Vyberte stránku

Psací stůl 344

39 .779  včetně DPH

Psací stůl 344 je vyroben z masivu, vyniká perfektní stabilitou a má skvělé úložné prostory vpravo i vlevo. Stačí si vybrat druh dřeva a rozměry, psací stůl vám vyrobíme na míru rozměrově jak potřebujete.

SmrkSmrkNábytek z masivního dřeva smrk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.BoroviceBoroviceNábytek z masivního dřeva borovice, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Olše - cinkOlše - cinkNábytek z masivního dřeva olše, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Buk - cinkBuk - cinkNábytek z masivního dřeva buk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub - CinkDub - CinkNábytek z masivního dřeva dub, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub Hevea - cinkDub Hevea - cinkNábytek z masivního dřeva dub Hevea, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.
Zrušit výběr

Popis

V případě zájmu o cenu psacího stolu na PC 344 prosím specifikujte rozměry a materiál.

Psací stůl na PC 324 je velký pomocník pro vaši nerušenou práci.

Rozměry: psací stůl vyrobíme na míru

Vybrat si můžete z mnoha materiálů:

  • Smrk
  • Borovice
  • Olše cink
  • Buk cink
  • Dub cink
  • Dub Hevea cink

Také moříme do různých odstínů na přání.

Stůl se hodí do každého pokoje, ať je to kancelář, pracovna nebo třeba dětský pokoj. PC stůl je navržen tak, aby jste všechny šanony a učebnice, knihy, kancelářské potřeby měli pěkně po ruce, navíc má z pravé i levé strany úložné prostory, kam si můžete ukládat další věci, které nemusí být na očích, ale měly by být vždy po ruce. Tento stolek má zabudován výsuv pro klávesnici a proto je skvělý jako stolek pod váš počítač.

  • Doprava 1000 Kč za 1 ks po celé ČR .

Další informace

Vyberte materiál

, , , , ,

Materiál

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Psací stůl 344”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.