Vyberte stránku

Reference našeho truhlářství

Co říkají o výrobě nábytku naši zákazníci.

manželská postel Sarah

Manželská postel Sarah

Krausová Veronika

Postel jsme si nechali vyrobit na doporučení našich známých, je opravdu pevná, bytelná a spí se na ní skvěle! Děkujeme

Závěsná skříňka ZG 3

Petr

Kvalita, precizní provedení, vstřícný přístup

skrinka zg 4

Jednolůžková postel Katka

Kateřina Štochlová

Dobrý den,
postele jak jsou vlastně rozměrem větší, tak působí v prostoru velmi příjemně. snadná montáž. Dřevo je překvapivě lehký materiál. Ještě voněly dřevem a lakem. Zatím působí i pevným dojmem. Nevržou. Smrk je měkké dřevo, je asi trošku náchylnější na nějaký oťuknutí. S tím musíme počítat.
Jsme spokojeni.
Děkujeme.
Štochlová

Jednolůžková postel Pavla

Tereza Málková

Z naší strany naprostá spokojenost. Super řešení pro kvalitní spaní našeho syna, prostě komfort, pohodí a kvalita. Jsme nadšeni a vřele doporučujeme. Navíc nákupem podpoříte poctivého českého truhláře, kterých je už dnes málo. Děkujeme a budeme vás doporučovat dále!

Skříň rohová RK 8

Rohová skříň

Karel Nýbrt

Nechali jsme si vyrobit tuto rohovou skříň na míru, protože jsme do obýváku potřebovali skříň do rohu netradičních rozměrů, nemohli jsme najít úplně vhodné rozměry v klasických obchodech. S výrobou na míru jsme spokojeni, kvalita je poznat, skříň je perfektně stabilní, bytelná, takže truhlář nezklamal a samozřejmě doporučujeme dále truhlářství pana Petříčka, protože má opravdu skvělý přístup, je ochotný a vyslechl si trpělivě naše požadavky.

Napište nám

Jaký nábytek jste si od nás nechali vyrobit a jak jste s nábytkem spokojeni, Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

guest
Spokojenost
Jak jste byli spokojeni
253 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
František Vajkay
František Vajkay
15.10.2021 11:07
Spokojenost :
     

Už je to přes 10 let co nám pan Petříček vyrobil a dodal postel a noční stolek. Výrobky jsou bytelné, dodnes bez vad. Moření výrobků zvládl pan Petříček na jedničku (měli jsme specifický požadavek). Vzorky jsme dostali během několika dnů, po objednání, poštou. Výběr jsme potvrdili telefonicky (možná i e-mailem).
 
Takže za nás spokojenost. Můžeme jen doporučit. 

Čermákovi
Čermákovi
10.10.2021 19:38
Spokojenost :
     

Spolupráce s panem Petříčkem nemá chybu. Objednávali jsme u něj vestavěné skříně, botníky, knihovnu, skříňky do koupelny,…. a oceňujeme nejen kvalitu práce, ale i skvělou komunikaci a dodržení termínů.
Děkujeme za profesionální a zároveň lidský přístup a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků.

Naďa Mikšíčková
Naďa Mikšíčková
25.8.2021 14:41
Spokojenost :
     

Nechala jsem si vyrobit u pana Petříčka dvoulůžkovou výklopnou postel.Upravil mi ji podle mých představ,i když to v běžné nabídce neměl.Byla jsem velmi spokojená s ochotou,férovým jednáním,s kvalitou výrobku a dodací lhůtou.Tuhle firmu vřele doporučuji!

Macháček
Macháček
18.8.2021 9:26
Spokojenost :
     

Objednali jsem si postele z masivu a naprostá spokojenost. Od počátečního kontaktu s panem Petříčkem až po výslednou kvalitu dodaného zboží. Hledáte-li profíka v oboru, tak jste na správné adrese, tady se nemůžete zmýlit, rozhodně doporučuji.

Honzíkovi
Honzíkovi
16.8.2021 15:42
Spokojenost :
     

S panem Petříčkem je výborná komunikace, ochotně i několikrát dolaďuje detaily, aby se co nejlépe sladila přání zákazníka s možnostmi truhláře a výsledkem je poctivá a kvalitní práce (dříve ložnice a nyní kuchyň na míru). Doporučujeme!

Milena Vítková
Milena Vítková
1.7.2021 16:49
Spokojenost :
     

Pane Petříčku, jsem velmi spokojená s krásným a precizním nábytkem, který jste mi vyrobil. Oceňuji Vaši pečlivost, přístup a spolehlivost. Rozhodně Vaši firmu doporučím. Těším se na další spolupráci.

Petra Greifová
Petra Greifová
16.6.2021 6:58
Spokojenost :
     

Ráda bych doporučila! Pan Petříček je šikovný, spolehlivý, pečlivý a dělá svou práci rád, což je dnes velmi vzácné. Vyrobil nám postýlky na míru do chalupy, ochotně pomohl s truhlařinou na lesní chatce a pomáhá i s obnovou nábytku našeho zámeckého penzionu na Vysočině.

Jakub Štěpánek
Jakub Štěpánek
11.6.2021 0:32

Pane Petříčku s postelí jsme maximálně spokojeni, po 9 letech je stále jako nová, bez jediného problému. Kus poctivého nábytku na celý život 🙂
Zdravím a ať se Vám daří

Zuzana Szabo
Zuzana Szabo
8.6.2021 17:21
Spokojenost :
     

Pana Petříčka jsem poprosila o výrobu atypického úložného prostoru – peřináče dlouhého přes 190 cm, který jsem potřebovala do obývacího pokoje za sedací soupravu.

Pan Petříček nejen peřináč skvěle vyrobil a doručil mi ho do Budapešti, ale domyslel spoustu věcí, které by mě ani nenapadlo řešit. Peřináč tak skvěle sedí na zdi, má na správném místě prostor pro zásuvky a to není zdaleka vše. Pan Petříček je skvělý a jsem opravdu nadšená.

Peřináč byl také pečlivě zabalený, aby dlouhou cestu zvádl a pan Petříček mi poslal mailem pokyny, na co mám při převzetí dát pozor.

Jediná nevýhoda je, že pan Petříček nebydlí v Budapešti. 🙂 Kdyby bydlel tady, tak veškerý nábytek kupuji u něj.

Marcela Kurzová
Marcela Kurzová
25.5.2021 12:19
Spokojenost :
     

Nechali jsme si od Vás vyrobit, z masivu patrovou postel pro kluky, postel je bytelná, z masivu, naprostá spokojenost. Kurzovi

Dagmar Prusová
Dagmar Prusová
2.5.2021 11:44
Spokojenost :
     

Má objednávka rohové poličky do kuchyně byla internetová. Reakce na můj opatrný dotaz byla okamžitá, i když šlo o malou zakázku, domluva perfektní a dodání rovněž.
Bez chyby.

Martin Marek
Martin Marek
18.4.2021 9:02
Spokojenost :
     

Dobrý den, objednali jsme si u p. Petricka výsuvné šuplíky na míru holkám pod postel, abychom v dětském pokoji zavedli aspoň zdání řádu🙂 Šuplíky se moc povedly. Vypadají přesně podle našich představ a spolupráce byla na výborné úrovni. Děkujeme a přejeme spoustu spokojených zákazníků. Markovi

Petr Chval
Petr Chval
30.3.2021 11:19
Spokojenost :
     

Poptával jsem stůl na míru s neobvyklým mechanismem rozkládání. Pan Petříček byl jediný, kdo reagoval na mou poptávku – měl odavhu a chuť se do toho pustit. Domluvil se mnou podrobnosti, sehnal potřebné kování a v dohodnutém termínu stůl dodal. Výsledek přesně splnil mé očekávání, takže rozhodně doporučuji.

Dominika Iseni
Dominika Iseni
24.3.2021 14:30
Spokojenost :
     

Výborná a příjemná komunikace. Nábytek má výbornou kvalitu a všechny služby k tomu byly skvělé! Pan Petříček je velmi ochotný. Určitě doporučujeme a těšíme se na další spolupráci! 🙂

Alena Oulická
Alena Oulická
23.3.2021 20:18
Spokojenost :
     

Spolupráce výborná,nábytek vždy kvalitní a podle mých představ. Vřele doporučuji tuto kvalitní rodinnou firmu.

