Vyberte stránku

Knihovna masiv 260

29 .577 61 .476  včetně DPH

Stylová knihovna masiv, zaručeně okouzlí každého, kdo si oblíbil klasiku, masivní dřevo rozhodně nestárne. Tato luxusní knihovna bude perfektním doplňkem vašeho interiéru.

SmrkSmrkNábytek z masivního dřeva smrk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.BoroviceBoroviceNábytek z masivního dřeva borovice, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Olše - cinkOlše - cinkNábytek z masivního dřeva olše, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Buk - cinkBuk - cinkNábytek z masivního dřeva buk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub - CinkDub - CinkNábytek z masivního dřeva dub, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub Hevea - cinkDub Hevea - cinkNábytek z masivního dřeva dub Hevea, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.
Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NÁZEV: Knihovna se zásuvkami Buk – cink masiv č.260

PŘEDNOSTI:

 • Stabilní a pevná konstrukce.
 • Variabilita, univerzálnost a snadná údržba.
 • Nábytek je vyráběn ze zdravotně nezávadných materiálů.
 • Garantovaná záruka kvality 5 let.
 • Moderní design.
 • Široká nabídka materiálů a rozměrů.
 • Doprava 1200 Kč za 1 ks po celé ČR .
 • Snadná údržba.
 • Dle požadavků vyrobíme jakýkoliv atyp.
 • Pouze u nás koupíte originál, jsme výrobci, proto můžeme nabídnout nejnižší cenu.
 • Rovné moderní hrany .

TIP: Doplňte knihovnu z masivu dalším nábytkem z masivu a využijte super cen truhlářské výroby na zakázku. Za stejnou cenu je možné udělat hrany kulaté, nutno uvést v poznámce.

VÝROBEK: Knihovna Buk masiv + bezbarvý lak, vnitřek bukové lamino + ABS hrany tl. 2 mm.

ROZMĚRY: h: 30 / š: 117 / v: 200 cm

POPIS: Tato knihovna – je vyrobena z masivu – Buk – cink, vše tloušťka  27 mm. Na přání možné jakékoliv úpravy (rozměry, dřevina, vzhled). Záda  a dna z bukového sololaku, pokud budete dávat do zásuvek těžší předměty, doporučuji dna udělat z bílého lamina tl. 10 mm – příplatek na celou knihovnu by byl +900 Kč s DPH – nutno uvést v poznámce při objednání.  Hrany rovné, úchytky dřevěné misky . Úchytky je možné změnit za jiné s příplatkem dle ceny vybraných úchytek. Výsuvy na šuflatech jsou částečné ( vysunou se cca do 2/3 ) od firmy Blum s celoživotní zárukou, v případě zájmu o celovýsuv s tlumením od levnějšího výrobce by byl příplatek za 1 šufle + 350 Kč – nutno uvést v objednávce. Dodáno rozebrané a zabalené.

MATERIÁL: Naše truhlářství vyrábí tuto knihovnu z kvalitního masivu Smrk, Borovice, Buk, Dub, Olše a  Dub Hevea + bezbarvý lak. V případě zájmu o moření dle Vašich požadavků to prosím uveďte v poznámce u objednávky a příplatek za moření je 15 % z ceny vybrané knihovny.

Výrobek se bude  vyrábět na zakázku (termín dodání cca 4 – 6 týdnů ) dle specifikace v objednávce, tím pádem požadujeme zálohu 50% předem a zboží nebude možné bezdůvodně vrátit, pouze v případě špatného vyrobení.

Knihovna masiv 260 je výjimečný produkt, vyráběný na míru

Knihovna masiv 260 je vyrobena s důrazem na kvalitu, preciznost a také při výrobě klademe důraz na kvalitní dřevo. Tato krásná a kvalitní knihovna má skvělé vlastnosti:

 • bytelnost
 • stabilitu
 • dlouhou životnost

 

Excelentní knihovna z masivu splní i ty nejnáročnější podmínky, budete se kochat z krásné dřevěné kresby pravého dřeva, knihovny vyrábíme na míru, stačí nám zaslat rozměry a materiál, který preferujete.

Materiál: knihovna z masivu

Vybírat můžete: Smrk, Borovice, Olše – cink, Buk – cink, Dub Hevea – cink

Rozměry: knihovnu z masivu vyrobíme na míru, stačí nám sdělit jaké rozměry si přejete a vyrobíme vám knihovnu podle vašich představ!

 

 

Další informace

Vyberte materiál

, , , , ,

Materiál

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Knihovna masiv 260”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.