřícnosti, zájmu, snahy o naši maximální spokojenost. Doporučujeme a děkujeme.

Blanka
Blanka
7.10.2022 11:07

Loni jsem si od pana Petříčka nechala vyrobit nečalouněný gauč. Několikrát jsme upravovali finální podobu, aby splňoval vše co jsem od něj očekávala. Nyní potřebuji další kousek nábytku a moje volba od koho je jasná!

Bohumír Kašík
Bohumír Kašík
7.9.2022 6:34
Spokojenost :
     

Potřebovali jsme v relativně krátkém termínu vyrobit dřevěné venkovní dveře. Pan Petříček nám vyšel maximálně vstříc. Nenechal ni náhodě, všechno jsme společně vyladili a v dohodnutém termínu nám dodal kvalitně a precizně vyrobené dveře, které dnes slouží a vypadají velice dobře. S čistým svědomím doporučuji :). Děkujeme.

Jan Cír
Jan Cír
18.5.2022 11:56
Spokojenost :
     

Do dětského pokoje v našem novém domku jsme si nechali z důvodu maximálního možného využití daného prostoru vyrobit sklopný psací stůl podle námi zadaných rozměrů.
Stůl dorazil perfektně zabalený. Způsob balení již předem vyloučil všechny možné druhy poškození, které by během přepravy mohly nastat.
Vlastní instalace proběhla hladce, mechanismus stolu funguje perfektně. Svým vzhledem není k rozeznání od stávajícího vybavení dětského pokoje. Tedy až na kvalitu vlastního provedení. Kvalita stolu totiž dalece převyšuje kvalitu ostatního nábytku v místnosti.

Pokud budeme potřebovat ještě nějaké netypické vybavení pro náš dům, vím už předem jasně, na koho se opět obrátím.

stana
stana
17.5.2022 12:42
Spokojenost :
     

Nechala jsem si vyrobit na míru dřevěný gauč na chalupu v retro stylu. Moc se povedl a velmi hezky se na chalupu hodí. Nechala jsem si ho přes zimu uskladněný u pana Petříčka, který byl tak laskavý a umožnil mi uskladnění, aby se v zimě na chalupě nezničil.Po zimě mi ho pan Petříček dovezl, sestavil a doufám, že dá na stránky i fotky. Moc mu děkuji, je velmi ochotný a šikovný. Mohu jen doporučit
Stana B.

Vitis
Vitis
1.4.2022 17:30
Spokojenost :
     

Nechal jsem si vyrobit skříňku na míru k tovární obývákové stěně. Od předlohy k nerozeznání(teda až na kvalitu) a ve stejném duchu nadrozměrnou polici pro papouška. Termín splněn v předstihu. Práce špičková. Pán umí a je spolehlivý.

Daniel Frajt
Daniel Frajt
23.1.2022 20:21
Spokojenost :
     

Před rokem nám pan Petříček vyrobil sklopnou zabudovanou postel. Funguje výborně, jsme spokojeni. Firmu mohu doporučit.

Tauma
Tauma
18.1.2022 9:05
Spokojenost :
     

Před rokem jsme si nechali vyrobit atyp postel z masivu. Jsme maximálně spokojení, byla to výborná volba. Děkujeme.

Kamila Kafková
Kamila Kafková
17.1.2022 17:29
Spokojenost :
     

Děkujeme panu Petříčkovi za výrobu, dopravu i montáž postelí. Výborná spolupráce a domluva. Rychlé a kvalitní vyřízení zakázky do Vánoc. Těšíme se na další spolupráci.

Faměrovi
Faměrovi
17.1.2022 15:15

Děkujeme panu Petříčkovi za zhotovení konferenčního stolku do našeho obýváku.Úžasná spolupráce, komunikace,ochota a nakonec samotný výrobek, který nám poslal přepravní společností naprosto skvěle zabalený tak, aby nedošlo k poškození.100% spokojenost.

Richard Dvořák
Richard Dvořák
17.1.2022 12:13
Spokojenost :
     

Potřebovali jsem vyrobit postel z masivu o něco menší, než je standartní rozměr. Několik oslovených výrobců nemělo o zakázku zájem a nebo měli přehnané finanční požadavky. Pan Petříček nám hned vyšel vstříc. Nabídl ještě lepší řešení, než jsme si představovali. A také poradil s výběrem matrace, která byla přizpůsobena menší velikosti postele.
Je to už skoro rok a s postelí je naprostá spokojenost.
Na základě této vynikající zkušenosti jsme objednali ještě jednu postel z masivu, tentokráte ve standardním provedení. Opět naprostá spokojenost.
A také velice oceňuji skvělou komunikaci jak při objednávání, tak i při předávání.

Rozhodně doporučuji!!!!

Žváčkovi
Žváčkovi
17.1.2022 8:53
Spokojenost :
     

Maximální vstřícnost při zadávání a dodání, 100% funkčnost a kvalita

Stanislav Polášek
Stanislav Polášek
16.1.2022 22:11
Spokojenost :
     

Konferenční stůl dle našich požadavků a rozměrů byl vyroben rychle. Kvalita je úplně jinde než tovární výrobky. Veliká spokojenost.

