Vyberte stránku

Komoda Buk č. 281.

28 .776  včetně DPH

SmrkSmrkNábytek z masivního dřeva smrk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.BoroviceBoroviceNábytek z masivního dřeva borovice, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Olše - cinkOlše - cinkNábytek z masivního dřeva olše, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Buk - cinkBuk - cinkNábytek z masivního dřeva buk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub - CinkDub - CinkNábytek z masivního dřeva dub, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub Hevea - cinkDub Hevea - cinkNábytek z masivního dřeva dub Hevea, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.
Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: Štítek:

Popis

NÁZEV: Komoda se zásuvkami Buk masiv č.281

PŘEDNOSTI:

 • Stabilní a pevná konstrukce.
 • Variabilita, univerzálnost a snadná údržba.
 • Nábytek je vyráběn ze zdravotně nezávadných materiálů.
 • Garantovaná záruka kvality 5 let.
 • Moderní design.
 • Široká nabídka materiálů a rozměrů.
 • Doprava 800 Kč za 1 ks po celé ČR .
 • Snadná údržba.
 • Dle požadavků vyrobíme jakýkoliv atyp.
 • Pouze u nás koupíte originál, jsme výrobci, proto můžeme nabídnout nejnižší cenu.
 • Rovné hrany .
 • Horní deska i boky tl. 27 mm.

TIP: Doplňte komodu z masivu dalším nábytkem z masivu a využijte super cen truhlářské výroby na zakázku. 

VÝROBEK: Komoda  Buk masiv + bezbarvý lak, vnitřek bílé lamino + ABS hrany tl. 2 mm.

ROZMĚRY: h: 60 / š: 87 / v: 93 cm, druhá varianta je hloubka 45 cm, cena je pak o 10 % nižší.

POPIS: Tato komoda – je vyrobena z masivu – Buk cink, půda tloušťka  27 mm, boky tl. 27 mm. Na přání možné jakékoliv úpravy (rozměry, dřevina, vzhled). Záda  a dna z bílého sololaku, pokud budete dávat do zásuvek těžší předměty, doporučuji dna udělat z bílého lamina tl. 10 mm – příplatek na celou komodu by byl +1.100 Kč s DPH – nutno uvést v poznámce při objednání.  Hrany kulaté, úchytky dřevěné misky zafrézované. Úchytky je možné změnit za jiné s příplatkem dle ceny vybraných úchytek. Výsuvy na šuflatech jsou částečné ( vysunou se cca do 2/3 ) od firmy Blum s celoživotní zárukou, v případě zájmu o celovýsuv s tlumením od levnějšího výrobce by byl příplatek za 1 šufle + 350 Kč. – nutno uvést v objednávce. Dodáno smontované a zabalené.

MATERIÁL: Naše truhlářství vyrábí tuto komodu z kvalitního masivu Smrk, Borovice, Buk, Dub, Olše a  Dub Hevea + bezbarvý lak. V případě zájmu o moření dle Vašich požadavků to prosím uveďte v poznámce u objednávky a příplatek za moření je 15 % z ceny vybrané komody.

Výrobek se bude  vyrábět na zakázku (termín dodání cca 4 – 6 týdnů ) dle specifikace v objednávce, tím pádem požadujeme zálohu 50% předem a zboží nebude možné bezdůvodně vrátit, pouze v případě špatného vyrobení.

Další informace

Materiál

Vyberte materiál

, , , , ,