Jan Jiřička
Jan Jiřička
14.3.2021 12:09
Spokojenost :
     

Spolupráce s panem Petříčkem byla od začátku příjemná a bezproblémová. Montáž byla velmi jednoduchá, palanda se nám moc líbí a do pokoje pěkně sedí.

Alena Baloghová
Alena Baloghová
12.3.2021 13:37
Spokojenost :
     

Objednali jsme si stůl pod PC 001, jsme velmi spokojeni, pěkná práce. Doporučujeme.

Dana Manoušková
Dana Manoušková
11.3.2021 17:32
Spokojenost :
     

Tuto referenci píšu po 15 letech od první spolupráce s truhlářstvím Petříček. V roce 2006 jsme se rozhodli pro rekonstrukci panelákového bytu a hledali jsme něco osobitého, co si navrhneme sami, aby nám v bytě bylo dobře. Pro rekonstrukci kuchyně a předsíně jsme vybrali truhlárnu pana Petříčka. Líbilo se nám, že to je menší rodinná firma, kde řemeslo přechází z otce na syna. My jsme si nábytek navrhli, pan Petříček doladil technické detaily a domluva i realizace byla naprosto bezproblémová. Proto jsme neváhali ani v roce 2010 při rekonstrukci ložnice a vybrali stejnou firmu . No a nyní vypadá nábytek jako nový, nikde se nic nerozpadá, nevrže, neodlupuje, vše se zavírá tak jak má. Poctivá řemeslná práce. Děkujeme.

IMG_2907.JPG
Jiří Merunka
Jiří Merunka
11.2.2021 13:04
Spokojenost :
     

Naprostá spokojenost. Objednal jsem si manželskou postel z masivu. Pan Petříček byl ochotný, vstřícný, byla s ním skvělá komunikace. Určitě vyhledám znovu Moc děkuji.

Last edited 8 měsíců zpětně by Jiří Merunka
Ivana Kleinová
Ivana Kleinová
5.2.2021 13:22
Spokojenost :
     

Děkujeme moc za krásnou práci. Vámi vyrobený psací (PC) stůl je ozdobou našeho obývacího pokoje. Přijel perfektně zabalen a při jednoduché montáži vše krásně do sebe zapadalo. Potřebovali jsme se trefit do barvy ostatního nábytku a vyšlo to. Děkujeme za dobrou domluvu a spolehlivost. V budoucnu opět rádi využijeme Vašeho umění.

Petr nádeníček
Petr nádeníček
28.1.2021 14:02
Spokojenost :
     

Foto

IMG_20210128_135709.jpg
Petr nádeníček
Petr nádeníček
28.1.2021 14:01
Spokojenost :
     

Vestavěná skříň do dětského pokoje ze smrku.
Pan Petříček je ochotný a dodrží co řekne.
Realizace proběhla v přátelském duchu. Se skříní jsme spokojení.
Doporučujeme. A děkujeme.

Jitka
Jitka
23.1.2021 17:47
Spokojenost :
     

Perfektní!Kuchyň,postele,dveře,schody,jídelní stůl,skříně,komoda…vše z masivu….krása….vřele doporučuji….lidský a profesionální přístup!

IMG_20210123_164859_1_1_1.jpg
Věra Melicharová
Věra Melicharová
29.12.2020 21:04

…máme krásné postele masiv smrk s nočními stolky. Vše proběhlo podle domluvy. 

Martin
Martin
27.12.2020 11:16
Spokojenost :
     

Skříňka na sušičku. Velice kvalitně provedena, přesně ušitá na dané místo. Chválím profesionální přístup p. Petříčka. Na začátku se probírají veškeré detaily, aby se na nic nezapomnělo a vše bylo podle představ. Velice doporučuji.

susicka_pradla
Jiří Dvořák
Jiří Dvořák
24.12.2020 12:08
Spokojenost :
     

Potřeboval jsem akutně obyčejnou levnou postel. Zatelefonoval jsem si a pak jsem si pro ní zajel. Během hodiny jsem jí měl doma. Jsem spokojen s velmi agilním přístupem. I když jsem koupil nejlevnější model postele, tak vypadá dobře a je bytelná.

Jiřina Vnoučková
Jiřina Vnoučková
22.12.2020 19:37
Spokojenost :
     

Noční stolek NP4. Velmi pěkné provedení, skvělá domluva. Potřebovala jsem dodržet termín dodání, pan Petříček to stihnul mnohem dříve. Po Novém roce si chci objednat vestavěnou skříň na míru. Doporučuji.

Dagmar Pustková
Dagmar Pustková
22.12.2020 16:47
Spokojenost :
     

Naprostá spokojenost. Objednala jsem si dvojpostel z masivu mnou zadaných rozměrů. Pan Petříček byl ochotný, vstřícný, byla s ním skvělá komunikace. Dodání proběhlo naprosto bez problémů, a postel skutečně nemá jedinou chybičku. Určitě každému, kdo chce krásný a kvalitní nábytek, doporučím. Moc děkuji.

Dagmar Zdebská
Dagmar Zdebská
21.12.2020 19:23
Spokojenost :
     

Objednala jsem si u pana Petříčka nečalouněný gauč z bukového masívu (cink), a musím konstatovat, že výrobek je malým uměleckým dílem. Jsem více než spkojená, a to nejen s kvalitou nábytku, ale i s ochotou, profesionalitou a zdvořilým jednáním pana Petříčka. Doporučuji toto truhlářství každému, kdo chce kvalitní, neotřelé a především české výrobky.

Fialová M.
Fialová M.
21.12.2020 13:10
Spokojenost :
     

Truhlářství p.Petříčka nám vyrábělo noční stolek podle námi zadaných rozměrů. Vše probíhalo k naší úplné spokojenosti. Kvalita práce i provedení perfektní a navíc skvělé a milé jednání. Dodání bez problémů ve sjednaném termínu. Mohu jen chválit a vřele doporučit. V případě potřeby bych jejich služby využila znovu. Ještě jednou děkuji.

Zbyněk Chatt
Zbyněk Chatt
20.12.2020 8:57

Objednali jsme si na míru zvýšenou dvoupatrovou postel s úložným prostorem z masívu. Výroba a montáž perfektní, výborná spolupráce s panem Petříčkem. Moc děkujeme.

Tomas Bejdak
Tomas Bejdak
30.11.2020 7:54

Objednal jsem dvoupatrovou dětskou postel z masivu pro mé ratolesti. Jednání s panem Petříčkem byla příjemné, byl ochotný přivést i o víkendu osobně. Postel připravena ke složení velmi dobře. S vlastní montáží nebyla žádná potíž.
Vlastní výrobek hezky zpracovaný bez vad.
Můžu jen doporučit.
A sám si objednávám další kusy z masivu na míru.

Jaroslav Hála
Jaroslav Hála
24.11.2020 22:08
Spokojenost :
     

Zakázka byla pracovní stůl z masivu borovice do studentského pokoje. Stůl byl dělaný na míru, aby zapadl do stávající sestavy nábytku z borovice. Vyroben a dodán před několika lety, precizně zpracován, dodnes slouží k plné spokojenosti.
Rozhodně doporučujeme!

Last edited 10 měsíců zpětně by Jaroslav Hála
Přemek S
Přemek S
24.11.2020 19:20
Spokojenost :
     

Od pana Petříčka máme už několik kusů nábytku a všechno k naší plné spokojenosti. Při vybavování bytu jsme si nechali vyrobit kuchyni na míru a dále potom skříně do koupelny. Po pořízení domu jsme neváhali a kuchyni pořídili opět z tohoto truhlářství, stejně potom i další skříň do koupelny. Vše přesně podle požadavků. Jakékoliv detaily a případné nejasnosti pan Petříček vždy konzultuje a upřesní, aby byl výsledek dle očekávání.

Toto truhlářství můžeme vřele doporučit.

