Nábytek do předsíně

Předsíň je místo, které vytváří první dojem pro vaši návštěvu. Do předsíňě ukládáte spousty věcí, ale přesto by měla působit uklizeným dojmem a měla by být hlavně praktická, abyste si mohli pohodlně odkládat své věci, když přijdete domů.

Některé předsíně jsou velmi prostorné, jiné zase maličké, proto bývá prblém vybrat si vhodný nábytek v omezené nabídce eshopů. Pokud nemůžete vybrat, je perfektním řešením nechat si vyrobit nábytek do předsíně na míru. 

Nabízíme výrobu nábytku do předsíně na míru

  • botníky,

  • komody,

  • věšáky,

  • odkládací stěny,

  • skříně,

  • sestavy přesně na míru vašim potřebám

Materiál pro nábytek do předsíně

Pracujeme jak s kvalitním masivem, tak i s cenově dostupnějšími variantami, je to například lamino, dýha nebo voština. Povrchová úprava všech materiálů je možná, žáleží jakou si vyberete, nabízíme spousty variant. Dlouhá léta spolupracujeme se špičkovými dodavateli jako je Kronospan a také Egger.

Materiál můžete vybírat z oblíbených tuzemských dřevin: modřín, bříza, jasan, javor, třešeň, akácie a ořech, nebo můžete najít krásný design i v masivech méně známých, exotických, jsou to naopříklad iroko, mahagon, merbau, teak, wenge nebo hevea. Všechna dřeva je možné ještě namořit a tím vznikne mnoho dalších odstínů.

Mimo výroby na míru si můžete vybrat i naše již hotové výrobky, které máme uvedeny v našem eshopu. Zde také uvádíme skladový stav výrobků.

Mějte krásnou, moderní předsín přesně podle svých potřeb a přání!

Nábytek do předsíně