Svobodovi
Svobodovi
16.1.2022 18:11
Spokojenost :
     

Moc dekujeme za na miru vyrobenou postel a skvele rady, diky kterym jsme zvolili spravou vysku postele. Skvely pristup v komunkaci i pri predani:) jsme na 100 % spokojeni.

Petr Karvánek
Petr Karvánek
16.1.2022 14:34
Spokojenost :
     

Pan Petříček je v dnešní době opravdu světlá výjimka mezi řemeslníky. Naprosto spolehlivý, termíny plní na 100%, nábytek je precizně provedený. Škoda, že takových není více.

Čížkovi
Čížkovi
10.1.2022 9:01
Spokojenost :
     

Od pana Petříčka jsme si nechali vyrobit nejprve nadrozměrné posuvné dveře, následně i rozměrově velmi nestandartní kuchyň na míru – s obojím jsme byli naprosto spokojeni! Zejména oceňujeme, že pan Petříček nad věcmi přemýšlí velmi důkladně a do detailu – nemůže se stát, že by někde něco nesedělo nebo nefungovalo, ba naopak, pan Petříček často objevil možné komplikace a rovnou přišel sám přišel se skvělým řešením. Dále oceňujeme aktivní a jasnou komunikaci, která v kombinaci s předchozím bodem zaručuje, že nedojde k překvapením nebo nedorozuměním. Obě zakázky tak hodnotím 10/10 a vřele všem doporučuji pana Petříčka k výrobě nejen atypických kusů nábytku.

Šonkovi
Šonkovi
1.1.2022 13:24
Spokojenost :
     

Nechali jsme si od pana Petříčka vyrobit skříň na míru a postel z masivu včetně zpevněného šuflete vhodného i pro příležitostné přespání. Po vzájemné dohodě jsem doladili všechny detaily. Komunikace byla skvělá a vždy proběhla téměř obratem. Vše vypadá moc hezky, jsem velmi spokojeni.

Hortovi
Hortovi
15.11.2021 8:26
Spokojenost :
     

Před 5 lety nám pan Petříček vyrobil na míru dvojlůžko Pavla s mořením do odstínu dubu. Nyní jsme nechali přidělat ještě noční stolky a zásuvky pod postele. Vše krásně sedí (co do rozměrů) a ladí (co do vzhledu). Jsme moc spokojení.

František Kaaden
František Kaaden
22.10.2021 7:54
Spokojenost :
     

Nechali jsme si u pana Petříčka vyrobit atypickou manželskou postel + skříně do ložnice. Vše bylo naprosto perfektní, poctivá práce a přirozený um. Dřevo je krásné, nic se na něm nemění ani po letech (už je to 15 let). Vše slouží, jak má, nic se nerozhýbalo. Vzdávám hold jeho práci i jeho lidskému přístupu ( ono to jinde kolikrát totiž není v rovnováze).

Kuželovi
Kuželovi
19.10.2021 18:50
Spokojenost :
     

Pana Petříčka jsme oslovili poprvé a to se zakázkou na dvoupatrovou postel, kterou jsme vzhledem k omezenému místu v nudlovitém pokoji potřebovali vyrobit na míru. Již samotná komunikace probíhala na jedničku – vstřícný, lidský a ochotný přístup.

Navymýšleli jsme si toho opravdu hodně, protože jsme potřebovali co nejvíce zmenšit vnější rozměry a zároveň jsme chtěli, aby se co nejvíce podobala druhé posteli, kterou jsme v minulosti zakoupili ze sériové výroby. Všechny naše požadavky pan Petříček zvládl na výbornou a velkým překvapením nám bylo jak festovní postel je – i když na ní děti skotačí, ani se nehne. Mít stroj času, bez váhání bychom si nechali u pana Petříčka vyrobit i první postel.

Rozhodně doporučujeme!

František Vajkay
František Vajkay
15.10.2021 11:07
Spokojenost :
     

Už je to přes 10 let co nám pan Petříček vyrobil a dodal postel a noční stolek. Výrobky jsou bytelné, dodnes bez vad. Moření výrobků zvládl pan Petříček na jedničku (měli jsme specifický požadavek). Vzorky jsme dostali během několika dnů, po objednání, poštou. Výběr jsme potvrdili telefonicky (možná i e-mailem).
 
Takže za nás spokojenost. Můžeme jen doporučit. 

Čermákovi
Čermákovi
10.10.2021 19:38
Spokojenost :
     

Spolupráce s panem Petříčkem nemá chybu. Objednávali jsme u něj vestavěné skříně, botníky, knihovnu, skříňky do koupelny,…. a oceňujeme nejen kvalitu práce, ale i skvělou komunikaci a dodržení termínů.
Děkujeme za profesionální a zároveň lidský přístup a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků.

Naďa Mikšíčková
Naďa Mikšíčková
25.8.2021 14:41
Spokojenost :
     

Nechala jsem si vyrobit u pana Petříčka dvoulůžkovou výklopnou postel.Upravil mi ji podle mých představ,i když to v běžné nabídce neměl.Byla jsem velmi spokojená s ochotou,férovým jednáním,s kvalitou výrobku a dodací lhůtou.Tuhle firmu vřele doporučuji!