Petra Z.
Petra Z.
17.11.2020 10:34
Spokojenost :
     

Zakázky: velká vestavná skříň, složitá vestavná šatna, vestavná knihovna, atypická skříňka pod TV., 2 zabudované skříňky + jedna přesná deska v koupelně .
Hodnocení:
Maximální spokojenost. Od poptávky, ladění detailů, odborné rady, až po realizaci. A to prakticky vše na dálku přes email. Preciznost, vysoká kvalita provedení, dodržení termínů provedení, což bylo pro nás také důležité. Naprosto s klidným svědomím můžeme tuto firmu doporučit.
Přejeme této firmě jen to nejlepší a hlavně hodně zakázek.

Roman Maludy
Roman Maludy
16.11.2020 9:38

Vždy slušní,ochotní a velmi šikovní řemeslníci! Více takových!!!

Jitka Dvořáková
Jitka Dvořáková
12.11.2020 15:13
Spokojenost :
     

První zakázkou byla manželská postel. Protože provedení bylo bezchybné, následovaly postele na míru pro vnoučata, kuchyň, dveře do šatní skříně, okna. Vždy všechno sedělo naprosto přesně. Doporučujeme!

Petr S.
Petr S.
11.11.2020 21:51
Spokojenost :
     

Prvním zakoupeným výrobkem od firmy truhlářství Petříček byla smrková postel, objednána na výstavě v Havl. Brodě v roce 1997. Následně jsem si nechal vyrobit smrkové skříně s nástavbou do panelového bytu. Skříně vydržely bezproblémově již dvě stěhování, což se nedá říct o levné obyvákové stěně z lamina zakoupené u jiného prodejce. Poslední objednávkou u pana Petříčka byla v roce 2020 vyrobena šatní skříň dle vlastních rozměrů. S výrobky, komunikací a ochotným přístupem tohoto rodinného truhlářství jsem spokojen a doporučuji dalším zájemcům o kvalitní nábytek na dlouhou dobu. O kvalitě výrobků se jednoduše přesvědčíte porovnáním tloušťky používaného materiálu oproti nabízeným konkurenčním výrobkům.

Marta Burešová
Marta Burešová
1.11.2020 15:42
Spokojenost :
     

V roce 2016 jsme si u Vás nechali udělat stěnu do obýváku a jsme s ní moc spokojeni.

Jan Cermak
Jan Cermak
29.10.2020 16:29
Spokojenost :
     

Pan Petricek nam vyrobyl novou kuchyn.S kuchyni jsme velice spokojeni.At tak dal pokracuje. Kuchyn je na 1.

Ivana
Ivana
29.10.2020 11:22
Spokojenost :
     

V roce 2017 jsme si nechali udělat postel z bukového masívu do ložnice a k tomu noční stolky a komodu. Vše je provedeno k maximální spokojenosti. Veškerá komunikace včetně odborných rad na základě zkušeností byla vedena na profesionální úrovni. Tuto firmu ráda doporučím i ostatním.

Helena Milfaitová
Helena Milfaitová
28.10.2020 20:08
Spokojenost :
     

Dobrý den, v roce 2018 jsme si nechali udělat manželskou postel + komodu do ložnice. S truhlářstvím p. Petříčka byla maximální spokojenost nejen po stránce komunikace , ale i s odvedenou prací. Moc ještě jednou děkujeme.

Lenka
Lenka
27.10.2020 9:06
Spokojenost :
     

S truhlářstvím jsme velmi spokojeni. Ložnici máme necelých 20 let a proto jsme neváhali později dodělat dětem i pokojíčky. Skvělá komunikace s nábytkem na míru. Vše proběhlo v naprostém pořádku, včetně balení a dopravy. DOPORUČUJEME.

Hájek
Hájek
26.10.2020 16:32
Spokojenost :
     

Profesionalita,ochota,kvalita za rozumnou cenu.

Karel Koblic
Karel Koblic
25.10.2020 15:17
Spokojenost :
     

V průběhu let jsme si nechali vyrobit dvoulůžko s vyklápěcím úložných prostorem z olše (asi před 9 lety) a protože jsme byli spokojeni nejen s výrobkem (výrobky), ale i domluvou s truhlářem, postupně jsme objednali velké skříně (smrk) do pokoje synů a k nim pak skřínky, palandu a dva psací stoly. A vymýšlíme další objednávku.

Stanislav Zápotočný
Stanislav Zápotočný
20.10.2020 16:07
Spokojenost :
     

Ještě před rokem 2012 mi firma Petříček vyrobyla manželské postele.Pak ještě samostatnou postel.dodnes všechno perfektně sedí . Mockrát ještě jednou děkuji.

Iveta Nesrovnalová
Iveta Nesrovnalová
20.10.2020 14:30
Spokojenost :
     

V roce 2016 jsem zařizovala nový byt v Praze. Rodiče mi tenkrát dali tip na pana Petříčka, protože s nábytkem v zádveří od něj byli a jsou moc spokojení. Do mého bytu mi p. Petříček vyráběl velkou vestavěnou skříň do předsíně + stěnu s botníkem a věšáky a nábytek do ložnice – manželskou postel, skříň a noční stolky. Již při návrhu rozvržení skříní jsem uvítala rady zkušeného :-). Fajn bylo, že při zaměřování přesných rozměrů pro skříně v bytě pan Petříček přivezl vzorník barev, a tak jsem si vybrala odstín podle dlažby. Všichni chválí, jak je to krásně sladěné. Do ložnice jsem si k vysněným fialovým stěnám přála bílý nábytek. K tomu mi p. Petříček nabídl, že by se okrajové lišty mohly olepit šedivě. Ta kombinace vypadá dobře. K tomuhle základu jsem pak ještě jako další úložný prostor pořídila na skříň košíky a všechno hezky ladí. Všechen nábytek je kvalitně vyrobený a pořád vypadá jako nový. Až budeme s manželem zařizovat další bydlení, určitě se na pana Petříčka zas obrátíme.

loznicejpg.jpg
Jana Matějíčková
Jana Matějíčková
20.10.2020 10:51
Spokojenost :
     

V roce 2018 nám pan Petříček vyráběl z bukového masivu atypické noční stolky, které jsem si sama navrhovala a k tomu skříňku také na míru. Vše je velmi profesionáně vyhotovené a dobře nám to slouží. Jsme velmi spokojeni a pana Petříčka rádi doporučíme.

Daniel Divis
Daniel Divis
20.10.2020 9:16
Spokojenost :
     

Velká spokojenost s řemeslnou kvalitou i mořením do požadované barvy (pracovní stůl, noční stolky a police z bukového masivu) Komunikace skvělá, ceny přiměřené. Dobrá česká firma!

Sona Kubesova
Sona Kubesova
19.10.2020 22:43
Spokojenost :
     

Pan Martin Petříček mi zhotovil velmi nápaditý nábytek z masivu do předsíně s využitím každého kousku a to vše v místě bez pravých úhlů. Dílo skvěle vypadá a také už 5 let slouží bez sebemenších obtíží. Služeb tohoto truhlářství využívám už po několikáté a mohu vřele doporučit.

Petr Němec
Petr Němec
19.10.2020 16:52
Spokojenost :
     

Před více než 10 lety jsme si u pana Petříčka nechali udělat nábytek do dětského pokoje z borovicového masivu. A dodnes perfektně slouží. Jednoznačně doporučuji!

Monika Polyaková
Monika Polyaková
19.10.2020 11:09
Spokojenost :
     

U pana Petříčka jsme si nechali zhotovit v roce 2016 obývací stěnu z masívu. Naprostá spokojenost. Můžeme vřele doporučit, jak kvalitu zpracování, tak i profesionální přístup. Moc děkujeme. Mohu jedině doporučit.

Dasa Turkova
Dasa Turkova
18.10.2020 16:23
Spokojenost :
     

Třídílná skříň synovi do pokoje. Krásná práce, spokojenost.

Vacatovi Leština u Světlé
Vacatovi Leština u Světlé
17.10.2020 22:55
Spokojenost :
     

U pana Petříčka jsme si nechali udělat celou ložnici, k tomu ještě police na zeď, knihovnu, se vším nám poradil k naší spokojenosti. Nejen že to včas a kvalitně vyrobil, ale dopravil až do domu, kde vše smontoval. Můžeme jen doporučit

Jan Brejška
Jan Brejška
17.10.2020 16:11
Spokojenost :
     

V roce 18/19 jsem si zde nechal vyrobit postel na míru. Před pár měsíci začala trochu trošku skřípat, ale myslím, že by to bylo i u jiných a mnohem horší – takže spokojenost, Dávám 5 hvězd.

