Vyberte stránku

Patrová postel s úložným prostorem rovná moderní masiv Dub

164 .184  včetně DPH

SmrkSmrkNábytek z masivního dřeva smrk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.BoroviceBoroviceNábytek z masivního dřeva borovice, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Olše - cinkOlše - cinkNábytek z masivního dřeva olše, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Buk - cinkBuk - cinkNábytek z masivního dřeva buk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub - CinkDub - CinkNábytek z masivního dřeva dub, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub Hevea - cinkDub Hevea - cinkNábytek z masivního dřeva dub Hevea, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.
Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Patrová postel s úložným prostorem, rovná moderní Dub 110 x 200 cm

Patrová postel s úložným prostorem a její PŘEDNOSTI:

 • Stabilní a pevná konstrukce.
 • Variabilita, univerzálnost a snadná údržba.
 • Nábytek je vyráběn ze zdravotně nezávadných materiálů.
 • Garantovaná záruka kvality 5 let.
 • Moderní design.
 • Široká nabídka materiálů a rozměrů.
 • Doprava 2000 Kč za 1 ks po celé ČR .
 • Snadná údržba.
 • Dle požadavků vyrobíme jakýkoliv atyp.
 • Cena včetně prkénkového roštu, stolu ,zásuvek a police.
 • Pouze u nás koupíte originál, jsme výrobci, proto můžeme nabídnout nejnižší cenu.
 • Rovné hrany.
 • Doporučujeme vybrat pevnější spoj čela a bočnic na kovové šrouby a válečky, nehrozí v budoucnu případné vrzání postele, příplatek 900 Kč s DPH – nutno uvést v poznámce.
 • Splňuje požadavky normy pro patrové postele ČSN EN 747 – 1 + A1

TIP: Doplňte patrovou postel dalším nábytkem z masivu a využijte super cen truhlářské výroby na zakázku. Doporučujeme vybrat i z nabízených matrací a budete mít vše od jednoho dodavatele. Na matrace nabízíme 5 dní na odzkoušení a v případě, že doporučená matrace nesplňuje Vaše požadavky, tak Vám za ni vrátíme peníze včetně dopravného.

VÝROBEK: Patrová postel  110x 200 cm Dub – cink masiv + bezbarvý lak.

ROZMĚRY: h: 116 / š: 206 / v: 190 cm

POPIS: Tato patrová postel – palanda – je vyrobena z masivu – Dub – cink, nohy 40 x 120 mm, bočnice a zábrany tl.40 mm, výplně tl. 40 mm. Spoj bočnice – čela postele je řešen pomocí kovových šroubů a válečků. Na přání možné jakékoliv úpravy (rozměry, dřevina, vzhled). Cena včetně prkénkového roštu. Výška na vršek horní matrace od země je 170 cm (při použití matrace vysoké 14 cm), na vršek spodní matrace je 55 cm. Celková výška postele je 191 cm. Mezi spodní matrací a spodkem horní bočnice je 90 cm. Hrany rovné . Dodáno rozložené a zabalené.

MATERIÁL: Naše truhlářství vyrábí tuto postel z kvalitního masivu Smrk, Borovice, Buk, Dub, Olše a  Dub Hevea + bezbarvý lak. V případě zájmu o moření dle Vašich požadavků to prosím uveďte v poznámce u objednávky a příplatek za moření je 15 % z ceny vybrané postele.

Výrobek v provedení Smrk masiv + bezbarvý lak je skladem. Pokud zákazník vybere cokoli jiného, tak se bude výrobek vyrábět na zakázku (termín dodání cca 4 – 6 týdnů ) dle specifikace v objednávce, tím pádem požadujeme zálohu 50% předem a zboží nebude možné bezdůvodně vrátit, pouze v případě špatného vyrobení.

Další informace

Vyberte materiál

, , , , ,

Matrace

Povrchová úprava

,

Materiál

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Patrová postel s úložným prostorem rovná moderní masiv Dub”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.