Vyberte stránku

Knihovna masiv 654

včetně DPH

Knihovna masiv, to je stylová knihovna z masivu, která zaručeně okouzlí každého, kdo si oblíbil klasiku, která mimochodem nestárne. Tato luxusní knihovna bude perfektním doplňkem vašeho interiéru.

SmrkSmrkNábytek z masivního dřeva smrk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.BoroviceBoroviceNábytek z masivního dřeva borovice, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Olše - cinkOlše - cinkNábytek z masivního dřeva olše, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Buk - cinkBuk - cinkNábytek z masivního dřeva buk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub - CinkDub - CinkNábytek z masivního dřeva dub, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub Hevea - cinkDub Hevea - cinkNábytek z masivního dřeva dub Hevea, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.
Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Knihovna masiv je top produkt

Knihovna masiv je vyrobena velice precizně a hlavně používáme při výrobě pouze kvalitní dřevo. Tato krásná a kvalitní knihovna vyniká svojí:

  • bytelností
  • stabilitou
  • dlouhou životností

 

Špičková knihovna masiv splní každé očekávání, budete okouzleni z nenapodobitelné dřevěné kresby poctivého dřeva, stačí si jen vybrat!

Materiál: knihovna z masivu

Vybírat můžete: Smrk, Borovice, Olše – cink, Buk – cink, Dub Hevea – cink

Rozměry: knihovna na míru, stačí nám sdělit jaké rozměry si přejete a vyrobíme vám knihovnu na míru

Další informace

Vyberte materiál

, , , , ,

Materiál

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Knihovna masiv 654”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.