Včelovi
Včelovi
17.10.2020 13:52
Spokojenost :
     

V roce 2017 jsme si u pana Petříčka nechali vyrobit na míru ložnici z masivu.
Naše zkušenosti: špičkově odvedená práce. Nábytek krásný, funkční, naprosto bez závad a výhrad. Komunikace s panem Petříčkem výborná. Poradí, vymyslí řešení pokud je třeba. Ocenili jsme, že pan Petříček ve všem dodrží slovo.
Pana Petříčka určitě dalším zákazníkům doporučujeme a jen chválíme.

Petrmichlovi
Petrmichlovi
17.10.2020 13:41
Spokojenost :
     

U pana Petríčka jsme si nechali vyrobit gauč s výsuvným prostorem. Dokonce nám byli objednané matrace. I přes velkou vzdálenost byla komunikace výborná, dodání bez problémů a produkt je přesně podle našich představ. Jsme moc spokojeni a děkujeme. Můžeme jen doporučit.

Kristina Vorlíčková
Kristina Vorlíčková
17.10.2020 11:01
Spokojenost :
     

U pana Petříčka jsme si nechali vyrovit postel z masivu v rozměru na míru. S kvalitou postele i s komunikací jsme naprosto spokojeni. Stejně tak nás mile překvapila cena za atypycký rozměr, jinde by si za to naúčtovali mnohem více. Pana Petříčka rozhodně doporučuji.

Daniel H.
Daniel H.
16.10.2020 21:16
Spokojenost :
     

S truhlarstvim pana Petricka jsme naprosto spokojeni. Pred 2 lety jsme si nechali vyrobit na zakazku dva nocni stolky, protoze vyrobky na trhu nebyly podle nasich predstav. Stolky dopadly presne tak, jak jsme si predstavovali…skvela komunikace a konzultace, pomerne rychla vyroba i dodani nas jen presvedcilo, ze volba tohoto truhlarstvi byla spravna. Vrele doporucujeme.

Aneta S.
Aneta S.
16.10.2020 21:07
Spokojenost :
     

U pana Petříčka jsem si nechali v roce 2013 udělat smrkovou manželskou postel s úložnými prostory (šuplíky), které jsou k nezaplacení. S postelí jsme velice spokojeni, stále trochu voní, nevrže a dobře se na ní spí. Truhlářství velice doporučujeme!

Alfred Simuna
Alfred Simuna
16.10.2020 20:17
Spokojenost :
     

V roce 2018 nám truhlář, pan Petříček, na naší žádost vyrobil a smontoval kuchyň, se kterou jsme velmi spokojení. Při návrhu kuchyně nám poradil a vysvětlil různé funkční věci, které jsme akceptovali a s jeho návrhy jsme velmi spokojeni. Kuchyně je vyrobena z kvalitního materiálu a slouží nám k velké spokojenosti, přestože je využívána nepřetržitě. Musím ještě pochválit jeho profesionální přístup a chování, kterého si velmi ceníme. Určitě mohu doporučit.

Vítkovi
Vítkovi
16.10.2020 19:36
Spokojenost :
     

V r. 2018 jsme si u p. Petříčka nechali vyrobit jednolůžkovou prodlouženou postel Sabina na chalupu. Líbil se nám její vzhled i přiměřená cena. Slouží nám velmi dobře.
Pak jsme si ještě objednali rošt výklopný z boku na pístech do jiné postele. Potřebovali jsme něco, co hned nepraskne, a obdrželi jsme rošt velmi pevný a bytelný, lehce ovladatelný.
Oceňuji rovněž výbornou komunikaci, která vždy proběhla rychle a srozumitelně.

Lukáš Goliáš
Lukáš Goliáš
16.10.2020 17:51
Spokojenost :
     

Truhlářství pana Petříčka jsem objevil v roce 2017 na internetu. Od této doby nám již do domácnosti vyrobil dva PC stoly, kuchyňskou skříň a sestavy skříněk do pokoje a chodby. Nábytek je precizně zpracovaný a vyrobený z kvalitních materiálů. Přístup pana Petříčka je perfektní. Na všem se s ním dá velmi dobře a rychle domluvit, poradí jak nábytek navrhnout lépe, upozorní na případné chyby ve Vašem návrhu. Pana Petříčka doporučuji.

Olga Neugebauerová
Olga Neugebauerová
16.10.2020 17:46

Pan Petříček nám dělal cca před 4 roky masivní dřevěný gauč do obývacího pokoje. Potřebovali jsme něco, co nezničí děti, kočky ani pes. Povedlo se výborně, gauč je stále jako nový, přestože je velmi tvrdě prověřován. Můžeme měnit jeho vzhled pomocí potahů a polštářů, takže se jen tak neokouká. Jsou to vlastně dvě pohovky do tvaru L se zádovou opěrkou, proto nejen že se na nich usadí početná návštěva, ale díky dobrým matracím se na nich pohodlně vyspí dva lidé. Veškerá spolupráce byla k naší plné spokojenosti.

Pavlíček
Pavlíček
16.10.2020 17:03
Spokojenost :
     

Pana Petříčka mohu jen doporučit. Perfekní práce i rychlost zhotovení. Moc děkuji.

Renata
Renata
16.10.2020 10:47

Na pana Petříčka jsem přišla náhodou z webových stránek. Před 4 roky jsem si nechala vyrobit manželskou postel a vestavěnou skříň.Určitě doporučuji, nejen že vše je precizně zhotoveno, ale jeho přístup je profesionální, ve všem a se vším poradí,je spolehlivý a rychlý, nic pro něho není problém. Každý máme nastaveny jiné preference, já jsem upřednostnila kvalitu, vím, že si raději připlatím a mám opravdu kvalitní kus nábytku, který mi bude sloužit dlouhou dobu.
Velmi si vážím a cením jeho jednání s lidmi, což v dnešní době není tak zcela samozřejmostí. Pane Petříček přeji Vám do dalších let plno spokojených zákazníků, tak jako jsem byla spokojena já.
Renata Kadeřábková

Michaela
Michaela
14.10.2020 16:49
Spokojenost :
     

Na doporučení kolegyně ze zaměstnání jsem si u pana Petříčka objednala výrobu botníku z masivu na chalupu. Zhotovení je dle představ, precizní práce, jednání velice vztřícné, botník slouží k plné spokojenosti

Pavlisovi
Pavlisovi
13.10.2020 22:48
Spokojenost :
     

Od pana Petříčka máme v domě cca 5 kůsů různého nábytku sloužící různým účelům. Máme atypický dům s minimem pravých úhlů – libůstka architekta. Udělat do takového domu nábytek nebylo jednoduché a vyžadovalo to použití hlavy, což je v dnešní době u řemeslníků často problém.
Ne tak u pana Petříčka. Takže máme vestavěnou šatní skříň bez korpusu, kde bylo nutné řešit tuhost. Věšák na kabáty a lavici se šuplíky, dětské šatní skříně s komplikovaným členěním opět vestavné a také vinotéku-polici na vína, která je vpasovaná pod schody do suterénu domu. Nábytek nebyl nejlevnější, ale jsme spokojeni s kvalitou i užitnými vlastnostmi (a to je to nejdůležitější).

Karel Blesk
Karel Blesk
12.10.2020 7:40
Spokojenost :
     

V roce 2013 jsem do nového domu chtěl postel na míru a náhodně jsem na internetu narazil na truhlářství pana Petříčka.Bydlíme mezi Prahou a plzní, takže Česká Bělá nebyla ideální vzdálenostnicméně zkusmo jsem ho kontaktoval.Dohodli jsme se rychle, já řekl co bych si představoval, on jaké jsou reálné možnosti, cena, termín dodání.Vše klaplo na jedničku.Hotovou postel nám pan Petříček osobně přivezl a smontoval v domluveném termínu.A protože jsme MY ,,trochu proměřili” v místní truhlárně ještě mírně upravil. A ještě – matrace, které nám doporučil, nebyly zdaleka tak drahé, jak jsme původně plánovali a jsme s nimi i po 4 letech spokojeni.
S prací i jednáním pana Petříčka jsme byli velmi spokojeni.

