Vyberte stránku

Dětská postýlka oblouk č. 840

8 .795 22 .959  včetně DPH

SmrkSmrkNábytek z masivního dřeva smrk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.BoroviceBoroviceNábytek z masivního dřeva borovice, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Olše - cinkOlše - cinkNábytek z masivního dřeva olše, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Buk - cinkBuk - cinkNábytek z masivního dřeva buk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub - CinkDub - CinkNábytek z masivního dřeva dub, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub Hevea - cinkDub Hevea - cinkNábytek z masivního dřeva dub Hevea, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.
Zrušit výběr

Popis

NÁZEV: Dětská postýlka 60 x 120 cm č.840

PŘEDNOSTI:

 • Stabilní a pevná konstrukce.
 • Variabilita, univerzálnost a snadná údržba.
 • Nábytek je vyráběn ze zdravotně nezávadných materiálů.
 • Garantovaná záruka kvality 5 let.
 • Moderní design.
 • Široká nabídka materiálů a rozměrů.
 • Doprava 600 Kč za 1 ks po celé ČR .
 • Snadná údržba.
 • Dle požadavků vyrobíme jakýkoliv atyp.
 • Cena včetně  roštu.
 • Pouze u nás koupíte originál, jsme výrobci, proto můžeme nabídnout nejnižší cenu.
 • Zaoblené kulaté hrany i rohy.
 • Cena bez moření, moření na jakýkoliv odstín + 15 % – nutno uvést v poznámce

TIP: Doplňte dětskou postýlku dalším nábytkem z masivu a využijte super cen truhlářské výroby na zakázku.

VÝROBEK: Dětská postýlka – Smrk masiv + moření Ořech – cena bez moření.

ROZMĚRY: š: 66 / d: 126 / v: 94 cm

POPIS: Tato dětská postýlka  je vyrobena z masivu – Smrk, vše tl.27 mm. Výplňové hůlky jsou Bukové masivní a jsou od sebe vzdáleny 58 – 60 mm dle normy pro bezpečnost děťátka. Spoj bočnice – čela postýlky je řešen kolík průměr 8 mm + konfirmát  Na přání možné jakékoliv úpravy (rozměry, dřevina, vzhled). Cena včetně  roštu. Výška na vršek roštu od země v horní úrovni roštu je 525 mm, ve spodní poloze je výška na vršek roštu 225 mm. Hrany kulaté (soft poloměr r 17). Čela u postýlky jsou vysoké 940 mm ( vrchol oblouku ), stojky jsou 900 mm vysoké. Dodáno rozebrané a zabalené. Tato dětská postýlka vyhovuje požadavkům normy ČSN EN 716 – 1 na bezpečné používání. K dětské dřevěné postýlce je samozřejmě možné dodat i matraci, dále také vyrábíme přebalovací pulty, komody na úložný prostor pro dětské potřeby a jakékoliv jiné skříňky. Dodáno rozložené a zabalené.

Výrobek  se bude  vyrábět na zakázku (termín dodání cca 4 – 6 týdnů ) dle specifikace v objednávce, tím pádem požadujeme zálohu 50% předem a zboží nebude možné bezdůvodně vrátit, pouze v případě špatného vyrobení.

MATERIÁL: Naše truhlářství vyrábí tuto dětskou postýlku z kvalitního masivu Smrk, Borovice, Buk, Dub, Olše a  Dub Hevea + bezbarvý lak. V případě zájmu o moření dle Vašich požadavků to prosím uveďte v poznámce u objednávky a příplatek za moření je 15 % z ceny vybrané postele. 

Další informace

Hmotnost 5 kg
Rozměry 126 × 66 × 94 cm
Vyberte materiál

, , , , ,

Povrchová úprava

Matrace

Materiál

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Dětská postýlka oblouk č. 840”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.