Macháček
Macháček
18.8.2021 9:26
Spokojenost :
     

Objednali jsem si postele z masivu a naprostá spokojenost. Od počátečního kontaktu s panem Petříčkem až po výslednou kvalitu dodaného zboží. Hledáte-li profíka v oboru, tak jste na správné adrese, tady se nemůžete zmýlit, rozhodně doporučuji.

Honzíkovi
Honzíkovi
16.8.2021 15:42
Spokojenost :
     

S panem Petříčkem je výborná komunikace, ochotně i několikrát dolaďuje detaily, aby se co nejlépe sladila přání zákazníka s možnostmi truhláře a výsledkem je poctivá a kvalitní práce (dříve ložnice a nyní kuchyň na míru). Doporučujeme!

Milena Vítková
Milena Vítková
1.7.2021 16:49
Spokojenost :
     

Pane Petříčku, jsem velmi spokojená s krásným a precizním nábytkem, který jste mi vyrobil. Oceňuji Vaši pečlivost, přístup a spolehlivost. Rozhodně Vaši firmu doporučím. Těším se na další spolupráci.

Petra Greifová
Petra Greifová
16.6.2021 6:58
Spokojenost :
     

Ráda bych doporučila! Pan Petříček je šikovný, spolehlivý, pečlivý a dělá svou práci rád, což je dnes velmi vzácné. Vyrobil nám postýlky na míru do chalupy, ochotně pomohl s truhlařinou na lesní chatce a pomáhá i s obnovou nábytku našeho zámeckého penzionu na Vysočině.

Jakub Štěpánek
Jakub Štěpánek
11.6.2021 0:32

Pane Petříčku s postelí jsme maximálně spokojeni, po 9 letech je stále jako nová, bez jediného problému. Kus poctivého nábytku na celý život 🙂
Zdravím a ať se Vám daří

Zuzana Szabo
Zuzana Szabo
8.6.2021 17:21
Spokojenost :
     

Pana Petříčka jsem poprosila o výrobu atypického úložného prostoru – peřináče dlouhého přes 190 cm, který jsem potřebovala do obývacího pokoje za sedací soupravu.

Pan Petříček nejen peřináč skvěle vyrobil a doručil mi ho do Budapešti, ale domyslel spoustu věcí, které by mě ani nenapadlo řešit. Peřináč tak skvěle sedí na zdi, má na správném místě prostor pro zásuvky a to není zdaleka vše. Pan Petříček je skvělý a jsem opravdu nadšená.

Peřináč byl také pečlivě zabalený, aby dlouhou cestu zvádl a pan Petříček mi poslal mailem pokyny, na co mám při převzetí dát pozor.

Jediná nevýhoda je, že pan Petříček nebydlí v Budapešti. 🙂 Kdyby bydlel tady, tak veškerý nábytek kupuji u něj.

Marcela Kurzová
Marcela Kurzová
25.5.2021 12:19
Spokojenost :
     

Nechali jsme si od Vás vyrobit, z masivu patrovou postel pro kluky, postel je bytelná, z masivu, naprostá spokojenost. Kurzovi

Dagmar Prusová
Dagmar Prusová
2.5.2021 11:44
Spokojenost :
     

Má objednávka rohové poličky do kuchyně byla internetová. Reakce na můj opatrný dotaz byla okamžitá, i když šlo o malou zakázku, domluva perfektní a dodání rovněž.
Bez chyby.

Martin Marek
Martin Marek
18.4.2021 9:02
Spokojenost :
     

Dobrý den, objednali jsme si u p. Petricka výsuvné šuplíky na míru holkám pod postel, abychom v dětském pokoji zavedli aspoň zdání řádu🙂 Šuplíky se moc povedly. Vypadají přesně podle našich představ a spolupráce byla na výborné úrovni. Děkujeme a přejeme spoustu spokojených zákazníků. Markovi

Petr Chval
Petr Chval
30.3.2021 11:19
Spokojenost :
     

Poptával jsem stůl na míru s neobvyklým mechanismem rozkládání. Pan Petříček byl jediný, kdo reagoval na mou poptávku – měl odavhu a chuť se do toho pustit. Domluvil se mnou podrobnosti, sehnal potřebné kování a v dohodnutém termínu stůl dodal. Výsledek přesně splnil mé očekávání, takže rozhodně doporučuji.

Dominika Iseni
Dominika Iseni
24.3.2021 14:30
Spokojenost :
     

Výborná a příjemná komunikace. Nábytek má výbornou kvalitu a všechny služby k tomu byly skvělé! Pan Petříček je velmi ochotný. Určitě doporučujeme a těšíme se na další spolupráci! 🙂

Alena Oulická
Alena Oulická
23.3.2021 20:18
Spokojenost :
     

Spolupráce výborná,nábytek vždy kvalitní a podle mých představ. Vřele doporučuji tuto kvalitní rodinnou firmu.

Jan Jiřička
Jan Jiřička
14.3.2021 12:09
Spokojenost :
     

Spolupráce s panem Petříčkem byla od začátku příjemná a bezproblémová. Montáž byla velmi jednoduchá, palanda se nám moc líbí a do pokoje pěkně sedí.

Alena Baloghová
Alena Baloghová
12.3.2021 13:37
Spokojenost :
     

Objednali jsme si stůl pod PC 001, jsme velmi spokojeni, pěkná práce. Doporučujeme.