Mirka P.
Mirka P.
10.10.2020 16:11
Spokojenost :
     

Před pěti letý jsme si nechali u pana Petříčka vyrobit ložnici na míru a jsme dosud velmi spokojeni. jednání bylo vstřícné, práce rychlá a kvalitní. Doporučuji.

HynekPřenosil
HynekPřenosil
5.10.2020 16:31
Spokojenost :
     

Máme nábytek nejen od Martina Petříčka, ale i od jeho otce a dokonce jeho dědy. Vše se vyznačuje perfektním zpracováním, kvalitou a funkčností.

Mlejnecká M.
Mlejnecká M.
4.10.2020 17:44

Před lety nám pan Petříček dělal prosklenou knihovnu a poličky do dětského pokoje. Vše vypadá stále velmi dobře. Jsme spokojeni.

Lenka Šmídová
Lenka Šmídová
4.10.2020 11:29
Spokojenost :
     

Pan Petříček nám před 9 lety zhotovil šatní skříň, knihovnu, úložnou skříň na peřiny s nástavcem na knihy. Po těch letech je vše stále funkční, pevně to drží. Kvalita se prostě nedá ničím nahradit. Při montáži se sám podílel na tom, aby vše sedělo , bylo vidět, že mu na své práci hodně záleží. Jsme velmi spokojeni a víme, že kdybychom zase něco potřebovali, rádi se na něj obrátíme. Děkujeme.

Šárka Kůsová
Šárka Kůsová
2.10.2020 11:51
Spokojenost :
     

Pan Petříček nám za roky spolupráce vyrobil postupně manželskou postel, šatní skříň, komodu, dvě knihovny a spoustu poliček. Vše jsme bez problémů domluvili na dálku po emailu/telefonu. Nikdy nezapomenu na náš první kontakt, kdy nám pan Petříček radil s návrhem prvního kusu nábytku a pronesl “Když si u mě něco objednáte máte to na celý život” a opravdu se i po letech používání zdá, že měl pan Petříček pravdu – ač jsme se stěhovali a některé kusy nábytku jsme museli demontovat a znovu složit nábytek je stále naprosto bytelný, neviklá se – je vidět, že jeho výrobu prováděl profesionální truhlář, který svému oboru rozumí. My jsme naprosto spokojení a postupně si u pana Petříčka necháváme dělat nábytek z masivu do celého bytu. Komunikace s panem Petříčkem je naprosto skvělá a milá – vždy si udělá čas, aby s námi probral i ty nejmenší detaily. Děkujeme moc a opět se ozveme s další zakázkou.

manželé Medňanských
manželé Medňanských
1.10.2020 21:03
Spokojenost :
     

V letech 2009-2010 jsme zařizovali dům a od pana Petříčka máme nábytek prakticky do celého domu. Po první dobré zkušenosti jsme už nechtěli nikoho jiného. Máme nábytek z masivu i z lamina – vše na míru a dle vlastních představ. Dodnes vše slouží bez jediného problémů. Pan Petříček je velice šikovný truhlář, který umí poradit, ale i splnit přání zákazníka. Je velice milý, vstřícný a hlavně spolehlivý. Co řekne – to platí. Kéž by bylo více takových řemeslníků. Moc děkujeme.

Martin H.
Martin H.
1.10.2020 14:35

Postel jsem kompletně domlouval online, jelikož jsem z Prahy. Pan Petříček se mi i přesto velmi ochotně věnoval, vše mi vysvětlil a vše vyrobil a dodal k mé naprosté spokojenosti. Ještě teď postele slouží bez jediného problému.

Marie Štěpánová
Marie Štěpánová
30.9.2020 19:44
Spokojenost :
     

Již více než šest let si užívám velice pohodlného spaní na posteli s děleným úložným prostorem – z masivu borovice. Postel jsme s manželem byli objednat osobně, protože jsme neměli zcela ujasněnou představu, jak má vypadat. Pan Petříček nám poradil a vysvětlil možnosti mnou zvoleného materiálu.
Byli jsme nadšeni ochotou, příjemným vystupováním a zjištěním, že jsme potkali někoho, kdo své práci opravdu rozumí.
I po letech tato postel vypadá jako nová. Je stabilní, pohodlná (mám v ní namontován polohovací rošt pro větší pohodu nohou).
 
Každému, kdo stojí o kvalitně vyrobený nábytek, nebo potřebuje doladit a zrealizovat svou představu o bydlení, doporučuji právě toto truhlářství.
 

Josef Č.
Josef Č.
30.9.2020 14:36
Spokojenost :
     

V truhlářství pana Petříčka jsme si nechali v roce 2008 vyrobit z masivu postel včetně nočních stolků, vestavnou skříň a komodu do naší ložnice. Od smontování nábytku nebylo třeba nic dotahovat nebo seřizovat a vše slouží k naprosté spokojenosti. Mohu doporučit výbornou kvalitu zpracování a vstřícný přístup pana Petříčka při návrhu a dodání nábytku. k zákazníkovi. Vše proběhlo tak, jak bylo domluveno.

manželé Šteidlovi
manželé Šteidlovi
30.9.2020 13:47
Spokojenost :
     

V roce 2013 jsme si nechali u p. Petříčka vyrobit kompletní kuchynskou linku včetně jedné větší skřínky na hračky pro pravnoučata. Naše předběžné návrhy pan Petříček upravil tak ,aby vše vyhovovalo i požadavkům na větší provoz .Materiál i barevnost jsme společně sladili k naší naprosté spokojenosti .Mnohokrát děkujeme a vřele doporučujeme

Darina Ulmanová
Darina Ulmanová
29.9.2020 18:18
Spokojenost :
     

S nábytkem od pana Petříčka jsem velmi spokojená. Na zakázku mám atypický nábytek do ložnice a komody do haly. Oceňuji precizní provedení a vstřícný přístup. Pana Petříčka mohu všem doporučit.

Pavel Kubec
Pavel Kubec
29.9.2020 16:36
Spokojenost :
     

V tomto truhlářství jsem si v roce 2011 nechal dělat konferenční stolek z masivu – buk. Stolek byl vyroben dle zadání a v požadované kvalitě včetně moření. Vše proběhlo tak, jak bylo domluveno. Dodnes nám slouží k plné spokojenosti. Komunikace s panem Petříčkem byla ok, cena úměrná kvalitě i materiálu. Za mne spokojenost, doporučuji!

Renata
Renata
29.9.2020 16:34
Spokojenost :
     

Z truhlářství pana Petříčka máme dvě dřevěné atypické postele. Již nám bez problémů slouží několik let. Zajistil nám k nim i kvalitní matrace. Výborná domluva, dodržení slíbených termínů dodání. Doporučuji.

Libuše Kedroutková
Libuše Kedroutková
29.9.2020 13:42
Spokojenost :
     

V truhlářství pana Petříčka jsme si nechali zhotovit přes prodejnu nábytku nejprve dvojlůžkové postele s nočními stolky a komodu. Po delší době jsem se s panem Petříčkem domluvila na dodání toaletního stolu se zrcadlem a stolku pod tiskárnu. Komunikace přes e-mail byla bez problému a s velkou vstřícností. Všechen nábytek vypadá tak, jak bychom si jej nechali vyrobit najednou.
Ten kdo chce, aby jeho nábytek vypadal skvěle, byl kvalitně zpracovaný, a vydžel velmi dlouho, je na správném webu.

