Vyberte stránku

Dvoulůžková postel NČ tl. 40 mm, výplně rustikální

65 .896 160 .719  včetně DPH

Dvoulůžkovou postel vyrábíme z masivu – Smrk, vše tl.28 mm. Spoj bočnice – čela postele jsou řešena pomocí postelového kování. Na vaše přání můžeme postel jakkoliv upravit (rozměrově, druhem použitého dřeva, vzhledově). Cena postele je včetně prkénkového roštu. Výška na vršek matrace od země je 45 cm (při použití matrace vysoké 14 cm). Hrany postele jsou kulaté ( Soft – poloměr 17 mm) . Čelo u hlavy je vysoké 78 cm, u nohou výška 44 cm. Dodáváme rozložené a zabalené s návodem.

SmrkSmrkNábytek z masivního dřeva smrk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.BoroviceBoroviceNábytek z masivního dřeva borovice, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Olše - cinkOlše - cinkNábytek z masivního dřeva olše, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Buk - cinkBuk - cinkNábytek z masivního dřeva buk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub - CinkDub - CinkNábytek z masivního dřeva dub, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub Hevea - cinkDub Hevea - cinkNábytek z masivního dřeva dub Hevea, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.
Zrušit výběr

Popis

Dvoulůžková postel  NČ 180 x 200 cm  tl. 40 mm, výplně rustikální

PŘEDNOSTI dvoulůžkové postele:

 • Dvoulůžková postel je stabilní a má pevnou konstrukci. 
 • Variabilita, univerzálnost a snadná údržba.
 • Nábytek je vyráběn ze zdravotně nezávadných materiálů.
 • Garantovaná záruka kvality 5 let.
 • Moderní design.
 • Široká nabídka materiálů a rozměrů.
 • Doprava 1800 Kč za 1 komplet po celé ČR .
 • Snadná údržba.
 • Dle požadavků vyrobíme jakýkoliv atyp.
 • Cena včetně výklopného prkénkového roštu, nočních stolků a bočnic až na zerm.
 • Pouze u nás koupíte originál, jsme výrobci, proto můžeme nabídnout nejnižší cenu.
 • Moderní rovné hrany s kulatinkami R 4 mm.
 • Cena bez moření.
 • Doporučujeme vybrat pevnější spoj čela a bočnic na kovové šrouby a válečky, nehrozí v budoucnu případné vrzání postele, příplatek 450 Kč s DPH – nutno uvést v poznámce.

TIP: Doplňte dvoulůžkovou postel dalším nábytkem z masivu a využijte super cen truhlářské výroby na zakázku. Doporučujeme vybrat i z nabízených matrací a budete mít vše od jednoho dodavatele. Na matrace nabízíme 5 dní na odzkoušení a v případě, že doporučená matrace nesplňuje vaše požadavky, tak vám za ni vrátíme peníze včetně dopravného. K posteli je možné dodat noční stolek, police, nebo zásuvky pod postel.

VÝROBEK: Dvoulůžková postel  nízké čelo u nohou Borovice masiv tl.40 mm . Cena včetně doplňků jako noční stolky a výklopné rošty. U varianty NČ je matrace u nohou nad čelem. Cena bez moření.

ROZMĚRY: š: 188 / d: 208 / v: 51 cm – vršek bočnice

POPIS: Tato dvoulůžková postel  je vyrobena z masivu – Borovice, vše tl.40 mm. Spoj bočnice – čela postele je řešen pomocí postelového kování. Na přání možné jakékoliv úpravy (rozměry, dřevina, vzhled). Cena včetně prkénkového výklopného rošturoštu. Výška na vršek  matrace od země je 60 cm (při použití matrace vysoké 19 cm). Hrany rovné . Čelo u hlavy vysoké 98 cm u nohou 51 cm. Výsuvy u nočních stolků Blum Movento Tip – on bezúchytkové otevírání. Dodáno rozložené a zabalené.

MATERIÁL: Naše truhlářství vyrábí tuto postel z kvalitního masivu Smrk, Borovice, Buk, Dub, Olše a  Dub Hevea + bezbarvý lak. V případě zájmu o moření dle Vašich požadavků to prosím uveďte v poznámce u objednávky a příplatek za moření je 15 % z ceny vybrané postele. Postel může být zvýšená, do 10 cm výšky – je příplatek 10 %.

Výrobek se bude  vyrábět na zakázku (termín dodání cca 4 – 6 týdnů ) dle specifikace v objednávce, tím pádem požadujeme zálohu 50% předem a zboží nebude možné bezdůvodně vrátit, pouze v případě špatného vyrobení.

Další informace

Vyberte materiál

, , , , ,

Povrchová úprava

Matrace

Materiál

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Dvoulůžková postel NČ tl. 40 mm, výplně rustikální”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.