Vyberte stránku

Skříně

Známe to všichni. Úložných prostor v našem domově jako by nebylo nikdy dost. Často ale bojujeme s tím, že si z nabídky různých obchodů s nábytkem jen těžko vybíráme kusy, které by se nám nejen líbily, ale také zapadly do současného vybavení našeho bytu či domu. A to jak designem, tak rozměry.

Naši truhláři pro vás rádi vyrobí všemožné typy skříní přesně v té podobě a velikostech, jaké potřebujete – klasické skříně, šatní skříně, vestavěné skříně, skříňové sestavy a nástavce, komody, botníky, věšáky, odkládací stěny, knihovny i police. Pracujeme se dřevem či jeho praktickou kombinací s laminem.

Co se týče dekorů, nabízíme širokou škálu kvalitního dřeva, které je možné podle přání upravit mořením do jiných odstínů. Dřevo si můžete vybrat jak tuzemské (modřín, bříza, jasan, javor, třešeň, akácie, ořech), tak exotické (iroko, mahagon, merbau, teak, wenge, hevea).

Pokud jako materiál zvolíte lamino, budete vybírat z téměř 200 dekorů odstínů od předních výrobců Egger a Kronospan. Dýhu pak používáme pouze kvalitní a opět v široké paletě odstínů.  I u voštinových desek samozřejmě platí, že vyrábíme pouze z těch nejkvalitnějších. Vybrat si v toto případě můžete z 22 odstínů a kombinovat s různobarevnými hranami.

Svůj nábytek si můžete sami navrhnout do nejmenších detailů, jako je například velmi různé kování a úchytky. Kování si zvolíte buď v ekonomické variantě, nebo dražší značkové. V naší nesmírně široké nabídce naleznete také například pojezdy na zásuvky s panty s tlumením a různé vnitřní drátěné vybavení. Panty na dvířkách jsou od jednoho z mnoha našich spolehlivých, mnohaletou spoluprací prověřených dodavatelů, firmy FGV-Optima. Mají celoživotní záruku.

Jednotlivé kusy vybavení, které máme již hotové můžete shlédnout v našem obchodu s nábytkem.

Skříně od nás jsou kvalitní, odolají jak namáhání, tak zubu času a hlavně budou přesně takové, jaké je chcete a potřebujete – na míru!

skříně

Jsme zakázkové truhlářství, vyrábíme kvalitní české výrobky, které vydrží.

Kontaktujte nás nebo nám rovnou pošlete rozměry, rádi vám pomůžeme s výběrem a vyrobíme nábytek na míru i vám!

Rychlá poptávka

6 + 14 =