Peter K.
Peter K.
29.9.2020 13:24
Spokojenost :
     

Od pane Petříčka máme doma velkou knihovnu a nábytek do dětského pokoje z masivu na míru. Byli jsme moc spokojeni jak s návrhem řešení tak i realizací a přístupem. Moc doporučujeme. PS: po mnoho letech to je jeden z mála nabytků u nás co zatím nepotřeboval servis.. 🙂

MIloš
MIloš
29.9.2020 13:04
Spokojenost :
     

Psací stůl objednaný u pana Petříčka byl vyroben a dodán včas. Kvalita na výbornou . Mohu vřele doporučit

Stanislav Kosík
Stanislav Kosík
29.9.2020 10:19

U pana Petříčka si necháváme od roku 2013 vyrábět prakticky veškerý nábytek do našeho domova. Jsme s jeho prací vždy velmi spokojeni. Každý jím vyrobený kus nábytku je vždy ještě hezčí, než v naších představách.
Nejprve jsme si u něj objednali v roce 2013 vestavné skříně do ložnice a do předsíně. Vypadají krásně a dodnes nám slouží bez jakékoli závady.
Na konci téhož roku jsme si ještě nechali vyhotovit polici a skříňku pod dvojumyvadlo do koupelny. I po sedmi letech vypadá jako nová, protože pan Petříček vždy vybírá pro svá díla kvalitní materiály.
O rok později jsme si nechali vyrobit krásnou knihovnu a police do technické místnosti. V roce 2017 jsme si nechali vyrobit krásnou skříňku na hračky pro děti.
V roce 2019 jsme si nechali vyrobit pracovní stůl, dvě židle, polici a dvojpalandu z dubového masivu do ložnice a ještě do našich dvou toalet vestavěné skříňky.
V roce 2020 nám pan Peříček vyrobil a nainstaloval krásné police do celého sklepa. Pokaždé se těšíme, když se tam jdeme podívat, jaký tam máme nyní pořádek a jak to tam nyní krásně vypadá. Také návštěvy obdivují ty krásné kusy nábytku, který nám pan Petříček vyrobil.
Veškerý další nábytek si vždy budeme objednávat od pana Petříčka. Je to nábytek, který je tak kvalitně vyroben, že bude klidně sloužít i našim potomkům.

Libor
Libor
29.9.2020 8:38
Spokojenost :
     

Jednaní s touto firmou, perfektní, vše bylo jak jsme ujednali, odvedená
řemeslná práce nejvyší kvality, material odpovídal domluvě. Není nejmenší
výdhrady, vřele doporučuj. Poradí i jak věc řešit , že to člověk pochopí
ikdyž není truhlář a vyvedou ho z jeho omylu, k mé plné spokojenosti,
Doporučuji poslouchat radu odborníků, ne vše co si člověk myslí je
vždy to nejlepší. Leta praxe nesou své ovoce.

Jana Burgetová
Jana Burgetová
29.9.2020 8:20
Spokojenost :
     

Toto truhlářství jsem si našla na netu a zhruba před 15-ti lety jsem si nechala vyrobit do ložnice manželskou postel vč.roštů, dvou nočních stolů a peřináče. Musím říct, že dodnes nám slouží a jsme s manželem spokojeni. Vše potřebné jsme vyřešili přes mail a nechali poslat přepravní službou. Jsou opravdu šikovní, ochotní a můžu jen doporučit. Děkuji za vstřícnost a ochotu.

Petr Moule
Petr Moule
28.9.2020 21:33
Spokojenost :
     

Pan truhlář dokázal po konsultaci přes telefon a e-mail vytvořit a dodat atipický jídelní stůl do kuchyně přesně jak jsem si vymyslel. Dodnes nám slouží k spokojenosti celé rodiny.
Ještě jednou díky. Vyroben v roce 2013 Jevany.

Lída
Lída
28.9.2020 20:17
Spokojenost :
     

Spolehlivost. Dobře odvedená práce od začátku až po montáž u nás v Berouně, skvělá komunikace. Nábytek z r. 2010 – celý pokojík (skříně, skříňky, poličky, výklopná postel s úložným prostorem, psací stůl) – stále slouží bez jediné vady (borovice – masiv), také postel z r. 2002 vypadá pořád pěkně a nemá chybu. Doporučuji!

Luděk a Hana Chvostovi
Luděk a Hana Chvostovi
28.9.2020 17:53
Spokojenost :
     

Od pana Petříčka jsme si v roce 2010 nechali postupně vyrobit nábytek do tří místností v řadovém domku (velká předsíň, obývák, pracovna). Jeho návrh maximálně odpovídal našemu zadání, při výrobě pak pamatoval i na praktické maličkosti. Na místě nábytek sestavil a starý vyměňovaný i odvezl. Vše dosud slouží k naší plné spokojenosti. Pan Petříček dělá svému řemeslu opravdu dobré jméno.

Petr Král
Petr Král
28.9.2020 15:01
Spokojenost :
     

Od pana Petříčka máme z roku 2013 na zakázku zařízené zádveří – vestavěná skříň a stěna s věšáky a s botníkem.
Hned při sjednání zakázky jsme se dozvěděli kromě mnoha užitečných tipů pro naše rozhodování také podrobnosti o způsobu výroby a o přednostech postupů a materiálů, které při výrobě používá. Ocenili jsme jeho rozhled, bohaté zkušenosti i šikovnost, kterou dokládaly výrobky, které nám umožnil si prohlédnout. Skvěle nám pomohl domyslet celkovou koncepci, design i praktické detaily vzhledem k předpokládanému způsobu využití. U všeho měl vždy několik nápadů, z nichž byla radost vybírat.
Samotná realizace zakázky pak připomínala spíše sólové vystoupení precizního virtuosa. Na první dobrou se dokázal vypořádat například s poněkud křivými zdmi, do nichž bylo zapotřebí skříň vestavět. Na všechny nástrahy byl skvěle připraven, systematicky a čistě je zdolal, jeho dílo nám od té doby slouží k naší plné spokojenosti.
Bez obav mohu jeho služby doporučit všem, kdo dovedou ocenit kvalitu, spolehlivost a také možnost dodatečných úprav již zhotoveného předmětu.           

z12s.jpg
Jindřiška Nagyová
Jindřiška Nagyová
27.9.2020 21:38

Od pana Petříčka máme z roku 2013 velkou masivní skříň ze smrkového dřeva.
Jsme s ní velmi spokojeni, skříň je stále jako nová. V loňském roce nám vyrobil několik knihoven, také z masivu. A opět jsme byli s jeho prací velmi spokojeni. Při zadávání práce byl vždy velmi ochotný a veškeré dohody a termíny vždy přesně dodržel. Budeme-li v budoucnu plánovat výrobu dalšího nábytku, určitě se na něj znovu obrátíme.

IKY
IKY
27.9.2020 10:24
Spokojenost :
     

V letech 2010-2011 jsme si nechali dělat z masivu u pana Petříčka nábytek do ložnice. Do současné doby slouží k naprosté spokojenosti, stejně tak tomu bylo i při jednání, dopravě a instalaci. Doporučujeme tuto firmu všem ostatním.

Soňa
Soňa
26.9.2020 23:35
Spokojenost :
     

Od pana Martina Petříčka máme manželskou postel z masivu a dětskou postel. Nábytek je opravdu kvalitní, ani po cca deseti letech postel nevrže. Dokonce jsme ji museli kvůli stěhování 2x rozložit- v pohodě to ustála… Prostě kvalita, žádný papundekl 🙂 Má matka zde na mé doporučení kupovala postele a je též velmi spokojená. Takže: DOPORUČUJI

Jan Holý
Jan Holý
26.9.2020 23:30
Spokojenost :
     

Máme jídelní stůl z roku 2015. Jsme s ním spokojeni a bez problémů slouží.

Martin Vit
Martin Vit
26.9.2020 22:54
Spokojenost :
     

Objednal jsem si stul do pracovny. Jednoduchu, funkcni a bytelny design, po 6 letech je stul stale jako novy a urcite bude slouzit i nadale. Rychle dodani, bezproblemova komunikace. Vsem vrele doporucuji.

Miloslav Kouba
Miloslav Kouba
26.9.2020 20:39
Spokojenost :
     

Od pana Petříčka jsem si nechal udělat několik drobnějších položek, o mé spokojenosti svědčí i to, že si chci u něj nechat vyrobit potřebný nábytek znovu. Hledat jinou firmu by opravdu nemělo smysl. Umí i dobře poradit a realizovat i naprosto atypické tvary, jako je elipsa. Nepotřebujete omezovat svoji fantazii. O vysoké kvalitě a rozumných cenách by bylo zbytečné mluvit. Těch pět hvězdiček je na hodnocení málo, chtělo by to 12 jako má například ta nejlepší Metaxa.

