Vyberte stránku

Kuchyňská linka na míru

S rozmístěním a designem kuchyňské linky vám rádi pomůžeme

 

Ať už máte jakoukoli představu o tom jak by měla právě ta vaše kuchyňská linka vypadat, můžete se spolehnout na to, že vám vyrobíme přesně to co potřebujete. Vyrábíme nábytek na míru již od roku 1928, jsme spolehlivá česká firma, která vám dokáže nabídnout jen tu nejlepší kvalitu. U nás si můžete vybrat jakýkoliv rozměr, materiál nebo doplňky, které využijete. Pokud chcete mít představu o tom, jak bude rozmístění vypadat, vytvoříme vám 3D návrh.

Kuchyňská linka z lamina

 

Pro výrobu kuchyňské linky z lamina, hojně používáme velmi oblíbený materiál kvalitní laminové korpusy od rakouského výrobce Egger či od české společnosti Kronospan. Také používáme voštinové desky-EUROLIGHT nebo kvalitní dýhu. Nožky kuchyňské linky jsou odolné proti poškození a mají dlouhou životnost. Pokud máte nerovnou podlahu, pomohou vám v tomto případě rektifikační šrouby, které umožňují pomocí různě nastavených výšek stabilitu linky za každé situace. Nožky nepotřebují žádnou velkou údržbu a jsou chráněny proti zatékání vody plastovým profilem.

 

Kuchyňská linka z masivu

 

Kuchyňská linka z masivu je originál a dodá vašemu domovu teplo a útulno. Dřevěné kuchyně vám můžeme nabídnout jak rustikální, tak moderní. Design může být velice různý podle typu moření dřeva, ale i v pestré škále barev. Rustikální kuchyně mají hodně ozdobných prvků jako jsou různé vlnky, obloučky, ozdobné lišty na dvířkách, či mřížky, také vitráže. Nejčastěji používaný materiál je dub, buk, třešeň, olše, javor a ořech. 

 

Nabízíme širokou nabídku úchytek a kování

Vybírat můžete z široké nabídky úchytek, kování  a také vnitřnícho drátěného kování.

 

Pracovní deska 

U pracovní desky si můžete vybrat výšku, sílu i dekor. 

 

Dvířka

Spousty barevných dekorů a typů frézování a také vždy špičkové kování od firmy Blum. Záda kuchyně jsou provedením velice kvalitní, abychom dosáhli perfektní pevnosti skříněk.

 

Kuchyňská linka s vybavením

Kuchyňskou linku vám můžeme nabídnout i s kvalitními spotřebiči jako jsou dřez, baterie, osvětlení a dalšími doplňky. Za pracovní desku je možné vložit zádovou desku ve variabilním dekoru, výhodou je, že nemá spáry a nemohou se tam tak dostávat nečistoty. 

Pro váš komfort kuchyň kompletně smontujeme a dovezeme vám ji už připravenou, stačí ji začít používat. 

Splňte si svůj sen, nechte si vyrobit kuchyňskou linku na míru.

kuchyň na míru
kuchyň na míru
kuchyně na míru
kuchyňská linka na míru
kuchyňská linka na míru
nábytek na zakázku
nábytek na zakázku

Jsme zakázkové truhlářství, vyrábíme kvalitní české výrobky, které vydrží.

Kontaktujte nás nebo nám rovnou pošlete rozměry, rádi vám pomůžeme s výběrem a vyrobíme nábytek na míru i vám!

Rychlá poptávka

13 + 11 =

Podívejte se na výrobky do kuchyně, které jsme již vyráběli pro naše klienty