Vyberte stránku

Pokud jste s rozhodli svou starou kuchyň zrekonstruovat nebo si pořídit kuchyň zcela novou, rádi vám s tím pomůžeme. V našem zakázkovém truhlářství věříme, že by váš domov měl mít svůj funkční osobní styl, ale také trendy design a obzvláště pro kuchyň je toto důležité, z hlediska častého používání.
Abychom vám pomohli vytvořit kuchyň na míru přesně podle vašich představ, je důležité společně probrat druhy materiálu, funkčnost, výhody a nevýhody. Nejde tu, ale jen o kuchyňskou linku, také je potřeba promyslet jak bude vypadat stůl, židle a potahy. Společně dokážeme vymyslet vše podstatné, aby vyrobené kousky byly přesně pro váš projekt.
Specializujeme se na nábytek na míru, proto dokážeme vyrobit kuchyň podle vašich představ, plnou vychytávek, kterou jste viděli např. v časopise. Pomocí eshopu, kde máme vystaveny stovky kusů jak nábytku z masivu tak nábytku z lamina, se snažíme o to, aby naši zákazníci měli ihned přehled o cenové nabídce a také pro získání inspirace, jak výrobky mohou vypadat.

Proč si vybrat naše zakázkové truhlářství:

– máme vlastní truhlářskou dílnu
– jsme profesionálové téměř 100 let děláme naše řemeslo
– tvoříme kvalitní nábytek z toho nejlepšího dřeva
– budete jednat přímo s truhlářem, který má bohatou praxi a přímo Vám daný nábytek vyrobí
– poskytujeme prodlouženou záruku 5 let
– návrhy interiérů zdarma
Všechen nábytek je vyroben v naší truhlářské dílně v České Bělé poblíž Havlíčkova Brodu, kde pracuje již čtvrtá generace kvalitních truhlářů. Kompletní návrh vám vytvoříme zdarma, dáváme si záležet na perfektním servisu, který chceme poskytnout všem našim zákazníkům.