Dana Manoušková
Dana Manoušková
11.3.2021 17:32
Spokojenost :
     

Tuto referenci píšu po 15 letech od první spolupráce s truhlářstvím Petříček. V roce 2006 jsme se rozhodli pro rekonstrukci panelákového bytu a hledali jsme něco osobitého, co si navrhneme sami, aby nám v bytě bylo dobře. Pro rekonstrukci kuchyně a předsíně jsme vybrali truhlárnu pana Petříčka. Líbilo se nám, že to je menší rodinná firma, kde řemeslo přechází z otce na syna. My jsme si nábytek navrhli, pan Petříček doladil technické detaily a domluva i realizace byla naprosto bezproblémová. Proto jsme neváhali ani v roce 2010 při rekonstrukci ložnice a vybrali stejnou firmu . No a nyní vypadá nábytek jako nový, nikde se nic nerozpadá, nevrže, neodlupuje, vše se zavírá tak jak má. Poctivá řemeslná práce. Děkujeme.

IMG_2907.JPG
Jiří Merunka
Jiří Merunka
11.2.2021 13:04
Spokojenost :
     

Naprostá spokojenost. Objednal jsem si manželskou postel z masivu. Pan Petříček byl ochotný, vstřícný, byla s ním skvělá komunikace. Určitě vyhledám znovu Moc děkuji.

Last edited 3 let zpětně by Jiří Merunka
Ivana Kleinová
Ivana Kleinová
5.2.2021 13:22
Spokojenost :
     

Děkujeme moc za krásnou práci. Vámi vyrobený psací (PC) stůl je ozdobou našeho obývacího pokoje. Přijel perfektně zabalen a při jednoduché montáži vše krásně do sebe zapadalo. Potřebovali jsme se trefit do barvy ostatního nábytku a vyšlo to. Děkujeme za dobrou domluvu a spolehlivost. V budoucnu opět rádi využijeme Vašeho umění.

Petr nádeníček
Petr nádeníček
28.1.2021 14:02
Spokojenost :
     

Foto

IMG_20210128_135709.jpg
Petr nádeníček
Petr nádeníček
28.1.2021 14:01
Spokojenost :
     

Vestavěná skříň do dětského pokoje ze smrku.
Pan Petříček je ochotný a dodrží co řekne.
Realizace proběhla v přátelském duchu. Se skříní jsme spokojení.
Doporučujeme. A děkujeme.

Jitka
Jitka
23.1.2021 17:47
Spokojenost :
     

Perfektní!Kuchyň,postele,dveře,schody,jídelní stůl,skříně,komoda…vše z masivu….krása….vřele doporučuji….lidský a profesionální přístup!

IMG_20210123_164859_1_1_1.jpg
Věra Melicharová
Věra Melicharová
29.12.2020 21:04

…máme krásné postele masiv smrk s nočními stolky. Vše proběhlo podle domluvy. 

Martin
Martin
27.12.2020 11:16
Spokojenost :
     

Skříňka na sušičku. Velice kvalitně provedena, přesně ušitá na dané místo. Chválím profesionální přístup p. Petříčka. Na začátku se probírají veškeré detaily, aby se na nic nezapomnělo a vše bylo podle představ. Velice doporučuji.

susicka_pradla
Jiří Dvořák
Jiří Dvořák
24.12.2020 12:08
Spokojenost :
     

Potřeboval jsem akutně obyčejnou levnou postel. Zatelefonoval jsem si a pak jsem si pro ní zajel. Během hodiny jsem jí měl doma. Jsem spokojen s velmi agilním přístupem. I když jsem koupil nejlevnější model postele, tak vypadá dobře a je bytelná.

Jiřina Vnoučková
Jiřina Vnoučková
22.12.2020 19:37
Spokojenost :
     

Noční stolek NP4. Velmi pěkné provedení, skvělá domluva. Potřebovala jsem dodržet termín dodání, pan Petříček to stihnul mnohem dříve. Po Novém roce si chci objednat vestavěnou skříň na míru. Doporučuji.

Dagmar Pustková
Dagmar Pustková
22.12.2020 16:47
Spokojenost :
     

Naprostá spokojenost. Objednala jsem si dvojpostel z masivu mnou zadaných rozměrů. Pan Petříček byl ochotný, vstřícný, byla s ním skvělá komunikace. Dodání proběhlo naprosto bez problémů, a postel skutečně nemá jedinou chybičku. Určitě každému, kdo chce krásný a kvalitní nábytek, doporučím. Moc děkuji.

Dagmar Zdebská
Dagmar Zdebská
21.12.2020 19:23
Spokojenost :
     

Objednala jsem si u pana Petříčka nečalouněný gauč z bukového masívu (cink), a musím konstatovat, že výrobek je malým uměleckým dílem. Jsem více než spkojená, a to nejen s kvalitou nábytku, ale i s ochotou, profesionalitou a zdvořilým jednáním pana Petříčka. Doporučuji toto truhlářství každému, kdo chce kvalitní, neotřelé a především české výrobky.

