Vyberte stránku

Sestava skříní do kanceláře masiv

79 .196  včetně DPH

SmrkSmrkNábytek z masivního dřeva smrk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.BoroviceBoroviceNábytek z masivního dřeva borovice, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Olše - cinkOlše - cinkNábytek z masivního dřeva olše, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Buk - cinkBuk - cinkNábytek z masivního dřeva buk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub - CinkDub - CinkNábytek z masivního dřeva dub, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub Hevea - cinkDub Hevea - cinkNábytek z masivního dřeva dub Hevea, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.
Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Popis

NÁZEV: Sestava skříní do kanceláře .

 

PŘEDNOSTI:

  • Stabilní a pevná konstrukce
  • Variabilita, univerzálnost a snadná údržba.
  • Nábytek je vyráběn ze zdravotně nezávadných materiálů.
  • Garantovaná záruka kvality 5 let
  • Moderní design
  • Široká nabídka variací dekoru nábytku
  • Snadná údržba
  • dle požadavků vyrobíme jakýkoliv atyp.
  • Doprava 2000 Kč za 1 ks po celé ČR .

TIP: Nechte nás skříň povrchově upravit bezbarvým polyuretanový lak od firmy Becker Acroma SM 3150 – 0025 : PUR – AKRYL systém .

VÝROBEK: Obývací stěna se skříňkami, šuplíky, policemi a prostorem pro TV.

ROZMĚRY: v ceně jsou skříně po levé straně a stůl.

POPIS: Tato sestava skříní je vyrobena z masivu – Smrk , vrchní půda síla 28 mm , police masiv tl. 18 mm , boky masiv tl.18 mm  . Všechny spoje jsou řešeny kolík průměr 8 mm + konfirmáty . Na přání možné jakékoliv úpravy ( rozměry , dřevina , vzhled ) . Vnitřek skříně masiv Smrk tl.18 mm , záda bílá MDF . Dodáno rozložené a zabalené .

MATERIÁL: Naše truhlářství vyrábí tuto skříň z kvalitního masivu Smrk + moření

Výrobek se bude vyrábět na zakázku (termín dodání cca 4 – 6 týdnů ) dle specifikace v objednávce, tím pádem požadujeme zálohu 50% předem a zboží nebude možné bezdůvodně vrátit, pouze v případě špatného vyrobení.

Další informace

Vyberte materiál

, , , , ,

Povrchová úprava

,

Materiál