Vyberte stránku

Psací stůl 801

33 .740  včetně DPH

Krásný čistý a jednoduchý design. Tento psací stůl z masivu se hodí do kterékoliv místnosti.

SmrkSmrkNábytek z masivního dřeva smrk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.BoroviceBoroviceNábytek z masivního dřeva borovice, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Olše - cinkOlše - cinkNábytek z masivního dřeva olše, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Buk - cinkBuk - cinkNábytek z masivního dřeva buk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub - CinkDub - CinkNábytek z masivního dřeva dub, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub Hevea - cinkDub Hevea - cinkNábytek z masivního dřeva dub Hevea, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.
Zrušit výběr

Popis

Tento psací stůl má krásný čistý a jednoduchý design. Psací stůl je vyroben z kvalitního masivu a hodí se do kterékoliv místnosti.

 

Cena je zatím uvedena v Dub -cink + bezbarvý lak,vnitřek lamino Dub  při rozměru hl.75 cm, šířka 158 cm, výška 77 cm.

V případě zájmu o cenu prosím specifikovat rozměry a materiál.

  • Doprava 1000 Kč za 1 ks po celé ČR .
  • Tento psací stůl je vyroben z masivu – Dub – cink, vrchní deska a pravý bok  tl. 27 mm, ostatní tl.18 mm. Všechny spoje jsou řešeny kolík průměr 8 mm + konfirmáty. Na přání možné jakékoliv úpravy ( rozměry, dřevina, vzhled ). Vnitřek lamino Dub tl.18 mm, záda bílá MDF. Hrany rovné. Vnitřek zásuvky lamino  tl.18 mm na kovových pojezdech bez tlumení, dno bílé lamino tl. 10 mm a od spodu přišroubovány pojezdy. Dodáno rozebrané a zabalené.

Další informace

Vyberte materiál

, , , , ,

Materiál

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Psací stůl 801”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.