Jan
Jan
26.9.2020 20:11
Spokojenost :
     

V roce 2014 jsem si nechal u pana Petříčka vyrobit nečalouněný gauč ve tvaru “L”. Jednalo se původně o gauč jeden, který se mi vzhledově líbil a požádal jsem p. Petříčka o spojení dvou kusů do rohu do tavru “L”. Poslal jsem p. Petříčkovi náčrtek své představy a on vyhotovil dle něho předběžný návrh, postupně jsem ještě měnil výšku opěráků a některé detaily až do finální podoby. Když gauč vypadal dle mých představ, pan Petříček mi zaslal kalkulaci, a následně po naší vzájemné dohodě gauč vyrobil a zaslal přepravní službou. S gaučem jsem spokojen, slouží již 6 let bez jakýchkoli vad. Určitě pana truhláře dopouručuji. Nábytek je kvalitně zpracován a přístup p. Petříčka na profesionální úrovni.

Nečalouněný rohový gauč
Jan Neuwirth
Jan Neuwirth
26.9.2020 16:15
Spokojenost :
     

Škoda, že se sem nedá dát víc fotek, vidíte jen jedno rameno schodiště. Toto čtyřramenné schodiště slouží od roku 2012. Je to betonové schodiště obložené bukovými schodnicemi a smrkovými podschodnicemi. Za 60 000 Kč proměňuje obyčejný domek v luxusní dům.

Dřevěné schody na míru
Jana Štěpánová
Jana Štěpánová
26.9.2020 13:26
Spokojenost :
     

Před deseti lety jsem dala u pana Petříčka vyrobit postel z masivu atypického rozměru i tvaru, s výsuvným nočním stolkem, úložným prostorem i bočním čelem navíc. Postel slouží celou dobu bez jakýchkoliv potíží, je i pěkně vypracovaná, jsme velmi spokojeni. Nejvíc se mi líbila spolupráce s panem Petříčkem, kdy jsme jednotlivé detaily probírali po mailu i telefonu a vše klaplo do podrobnosti dle mých představ. Jednoznačně doporučuji.

R. Rosendorf, Jihlava
R. Rosendorf, Jihlava
26.9.2020 12:16

U pana Petříčka jsme si nechali zhotovit několik kusů nýbytku na zakázku. (Postele, skříň, příborník, psací stůl … atd.) Vyzdvihnout musím opravdu kvalitu provedení, po cca 7 letech používání jsem nenašel závažnou závadu, vrzání apod. Jedinou drobností byl odlepený kovový plíšek k magnetu u magnetického zavírání dvířek příborníku, který jsem nahradil napevno vloženým unimagnetem, který se neodlepí.
Určitě stojí za to zmínit i ochotu a pozornost pana Petříčka naslouchat konkrétní představě zákazníka, dále zajištěná doprava včetně kvalitního zabalení vyrobených součástí nábytku a konečná montáž na místě, takže nedochází k obouchání při nošení na místo instalace. Dodání dle dohodnutého termínu bez výmluv na nečekané okolnosti.
Přívětivá komunikace, srozumitelnost při vysvětlení technických možností při realizaci jistě potěší všechny zákazníky, zvláště ženy.
Velkou předností truhlářství pana Petříčka je i materiálová pestrost výroby a schopnosst vyrobit prakticky cokoliv.
Co mně určitě zaujalo hned při první montáži bylo to, že pan Petříček dbá na to, aby nepoškodil stávající vybavení domu od podlah až po již instalovaný nábytek či třeba zárubně dveří. Setkal jsem se s řemeslníky, kteří doslova mrsknou kufr s nářadím kamkoliv, šoupou s ním či ho otevřou a opřou víko kufru tak, že poškrábou či odřou co můžou. Toto se vám u pana Petříčka stát nemůže, zná cenu peněz svých klientů.
Na závěr jsem se dostal k penězům a ceně. To si každý zákazník musí zhodnotit dle svého příjmu, osobně si myslím, že za opravdovou kvalitu se platí, ale má to tu nespornou výhodu, že nemusíte platit dvakrát. Tak vlastně ušetříte a máte polovinu starostí s obměnou nekvalitního nábytku včetně úspory času za hledání nového.

Pana Petříčka Vám osobně rozhodně doporučuji.

Iva
Iva
26.9.2020 10:07

V roce 2010 jsme si nechali u pana Petříčka vyrobit skříně do dětského pokoje,práce byla skvělě odvedena,skříně slouží dodnes.Pana Petříčka mohu jen doporučit.

Petr G
Petr G
26.9.2020 8:59
Spokojenost :
     

Postel z masivu nám slouží již přes deset let. Čistý a jednoduchý design nás za celou dobu neomrzel. Zvládla opakovanou demontáž i montáž při stěhování. Zvládá i nájezdy malých dětí a jejich poskakování. 🙂 Prostě kvalitní, robustní produkt.

Mirek
Mirek
26.9.2020 0:46
Spokojenost :
     

Pan Petříček mi vyráběl skříňku z masivu pod historický trezor která slouží i jako podstavec.Vyrobeno přesně jaký jsem měl požadavek a nemám k tomu co vytknout.Je to opravdu čistá práce.

Vladimíra
Vladimíra
25.9.2020 21:14
Spokojenost :
     

V roce 2011 jsme si v truhlářství Petříček nechali udělat manželskou postel, postýlku, stůl, komodu s přebalovacím pultem .A vše drží dodnes stejně jako postel s roku 2013. Takže za mě bych doporučila dál už jen za tu ochotu a jednání se zákazníky.

irena
irena
25.9.2020 18:59

Z truhlářství pana Petříčka máme komody a postele, stále vše slouží velice dobře, nemuseli jsme zatím nikdy sami cokoliv dotahovat či opravovat, velká spokojenost.

Zdeňka Pavlasová
Zdeňka Pavlasová
25.9.2020 17:40
Spokojenost :
     

Od rodiny Petříčků máme již léta postele pro vnuky. Stále jsou jako nové.

Zdeněk Baštecký
Zdeněk Baštecký
25.9.2020 17:35
Spokojenost :
     

V roce 2011 jsem si nechal od pana Petříčka vyrobyt bukovou desku na jídelní stůl včetně povrchové úpravy. Práce byla odvedena na jedničku a dodnes skvěle slouží včetně původní povrchové úpravy. Jedna z mála firem kterou mohu doporučit. ?

Ivo
Ivo
25.9.2020 17:26
Spokojenost :
     

Mohu doporučit výbornou práci pana truhláře a zejména spolehlivost a příjemné jednání. S postelí na míru jsme moc spokojeni.

Kamila Novotná
Kamila Novotná
25.9.2020 9:21
Spokojenost :
     

V roce 2005 jsme si nechali od pana Petříčka udělat vestavnou sestavu skříní v půdním prostoru na míru, práce byla odvedena skvěle a skříně stále krásně slouží.

Jana Lazarová
Jana Lazarová
25.9.2020 7:36
Spokojenost :
     

Od pana Petříčka mám toaletní stolek s kulatým zrcadlem z roku 2009. Stále je v nabídce. Byl vyrobený přesně v dohodnutém termínu, kvalitně a dodnes zdobí mou ložnici 🙂 Opravdu krásný kousek. Mohu jedině doporučit.

Marie Mandausová
Marie Mandausová
25.9.2020 7:28
Spokojenost :
     

Na postlích od pana Petříčka spí celá naše rodina. Naprostá spokojenost! I když nejsme žádní ,,diblíci,, i po letech jsou jak nové a funkční. Výklopný mechanismus pod rošty je kvalitně zpacován. Několikrát jsem výrobky doporučovala znýmým a vždy s výborným ohlasem. I nadále s ním rozhodně počítáme.

Salvetovi
Salvetovi
24.9.2020 21:52
Spokojenost :
     

S prací pana Petříčka jsme vždy naprosto spokojeni, jeho nábytek nám slouží již řadu let. Vyrobil pro nás kuchyňskou linku, knihovny, komody, postele, jídelní stůl i vybavení dětského pokoje. Vše je zpracováno do posledního detailu, s profesionálním přístupem od návrhu až po montáž.

