Vyberte stránku

Toaletní stolek ( kulaté zrcadlo ) č.917

14 .951 31 .298  včetně DPH

SmrkSmrkNábytek z masivního dřeva smrk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.BoroviceBoroviceNábytek z masivního dřeva borovice, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Olše - cinkOlše - cinkNábytek z masivního dřeva olše, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Buk - cinkBuk - cinkNábytek z masivního dřeva buk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub - CinkDub - CinkNábytek z masivního dřeva dub, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub Hevea - cinkDub Hevea - cinkNábytek z masivního dřeva dub Hevea, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.
Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítek:

Popis

NÁZEV: Toaletní stolek ( kulaté zrcadlo ). 

PŘEDNOSTI:

 • Stabilní a pevná konstrukce.
 • Variabilita, univerzálnost a snadná údržba.
 • Nábytek je vyráběn ze zdravotně nezávadných materiálů.
 • Garantovaná záruka kvality 5 let.
 • Moderní design.
 • Široká nabídka materiálů a rozměrů.
 • Doprava 900 Kč za 1 ks po celé ČR .
 • Snadná údržba.
 • Dle požadavků vyrobíme jakýkoliv atyp.
 • Zaoblené kulaté hrany i rohy.
 • Pouze u nás koupíte originál, jsme výrobci, proto můžeme nabídnout nejnižší cenu.

TIP: Doplňte toaletní stolek dalším nábytkem z masivu a využijte super cen truhlářské výroby na zakázku.

VÝROBEK: Toaletní stolek ( kulaté zrcadlo ) – Buk – cink masiv + bezbarvý lak. 

ROZMĚRY: h: 46,5 / š: 69 /  v: 75 cm stolek, deska 69 x 69 cm

POPIS: Tento toaletní stolek  je vyroben z masivu – Buk, vše tl.27 mm. Na přání možné jakékoliv úpravy (rozměry, dřevina, vzhled). Hrany kulaté ( Soft – poloměr 17 mm) . Dodáno rozložené a zabalené..

MATERIÁL: Naše truhlářství vyrábí tento toaletní stolek z kvalitního masivu Smrk, Borovice, Buk, Dub, Olše a  Dub Hevea + bezbarvý lak. V případě zájmu o moření dle Vašich požadavků to prosím uveďte v poznámce u objednávky a příplatek za moření je 15 % z ceny vybraného toaletního stolku.  Vnitřek zásuvek z lamina. Kovové pojezdy bez tlumení. Hrany kulaté  (soft – poloměr r 17 ). Úchytka Miska Buk mořená na Olši. Dodáno rozložené a zabalené.

Výrobek se bude vyrábět na zakázku (termín dodání cca 4 – 6 týdnů ) dle specifikace v objednávce, tím pádem požadujeme zálohu 50% předem a zboží nebude možné bezdůvodně vrátit, pouze v případě špatného vyrobení.

Další informace

Vyberte materiál

, , , , ,

Povrchová úprava

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Toaletní stolek ( kulaté zrcadlo ) č.917”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.