Fialová M.
Fialová M.
21.12.2020 13:10
Spokojenost :
     

Truhlářství p.Petříčka nám vyrábělo noční stolek podle námi zadaných rozměrů. Vše probíhalo k naší úplné spokojenosti. Kvalita práce i provedení perfektní a navíc skvělé a milé jednání. Dodání bez problémů ve sjednaném termínu. Mohu jen chválit a vřele doporučit. V případě potřeby bych jejich služby využila znovu. Ještě jednou děkuji.

Zbyněk Chatt
Zbyněk Chatt
20.12.2020 8:57

Objednali jsme si na míru zvýšenou dvoupatrovou postel s úložným prostorem z masívu. Výroba a montáž perfektní, výborná spolupráce s panem Petříčkem. Moc děkujeme.

Tomas Bejdak
Tomas Bejdak
30.11.2020 7:54

Objednal jsem dvoupatrovou dětskou postel z masivu pro mé ratolesti. Jednání s panem Petříčkem byla příjemné, byl ochotný přivést i o víkendu osobně. Postel připravena ke složení velmi dobře. S vlastní montáží nebyla žádná potíž.
Vlastní výrobek hezky zpracovaný bez vad.
Můžu jen doporučit.
A sám si objednávám další kusy z masivu na míru.

Jaroslav Hála
Jaroslav Hála
24.11.2020 22:08
Spokojenost :
     

Zakázka byla pracovní stůl z masivu borovice do studentského pokoje. Stůl byl dělaný na míru, aby zapadl do stávající sestavy nábytku z borovice. Vyroben a dodán před několika lety, precizně zpracován, dodnes slouží k plné spokojenosti.
Rozhodně doporučujeme!

Last edited 3 let zpětně by Jaroslav Hála
Přemek S
Přemek S
24.11.2020 19:20
Spokojenost :
     

Od pana Petříčka máme už několik kusů nábytku a všechno k naší plné spokojenosti. Při vybavování bytu jsme si nechali vyrobit kuchyni na míru a dále potom skříně do koupelny. Po pořízení domu jsme neváhali a kuchyni pořídili opět z tohoto truhlářství, stejně potom i další skříň do koupelny. Vše přesně podle požadavků. Jakékoliv detaily a případné nejasnosti pan Petříček vždy konzultuje a upřesní, aby byl výsledek dle očekávání.

Toto truhlářství můžeme vřele doporučit.

Petra Z.
Petra Z.
17.11.2020 10:34
Spokojenost :
     

Zakázky: velká vestavná skříň, složitá vestavná šatna, vestavná knihovna, atypická skříňka pod TV., 2 zabudované skříňky + jedna přesná deska v koupelně .
Hodnocení:
Maximální spokojenost. Od poptávky, ladění detailů, odborné rady, až po realizaci. A to prakticky vše na dálku přes email. Preciznost, vysoká kvalita provedení, dodržení termínů provedení, což bylo pro nás také důležité. Naprosto s klidným svědomím můžeme tuto firmu doporučit.
Přejeme této firmě jen to nejlepší a hlavně hodně zakázek.

Roman Maludy
Roman Maludy
16.11.2020 9:38

Vždy slušní,ochotní a velmi šikovní řemeslníci! Více takových!!!

Jitka Dvořáková
Jitka Dvořáková
12.11.2020 15:13
Spokojenost :
     

První zakázkou byla manželská postel. Protože provedení bylo bezchybné, následovaly postele na míru pro vnoučata, kuchyň, dveře do šatní skříně, okna. Vždy všechno sedělo naprosto přesně. Doporučujeme!

Petr S.
Petr S.
11.11.2020 21:51
Spokojenost :
     

Prvním zakoupeným výrobkem od firmy truhlářství Petříček byla smrková postel, objednána na výstavě v Havl. Brodě v roce 1997. Následně jsem si nechal vyrobit smrkové skříně s nástavbou do panelového bytu. Skříně vydržely bezproblémově již dvě stěhování, což se nedá říct o levné obyvákové stěně z lamina zakoupené u jiného prodejce. Poslední objednávkou u pana Petříčka byla v roce 2020 vyrobena šatní skříň dle vlastních rozměrů. S výrobky, komunikací a ochotným přístupem tohoto rodinného truhlářství jsem spokojen a doporučuji dalším zájemcům o kvalitní nábytek na dlouhou dobu. O kvalitě výrobků se jednoduše přesvědčíte porovnáním tloušťky používaného materiálu oproti nabízeným konkurenčním výrobkům.

Marta Burešová
Marta Burešová
1.11.2020 15:42
Spokojenost :
     

V roce 2016 jsme si u Vás nechali udělat stěnu do obýváku a jsme s ní moc spokojeni.

Jan Cermak
Jan Cermak
29.10.2020 16:29
Spokojenost :
     

Pan Petricek nam vyrobyl novou kuchyn.S kuchyni jsme velice spokojeni.At tak dal pokracuje. Kuchyn je na 1.

Ivana
Ivana
29.10.2020 11:22
Spokojenost :
     

V roce 2017 jsme si nechali udělat postel z bukového masívu do ložnice a k tomu noční stolky a komodu. Vše je provedeno k maximální spokojenosti. Veškerá komunikace včetně odborných rad na základě zkušeností byla vedena na profesionální úrovni. Tuto firmu ráda doporučím i ostatním.

