Vyberte stránku

Když si vybíráte nábytek z aktuální nabídky různých obchodů, často se stane, že máte problém najít takový kus, který bude současně vyhovovat vašim představám a potřebám z hledisek rozměrů, designu, materiálu i ceny. Velkou výhodou zakázkové výroby nábytku na míru je tak mimo jiné to, že si můžete vybrat materiál. Naši profesionální truhláři pracují s celou řadou různých typů materiálu ve špičkové kvalitě.

Zvláštní vztah pak máme pochopitelně především k masivu, protože každý správný truhlář miluje dřevo a práci s ním. Použití masivního dřeva v truhlářské výrobě, tedy výroba nábytku přímo z velkých kusů dřeva, je obvykle zárukou nejvyšší kvality. I u dřeva, jako u všech ostatních materiálů, ale samozřejmě platí, že se kvalita různí. My používáme vždy jen to nejkvalitnější dřevo. Dřevo je staletími prověřený materiál, ekologický, zdravotně nezávadný a samozřejmě také – při správném zpracování – jednoduše krásný.

Z masivu vám na míru vyrobíme stoly, postele, skříně, police, komody, dveře, botníky,… – jednoduše na co si vzpomenete. A vybírat při tom můžete ze široké nabídky rozdílných dřev. Dobrý truhlář umí pracovat s různým dřevem a má cit pro specifika toho kterého druhu. A protože u nás pracují jen ti nejlepší, můžete si u nás objednat na míru nábytek jak z oblíbených tuzemských dřevin, jako jsou modřín, bříza, jasan, javor, třešeň, akácie a ořech, tak z celé řady dřev exotických. Mezi ty nejzajímavější patří určitě iroko, mahagon, merbau, teak, wenge nebo hevea.

Na vaše přání navíc můžeme dřevo mořením ještě upravit do mnoha různých výsledných odstínů. Kromě truhlařiny na míru provozujeme také obchod s nábytkem skladem. V našem internetovém obchodu si z masivu můžete vybrat třeba bezpečné dětské postýlky nebo nádherné manželské postele.

Objednat si na míru nebo vybrat v e-shopu si u nás můžete nábytek i z jiných, ekonomičtějších materiálů. Pracujeme kromě dřeva také s laminem, voštinou nebo dýhou. Všechny námi používané materiály jsou v nejvyšší kvalitě a v bohaté paletě různých dekorů.