Vyberte stránku

Police vitrína na sklo

14 .920 30 .939  včetně DPH

Stylová vitrína masiv, zaručeně okouzlí každého, kdo si oblíbil klasiku, masivní dřevo rozhodně nestárne. Tato luxusní vitrína bude perfektním doplňkem vašeho interiéru.

SmrkSmrkNábytek z masivního dřeva smrk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.BoroviceBoroviceNábytek z masivního dřeva borovice, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Olše - cinkOlše - cinkNábytek z masivního dřeva olše, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Buk - cinkBuk - cinkNábytek z masivního dřeva buk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub - CinkDub - CinkNábytek z masivního dřeva dub, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub Hevea - cinkDub Hevea - cinkNábytek z masivního dřeva dub Hevea, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.
Zrušit výběr

Popis

NÁZEV: Knihovna vitrína na sklo – Smrk masiv

PŘEDNOSTI:

 • Stabilní a pevná konstrukce.
 • Variabilita, univerzálnost a snadná údržba.
 • Nábytek je vyráběn ze zdravotně nezávadných materiálů.
 • Garantovaná záruka kvality 5 let.
 • Moderní design.
 • Široká nabídka materiálů a rozměrů.
 • Doprava 800 Kč za 1 ks po celé ČR .
 • Snadná údržba.
 • Dle požadavků vyrobíme jakýkoliv atyp.
 • Pouze u nás koupíte originál, jsme výrobci, proto můžeme nabídnout nejnižší cenu.
 • Rovné moderní hrany .

TIP: Doplňte vitrínu z masivu dalším nábytkem z masivu a využijte super cen truhlářské výroby na zakázku. Za stejnou cenu je možné udělat hrany kulaté, nutno uvést v poznámce.

VÝROBEK: Police vitrína na skleněné vázy, talíře, porcelán Smrk masiv + bezbarvý lak

ROZMĚRY: h: 26 / š: 70 / v: 100 cm

POPIS: Tato police vitrína– je vyrobena z masivu – Smrk masiv, horní a spodní deska  tloušťka  27 mm, ostatní tl.18 mm. Sklo kalené , otevírání bezúchytkové Tip – on.  Na přání možné jakékoliv úpravy (rozměry, dřevina, vzhled)..  Hrany rovné, panty a Tip-on bezúchytkové otevírání dvířek od firmy Blum s celoživotní zárukou. Dodáno rozebrané a zabalené.

MATERIÁL: Naše truhlářství vyrábí tuto vitrínu z kvalitního masivu Smrk, Borovice, Buk, Dub, Olše a  Dub Hevea + bezbarvý lak. V případě zájmu o moření dle Vašich požadavků to prosím uveďte v poznámce u objednávky a příplatek za moření je 15 % z ceny vybrané knihovny.

Výrobek se bude  vyrábět na zakázku (termín dodání cca 4 – 6 týdnů ) dle specifikace v objednávce, tím pádem požadujeme zálohu 50% předem a zboží nebude možné bezdůvodně vrátit, pouze v případě špatného vyrobení.

Police vitrína Smrk je výjimečný produkt, vyráběný na míru

Vitrína Smrk je vyrobena s důrazem na kvalitu, preciznost a také při výrobě klademe důraz na kvalitní dřevo. Tato krásná a kvalitní vitrína má skvělé vlastnosti:

 • bytelnost
 • stabilitu
 • dlouhou životnost

 

Excelentní vitrína z masivu splní i ty nejnáročnější podmínky, budete se kochat z krásné dřevěné kresby pravého dřeva, knihovny vyrábíme na míru, stačí nám zaslat rozměry a materiál, který preferujete.

Materiál: vitrína z masivu

Vybírat můžete: Smrk, Borovice, Olše – cink, Buk – cink, Dub Hevea – cink

Rozměry: vitrínu z masivu vyrobíme na míru, stačí nám sdělit jaké rozměry si přejete a vyrobíme vám vitrínu podle vašich představ!

 

 

Další informace

Vyberte materiál

, , , , ,

Materiál

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Police vitrína na sklo”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.