Helena Milfaitová
Helena Milfaitová
28.10.2020 20:08
Spokojenost :
     

Dobrý den, v roce 2018 jsme si nechali udělat manželskou postel + komodu do ložnice. S truhlářstvím p. Petříčka byla maximální spokojenost nejen po stránce komunikace , ale i s odvedenou prací. Moc ještě jednou děkujeme.

Lenka
Lenka
27.10.2020 9:06
Spokojenost :
     

S truhlářstvím jsme velmi spokojeni. Ložnici máme necelých 20 let a proto jsme neváhali později dodělat dětem i pokojíčky. Skvělá komunikace s nábytkem na míru. Vše proběhlo v naprostém pořádku, včetně balení a dopravy. DOPORUČUJEME.

Hájek
Hájek
26.10.2020 16:32
Spokojenost :
     

Profesionalita,ochota,kvalita za rozumnou cenu.

Karel Koblic
Karel Koblic
25.10.2020 15:17
Spokojenost :
     

V průběhu let jsme si nechali vyrobit dvoulůžko s vyklápěcím úložných prostorem z olše (asi před 9 lety) a protože jsme byli spokojeni nejen s výrobkem (výrobky), ale i domluvou s truhlářem, postupně jsme objednali velké skříně (smrk) do pokoje synů a k nim pak skřínky, palandu a dva psací stoly. A vymýšlíme další objednávku.

Stanislav Zápotočný
Stanislav Zápotočný
20.10.2020 16:07
Spokojenost :
     

Ještě před rokem 2012 mi firma Petříček vyrobyla manželské postele.Pak ještě samostatnou postel.dodnes všechno perfektně sedí . Mockrát ještě jednou děkuji.

Iveta Nesrovnalová
Iveta Nesrovnalová
20.10.2020 14:30
Spokojenost :
     

V roce 2016 jsem zařizovala nový byt v Praze. Rodiče mi tenkrát dali tip na pana Petříčka, protože s nábytkem v zádveří od něj byli a jsou moc spokojení. Do mého bytu mi p. Petříček vyráběl velkou vestavěnou skříň do předsíně + stěnu s botníkem a věšáky a nábytek do ložnice – manželskou postel, skříň a noční stolky. Již při návrhu rozvržení skříní jsem uvítala rady zkušeného :-). Fajn bylo, že při zaměřování přesných rozměrů pro skříně v bytě pan Petříček přivezl vzorník barev, a tak jsem si vybrala odstín podle dlažby. Všichni chválí, jak je to krásně sladěné. Do ložnice jsem si k vysněným fialovým stěnám přála bílý nábytek. K tomu mi p. Petříček nabídl, že by se okrajové lišty mohly olepit šedivě. Ta kombinace vypadá dobře. K tomuhle základu jsem pak ještě jako další úložný prostor pořídila na skříň košíky a všechno hezky ladí. Všechen nábytek je kvalitně vyrobený a pořád vypadá jako nový. Až budeme s manželem zařizovat další bydlení, určitě se na pana Petříčka zas obrátíme.

loznicejpg.jpg
Jana Matějíčková
Jana Matějíčková
20.10.2020 10:51
Spokojenost :
     

V roce 2018 nám pan Petříček vyráběl z bukového masivu atypické noční stolky, které jsem si sama navrhovala a k tomu skříňku také na míru. Vše je velmi profesionáně vyhotovené a dobře nám to slouží. Jsme velmi spokojeni a pana Petříčka rádi doporučíme.

Daniel Divis
Daniel Divis
20.10.2020 9:16
Spokojenost :
     

Velká spokojenost s řemeslnou kvalitou i mořením do požadované barvy (pracovní stůl, noční stolky a police z bukového masivu) Komunikace skvělá, ceny přiměřené. Dobrá česká firma!

Sona Kubesova
Sona Kubesova
19.10.2020 22:43
Spokojenost :
     

Pan Martin Petříček mi zhotovil velmi nápaditý nábytek z masivu do předsíně s využitím každého kousku a to vše v místě bez pravých úhlů. Dílo skvěle vypadá a také už 5 let slouží bez sebemenších obtíží. Služeb tohoto truhlářství využívám už po několikáté a mohu vřele doporučit.

Petr Němec
Petr Němec
19.10.2020 16:52
Spokojenost :
     

Před více než 10 lety jsme si u pana Petříčka nechali udělat nábytek do dětského pokoje z borovicového masivu. A dodnes perfektně slouží. Jednoznačně doporučuji!

Monika Polyaková
Monika Polyaková
19.10.2020 11:09
Spokojenost :
     

U pana Petříčka jsme si nechali zhotovit v roce 2016 obývací stěnu z masívu. Naprostá spokojenost. Můžeme vřele doporučit, jak kvalitu zpracování, tak i profesionální přístup. Moc děkujeme. Mohu jedině doporučit.

Dasa Turkova
Dasa Turkova
18.10.2020 16:23
Spokojenost :
     

Třídílná skříň synovi do pokoje. Krásná práce, spokojenost.

Vacatovi Leština u Světlé
Vacatovi Leština u Světlé
17.10.2020 22:55
Spokojenost :
     

U pana Petříčka jsme si nechali udělat celou ložnici, k tomu ještě police na zeď, knihovnu, se vším nám poradil k naší spokojenosti. Nejen že to včas a kvalitně vyrobil, ale dopravil až do domu, kde vše smontoval. Můžeme jen doporučit

Jan Brejška
Jan Brejška
17.10.2020 16:11
Spokojenost :
     

V roce 18/19 jsem si zde nechal vyrobit postel na míru. Před pár měsíci začala trochu trošku skřípat, ale myslím, že by to bylo i u jiných a mnohem horší – takže spokojenost, Dávám 5 hvězd.