Miroslav Chalupa
Miroslav Chalupa
24.9.2020 21:51
Spokojenost :
     

Pan Petříček je jedním z mála slušných, svědomitých a ochotných řemeslníků. V r. 2009 nám zhotovil vybavení ložnice jednak dle našich představ,ale i za rozumnou cenu a kvalitně, takže do dneška vše slouží k naší spokojenosti a bez problémů.

Eva Miarková
Eva Miarková
24.9.2020 20:57
Spokojenost :
     

Od pana Petříčka máme dvě šatní skříně z roku 2009. Nábytek byl vyrobený včas a bez problémů, s panem truhlářem se perfektně jednalo. Se skříněmi jsme maximálně spokojeni. Velmi precizní práce, nejlepší nábytek, co jsme si kdy koupili.

Petr Novotný
Petr Novotný
24.9.2020 20:19
Spokojenost :
     

Nábytek od pana Martina Petříčka, jakožto důstojného pokračovatele rodinné tradice truhlářů se vyznačuje především vysokou kvalitou zpracování a perfektním slícováním jednotlivých dílů, tak jak to vždy bylo u Petříčků zvykem.
Máme od něj nábytek z masivní borovice do dětského pokoje, tzn. prostorný rohový psací stůl, postel a skříň, vše vyrobené na míru a po těch bezmála třinácti letech ve stavu blízkém novému, stejně tak jako ložnice, kterou mi před dvaceti lety vyrobil rovněž z borového masivu jeho otec.

Seidlovi
Seidlovi
24.9.2020 20:01
Spokojenost :
     

Firma realizovala podbití střechy, perfektně odvedená práce včetně nátěru, maximální spokojenost. Mimo kvalitně odvedenou práci měla firma velmi slušné jednání a dodržela všechny podmínky.

Lenka Trnková
Lenka Trnková
24.9.2020 17:35

Komodu od pana Petříčka používáme od roku 2005 dodnes. Stále je to moc pěkný a funkční kousek nábytku. Doporučuji.

Římalovi
Římalovi
24.9.2020 17:00
Spokojenost :
     

V roce 2007 jsme si nechali od pana Petříčka vyrobit postel (Pavla) a skříňku na míru ve stejném stylu. Celkem máme 4 děti a všechny daly nábytku pořádně zabrat. Nicméně postel i skříň drží a ani se nehnou. Výborná práce. Děkujeme.

hellerovi
hellerovi
24.9.2020 16:26

Naprostá spokojenost, máme od vás pro děti 2 stoly.

Romana Suchá
Romana Suchá
24.9.2020 12:31
Spokojenost :
     

Již 14 let se každý den raduji z úžasné kuchyňské linky a velkého stolu zhotovené panem Petříčkem. Musel se vyrovnat nejen s atypickým prostorem kuchyně, ale také s mým přehnaným smyslem pro detail. Vše zvládl s úsměvem a výsledek je i po těch letech stále perfektní.

David Zapletal
David Zapletal
24.9.2020 9:13
Spokojenost :
     

Tomu šestiletému dítku kterému jsme u pana Petříčka v roce 2008 kupovali psací stůl je dnes osmnáct a u toho stolu pořád sedí. Smrk za ta léta ztmavnul, jinak je pořád jako nový a všechno funguje jak má.

Milan Kaderka
Milan Kaderka
24.9.2020 6:48
Spokojenost :
     

Komoda vyrobená v roce 2008 dodnes bez problémů používaná. Pana Petříčka mohu jen doporučit.

Venosová Naďa
Venosová Naďa
23.9.2020 21:11
Spokojenost :
     

V roce 2007 jsme si nechali vyrobit celou ložnici, manželské postele s úložným prostorem, noční stolky, komodu a jednu solo postel s úložným prostorem. Vše perfektní provedení . Nábytek byl určen na chalupu a já jsem zapomněla počítat s atypicky malými dveřmi v podkrovní ložnici. Komoda byla na místě demontována a odvezena, opravena. Nic nebyl problém. Perfektní servis, ochota, kvalitní práce a profesionální přístup. Jsme stále moc a moc spokojeni. Naďa Venosová

Petr Báleš
Petr Báleš
23.9.2020 7:18
Spokojenost :
     

Super jednání a výjimečná kvalita výrobků. Máme komplet ložnici a obývák.

Ivana Langerová Praha
Ivana Langerová Praha
23.9.2020 7:16
Spokojenost :
     

V roce 2006 jsme si u pana Pet říčka nechali vyrobit kuchyň na míru do Prahy a po těch letech vše bezvadně funguje. Můžeme vřele doporučit jak kvalitu zpracování, tak i perfektní přístup. Moc děkujeme.

Václav Hroch
Václav Hroch
22.9.2020 22:56
Spokojenost :
     

V rove 2008 jsme si nechali od pana Petříčka vyrobit na zakázku kompletní ložnici (letiště, toaletní stolek, TV stolek, noční stolky, police na knihy) z masivního dřeva. Vše precizně a fortelně vyrobeno. Cit pro detail. Bezvadné a vstřícné jednání. Nábytek je dodnes jako nový, bez sebemenší vůle na pantech a ve spojích. Mohu truhlářství pana Petříčka vřele doporučit.
Václav Hroch

Jiří Křivský
Jiří Křivský
22.9.2020 17:19
Spokojenost :
     

Naprostá spokojenost. Máme dvě postele z masivu už od roku 2009 a jsou stále v perfektním stavu.
Jen chválím.

Zdeněk Tesař
Zdeněk Tesař
22.9.2020 17:09

V roce 2008 jsme kupili v jednom obchodě manželskou postel z masivu olše, ke které nebyly k sehnání noční stolky. Měli jsme štěstí, že nám vstřícný obchodník prozradil, kdo pro něj postele vyrábí. Pan Petříček nám ochotně vyrobil 2 atypické kousky a do dnes vše vypadá jak nové. Není na masiv. Zajížďka z Prahy se vyplatila. Díky!

Petra Kocholová
Petra Kocholová
22.9.2020 16:16
Spokojenost :
     

V roce 2007 jsem si nechala vyrobit komodu z masivu, která dokonce sloužila i jako přebalovací stůl pro druhorozenou dceru. Poté byla používána v dětském pokoji na oblečení. Nyní ji mám v ložnici a stále jsem spokojená. Je kvalitní a prostorná. Děkuji panu Petříčkovi za velmi příjemnou spolupráci.

Michaela Králová
Michaela Králová
21.9.2020 17:56

V roce 2005 jsme si nechali vyrobit manželskou postel z masivu a v roce 2007 dětskou palandu z masivu. Postele nám slouží dodnes a zvládly i opakovanou demontáž. Jsme velmi spokojeni.

Martin Petříček
Martin Petříček
22.9.2020 13:37

To jsem moc rád,o to se celé roky snažíme,aby nábytek od nás vydržel celý život.

Drbalová Hana
Drbalová Hana
21.9.2020 17:06

Psací stůl pro dceru, která šla do první třídy, slouží do dnes, a to už má po maturitě. Jsme moc spokojení jak se stolem na míru tak se skvělými truhláři. Přejeme hodně sil do další práce. Drbalíci z Pardubic

Stanislav Dočkal
Stanislav Dočkal
18.9.2020 15:34

Šikovný a ochotný Truhlář. Děkuji Vám jak za vytvoření nábytku do kuchyně, tak za služby s tím spojené, důkladný návrh, skvělá komunikace, od zadání až po zhotovení a následnou montáž a hlavně snaha mi vyhovět. Jsem nad míru spokojen a osobně jsem na začátku ani nečekal, že vytvořený nábytek (nechal jsem si vyrobit kuchyň na míru) bude tak moc odpovídat mé hodně specifické představě, nejen, že je to přesně co jsem chtěl, ale ještě to předčilo moje očekávání v podobě různých vychytávek. Kuchyň si s rodinou užíváme, nemáme sebemenší problém, takže vřele doporučuji všem co chtějí krásně provedený nábytek na míru a k tomu další vychytané nábytkářské kousky! Standa Dočkal