Vyberte stránku

Obývací pokoj

Obývací pokoj je reprezentativní místností vašeho domova a současně místem odpočinku. Ať trávíte pohodové chvíle s rodinou, odpočíváte u televize nebo hostíte přátele, praktické vybavení, pohodlí a dokonalý celkový vzhled vašeho „obýváku“ je nesmírně důležitý.

Nenechte se ve výběru nábytku do obývacího pokoje omezovat aktuální nabídkou a nutností dělat kompromisy mezi nábytkovými kousky, které by se vám líbily, a prostorovými možnostmi vašeho bytu. Vše, co v obývacím pokoji potřebujete a chcete, vám naši špičkoví a spolehliví truhláři vyrobí na míru. Jak vašemu pokoji, tak vašim představám a možnostem.

OBÝVACÍ STĚNY NA MÍRU

Kompaktní obývací stěny, souvisle pokrývající celou jednu zeď pokoje, jsou minulostí. Moderním trendem je výroba jednotlivých nábytkových dílů a jejich rozestavení podle potřeby. Naši zkušení profesionální truhláři vám vyrobí nábytkovou sestavu přesně podle vašich představ a přání.

Vyrábíme jak skříně, skříňky, police a další komponenty pro moderní obývací stěny podle posledních trendů, tak sestavy v rustikálním stylu. Vybírat můžete samozřejmě jak rozměry, tak materiál. Používáme lamino, voštinu, dýhu nebo masiv. Naší specialitou pak jsou hliníkové profily LIVINGWALL – kombinace výplňových desek a dělicích hliníkových profilů.

NEJMODERNĚJŠÍ TV STĚNA

Realizujeme také výrobu TV stěn LIVINGWALL. Hlavní výhodou tohoto moderního trendu je dokonalé zakomponování veškeré video a audio techniky do obývací stěny v kompaktním celku. TV stěna může být zavěšena na zdi nebo stát v prostoru. Za ní jsou skryty veškeré kabely a příslušenství.

KOMPLETNÍ NABÍDKA – ŠIROKÉ MOŽNOSTI PRO VÁŠ OBÝVACÍ POKOJ

Aby nábytek ve vašem obývacím pokoji dokonale ladil dohromady, vyrobíme vám na míru také kvalitní a krásné stoly, skříně, sestavy polic či nečalouněné lenošky nebo gauče – opět v designu, rozměru i materiálu, jaký si budete přát.

Kromě nábytku na míru si můžete vybrat i jednotlivé kusy vybavení vašeho domova již hotové v našem e-shopu.

Ve finální podobě vašeho obývacího pokoje limituje jen vaše vlastní představivost!

obývací pokoj