Jan Brejška
Jan Brejška
21.12.2022 11:16

á dobře, děkuji

Včelovi
Včelovi
17.10.2020 13:52
Spokojenost :
     

V roce 2017 jsme si u pana Petříčka nechali vyrobit na míru ložnici z masivu.
Naše zkušenosti: špičkově odvedená práce. Nábytek krásný, funkční, naprosto bez závad a výhrad. Komunikace s panem Petříčkem výborná. Poradí, vymyslí řešení pokud je třeba. Ocenili jsme, že pan Petříček ve všem dodrží slovo.
Pana Petříčka určitě dalším zákazníkům doporučujeme a jen chválíme.

Petrmichlovi
Petrmichlovi
17.10.2020 13:41
Spokojenost :
     

U pana Petríčka jsme si nechali vyrobit gauč s výsuvným prostorem. Dokonce nám byli objednané matrace. I přes velkou vzdálenost byla komunikace výborná, dodání bez problémů a produkt je přesně podle našich představ. Jsme moc spokojeni a děkujeme. Můžeme jen doporučit.

Kristina Vorlíčková
Kristina Vorlíčková
17.10.2020 11:01
Spokojenost :
     

U pana Petříčka jsme si nechali vyrovit postel z masivu v rozměru na míru. S kvalitou postele i s komunikací jsme naprosto spokojeni. Stejně tak nás mile překvapila cena za atypycký rozměr, jinde by si za to naúčtovali mnohem více. Pana Petříčka rozhodně doporučuji.

Daniel H.
Daniel H.
16.10.2020 21:16
Spokojenost :
     

S truhlarstvim pana Petricka jsme naprosto spokojeni. Pred 2 lety jsme si nechali vyrobit na zakazku dva nocni stolky, protoze vyrobky na trhu nebyly podle nasich predstav. Stolky dopadly presne tak, jak jsme si predstavovali…skvela komunikace a konzultace, pomerne rychla vyroba i dodani nas jen presvedcilo, ze volba tohoto truhlarstvi byla spravna. Vrele doporucujeme.

Aneta S.
Aneta S.
16.10.2020 21:07
Spokojenost :
     

U pana Petříčka jsem si nechali v roce 2013 udělat smrkovou manželskou postel s úložnými prostory (šuplíky), které jsou k nezaplacení. S postelí jsme velice spokojeni, stále trochu voní, nevrže a dobře se na ní spí. Truhlářství velice doporučujeme!

Alfred Simuna
Alfred Simuna
16.10.2020 20:17
Spokojenost :
     

V roce 2018 nám truhlář, pan Petříček, na naší žádost vyrobil a smontoval kuchyň, se kterou jsme velmi spokojení. Při návrhu kuchyně nám poradil a vysvětlil různé funkční věci, které jsme akceptovali a s jeho návrhy jsme velmi spokojeni. Kuchyně je vyrobena z kvalitního materiálu a slouží nám k velké spokojenosti, přestože je využívána nepřetržitě. Musím ještě pochválit jeho profesionální přístup a chování, kterého si velmi ceníme. Určitě mohu doporučit.

Vítkovi
Vítkovi
16.10.2020 19:36
Spokojenost :
     

V r. 2018 jsme si u p. Petříčka nechali vyrobit jednolůžkovou prodlouženou postel Sabina na chalupu. Líbil se nám její vzhled i přiměřená cena. Slouží nám velmi dobře.
Pak jsme si ještě objednali rošt výklopný z boku na pístech do jiné postele. Potřebovali jsme něco, co hned nepraskne, a obdrželi jsme rošt velmi pevný a bytelný, lehce ovladatelný.
Oceňuji rovněž výbornou komunikaci, která vždy proběhla rychle a srozumitelně.

Lukáš Goliáš
Lukáš Goliáš
16.10.2020 17:51
Spokojenost :
     

Truhlářství pana Petříčka jsem objevil v roce 2017 na internetu. Od této doby nám již do domácnosti vyrobil dva PC stoly, kuchyňskou skříň a sestavy skříněk do pokoje a chodby. Nábytek je precizně zpracovaný a vyrobený z kvalitních materiálů. Přístup pana Petříčka je perfektní. Na všem se s ním dá velmi dobře a rychle domluvit, poradí jak nábytek navrhnout lépe, upozorní na případné chyby ve Vašem návrhu. Pana Petříčka doporučuji.

Olga Neugebauerová
Olga Neugebauerová
16.10.2020 17:46

Pan Petříček nám dělal cca před 4 roky masivní dřevěný gauč do obývacího pokoje. Potřebovali jsme něco, co nezničí děti, kočky ani pes. Povedlo se výborně, gauč je stále jako nový, přestože je velmi tvrdě prověřován. Můžeme měnit jeho vzhled pomocí potahů a polštářů, takže se jen tak neokouká. Jsou to vlastně dvě pohovky do tvaru L se zádovou opěrkou, proto nejen že se na nich usadí početná návštěva, ale díky dobrým matracím se na nich pohodlně vyspí dva lidé. Veškerá spolupráce byla k naší plné spokojenosti.

Pavlíček
Pavlíček
16.10.2020 17:03
Spokojenost :
     

Pana Petříčka mohu jen doporučit. Perfekní práce i rychlost zhotovení. Moc děkuji.

Renata
Renata
16.10.2020 10:47

Na pana Petříčka jsem přišla náhodou z webových stránek. Před 4 roky jsem si nechala vyrobit manželskou postel a vestavěnou skříň.Určitě doporučuji, nejen že vše je precizně zhotoveno, ale jeho přístup je profesionální, ve všem a se vším poradí,je spolehlivý a rychlý, nic pro něho není problém. Každý máme nastaveny jiné preference, já jsem upřednostnila kvalitu, vím, že si raději připlatím a mám opravdu kvalitní kus nábytku, který mi bude sloužit dlouhou dobu.
Velmi si vážím a cením jeho jednání s lidmi, což v dnešní době není tak zcela samozřejmostí. Pane Petříček přeji Vám do dalších let plno spokojených zákazníků, tak jako jsem byla spokojena já.
Renata Kadeřábková

Michaela
Michaela
14.10.2020 16:49
Spokojenost :
     

Na doporučení kolegyně ze zaměstnání jsem si u pana Petříčka objednala výrobu botníku z masivu na chalupu. Zhotovení je dle představ, precizní práce, jednání velice vztřícné, botník slouží k plné spokojenosti

Pavlisovi
Pavlisovi
13.10.2020 22:48
Spokojenost :
     

Od pana Petříčka máme v domě cca 5 kůsů různého nábytku sloužící různým účelům. Máme atypický dům s minimem pravých úhlů – libůstka architekta. Udělat do takového domu nábytek nebylo jednoduché a vyžadovalo to použití hlavy, což je v dnešní době u řemeslníků často problém.
Ne tak u pana Petříčka. Takže máme vestavěnou šatní skříň bez korpusu, kde bylo nutné řešit tuhost. Věšák na kabáty a lavici se šuplíky, dětské šatní skříně s komplikovaným členěním opět vestavné a také vinotéku-polici na vína, která je vpasovaná pod schody do suterénu domu. Nábytek nebyl nejlevnější, ale jsme spokojeni s kvalitou i užitnými vlastnostmi (a to je to nejdůležitější).

Karel Blesk
Karel Blesk
12.10.2020 7:40
Spokojenost :
     

V roce 2013 jsem do nového domu chtěl postel na míru a náhodně jsem na internetu narazil na truhlářství pana Petříčka.Bydlíme mezi Prahou a plzní, takže Česká Bělá nebyla ideální vzdálenostnicméně zkusmo jsem ho kontaktoval.Dohodli jsme se rychle, já řekl co bych si představoval, on jaké jsou reálné možnosti, cena, termín dodání.Vše klaplo na jedničku.Hotovou postel nám pan Petříček osobně přivezl a smontoval v domluveném termínu.A protože jsme MY ,,trochu proměřili” v místní truhlárně ještě mírně upravil. A ještě – matrace, které nám doporučil, nebyly zdaleka tak drahé, jak jsme původně plánovali a jsme s nimi i po 4 letech spokojeni.
S prací i jednáním pana Petříčka jsme byli velmi spokojeni.

manželská postel Sarah

Manželská postel Sarah

Krausová Veronika

Postel jsme si nechali vyrobit na doporučení našich známých, je opravdu pevná, bytelná a spí se na ní skvěle! Děkujeme

Závěsná skříňka ZG 3

Petr

Kvalita, precizní provedení, vstřícný přístup

skrinka zg 4

Jednolůžková postel Katka

Kateřina Štochlová

Dobrý den,
postele jak jsou vlastně rozměrem větší, tak působí v prostoru velmi příjemně. snadná montáž. Dřevo je překvapivě lehký materiál. Ještě voněly dřevem a lakem. Zatím působí i pevným dojmem. Nevržou. Smrk je měkké dřevo, je asi trošku náchylnější na nějaký oťuknutí. S tím musíme počítat.
Jsme spokojeni.
Děkujeme.
Štochlová

Jednolůžková postel Pavla

Tereza Málková

Z naší strany naprostá spokojenost. Super řešení pro kvalitní spaní našeho syna, prostě komfort, pohodí a kvalita. Jsme nadšeni a vřele doporučujeme. Navíc nákupem podpoříte poctivého českého truhláře, kterých je už dnes málo. Děkujeme a budeme vás doporučovat dále!

Skříň rohová RK 8

Rohová skříň

Karel Nýbrt

Nechali jsme si vyrobit tuto rohovou skříň na míru, protože jsme do obýváku potřebovali skříň do rohu netradičních rozměrů, nemohli jsme najít úplně vhodné rozměry v klasických obchodech. S výrobou na míru jsme spokojeni, kvalita je poznat, skříň je perfektně stabilní, bytelná, takže truhlář nezklamal a samozřejmě doporučujeme dále truhlářství pana Petříčka, protože má opravdu skvělý přístup, je ochotný a vyslechl si trpělivě naše požadavky.