Vyberte stránku

Výklopná ( sklopná ) postel ve skříni

24 .097 37 .861  včetně DPH

AkácieAkácieNábytek v barevném provedení akácie. Vyberte si nábytek akácie z kvalitních lamino desek. Vyrábíme nábytek na míru.Bělené dřevoBělené dřevoNábytek můžeme vyrobit v barevném provedení bělené dřevo. Vyberte si nábytek z běleného dřeva z kvalitních lamino desek. Vyrábíme nábytek na míru.BukBukNábytek můžeme vyrobit v barevném provedení buk. Vyrábíme nábytek na míru. Vyberte si nábytek ve stylu buk z kvalitních lamino desek.TřešeňTřešeňNábytek můžeme vyrobit v barevném provedení třešeň. Vyrábíme nábytek na míru. Vyberte si nábytek ve stylu třešeň z kvalitních lamino desek.BardolinoBardolinoNábytek můžeme vyrobit v barevném provedení bardolino. Vyrábíme nábytek na míru. Vyberte si nábytek ve stylu bardolino z kvalitních lamino desek.JavorJavorNábytek můžeme vyrobit v barevném provedení javor. Vyrábíme nábytek na míru. Vyberte si nábytek ve stylu javor z kvalitních lamino desek.Olše červenáOlše červenáNábytek můžeme vyrobit v barevném provedení olše červená. Vyrábíme nábytek na míru. Vyberte si nábytek ve stylu olše červené z kvalitních lamino desek.Wenge tmavéWenge tmavéNábytek můžeme vyrobit v barevném provedení wenge tmavé. Vyrábíme nábytek na míru. Vyberte si nábytek ve stylu wenge tmavé z kvalitních lamino desek.OlšeOlšeNábytek můžeme vyrobit v barevném provedení olše. Vyrábíme nábytek na míru. Vyberte si nábytek ve stylu olše z kvalitních lamino desek.OřechOřechNábytek můžeme vyrobit v barevném provedení ořech. Vyrábíme nábytek na míru. Vyberte si nábytek ve stylu ořech z kvalitních lamino desek.Ořech AldaOřech AldaNábytek můžeme vyrobit v barevném provedení ořech alda. Vyrábíme nábytek na míru. Vyberte si nábytek ve stylu ořech alda z kvalitních lamino desek.DubDubNábytek můžeme vyrobit v barevném provedení dub. Vyrábíme nábytek na míru. Vyberte si nábytek ve stylu dub z kvalitních lamino desek.BíláBíláLíbí se vám bílý nábytek? Nábytek můžeme vyrobit v barevném provedení bílá. Vyrábíme nábytek na míru. Vyberte si nábytek v bílém stylu z kvalitních lamino desek.
Zrušit výběr
Katalogové číslo: Výklopná postel ve skříni Kategorie: , Štítky: ,

Popis

NÁZEV: Výklopná ( sklopná ) postel 160 x 200 cm 

PŘEDNOSTI:

 • Stabilní a pevná konstrukce.
 • Variabilita, univerzálnost a snadná údržba.
 • Dle požadavků vyrobíme jakýkoliv atyp.( jak rozměrový, tak designový ).
 • Nábytek je vyráběn ze zdravotně nezávadných materiálů.
 • Garantovaná záruka kvality 5 let.
 • Moderní design.
 • Bezpečnost (zaoblené ABS hrany, tl. 2 mm)
 • Široká nabídka materiálů a rozměrů.
 • Cena dopravy bude upřesněna dle adresy, kam se bude dodávat .
 • Určeno do malých místností, kde hlavní prioritou je úspora místa.
 • Možnost olepit jiný dekor hrany na jiný dekor lamina.
 • Rovný moderní design.
 • Výška na vršek matrace od země 45 cm ( při matraci vysoké 19 cm )
 • Možno vložit i vysokou matraci.
 • Pouze u nás koupíte originál, jsme výrobci, proto můžeme nabídnout nejnižší cenu.
 • Při objednání popruhů Vám drží peřiny a polštáře při zaklopení postele ve stejné poloze, jak je připevníte.

TIP: Doplňte výklopnou postel ve skříni dalším nábytkem z lamina a využijte super cen truhlářské výroby na zakázku. Doporučujeme vybrat i z nabízených matrací a budete mít vše od jednoho dodavatele. Na matrace nabízíme 5 dní na odzkoušení a v případě, že doporučená matrace nesplňuje Vaše požadavky, tak Vám za ni vrátíme peníze včetně dopravného. K posteli je možné dodat noční stolek, police, nebo zásuvky pod postel. Dle fantazie je možné jakýkoliv odstín lamina olepit jakoukoliv barevnou hranou. Variantu jiného odstínu hrany prosím uveďte v poznámce.

VÝROBEK: Výklopná postel – lamino  bílá. Matrace u nohou je  nad čelem. 

ROZMĚRY: hl. : 50 / š: 178 / výška: 228 / v: 40 cm – vršek čela u nohou ( platí pro rozměr 160 x 200 cm )

hl. : 50 / š: 104 / výška: 228 / v: 40 cm – vršek čela u nohou ( platí pro rozměr 90 x 200 cm )

POPIS: Tato výklopná ( sklopná ) postel  je vyrobena z lamina, vše tl. 18mm . Na přání možné jakékoliv úpravy (rozměry, dekor lamina, vzhled). Cena postele z lamina je uvedena bez  matrace . Výška na vršek  matrace od země je 45  cm.  Hrany ABS tl. 2 mm ( z obou stran kulatinky R 2 mm ) . Dodáno rozložený korpus skříně a výklopná část vcelku a zabalené. Doporučujeme přiobjednat 3 ks popruhy na připevnění matrace za cenu 950 Kč s DPH – nutno uvést v poznámce.

Je možné udělat opačnou variantu sklápění ,tedy naležato, že šíře matrace bude 200 cm a výška 160 cm, příplatek za tuto variantu je 5.500 kč s DPH – nutno uvést v poznámce. Potom bude celková výška skříně 192 cm a šířka 218 cm – platí pro rozměr matrace 160 x 200 cm.

MATERIÁL: Naše truhlářství vyrábí tuto postel z kvalitního lamina dle nabídky, nebo za příplatek cca 20% jakýkoliv odstín lamina. Barevné dekory lze vybrat ze 14 odstínů dřevodekorů – pouze Akácie, Bělené dřevo, Dub a Wenge jsou za příplatek 15 %, jsou to dekory drásané, není hladký povrch.

Výrobek  se bude  vyrábět na zakázku ( termín dodání cca 4 – 6 týdnů ) dle specifikace v objednávce, tím pádem požadujeme zálohu 50% předem a zboží nebude možné bezdůvodně vrátit, pouze v případě špatného vyrobení.

Další informace

Vyberte lamino

, , , , , , , , , , , ,

Matrace

Rozměr matrace

,

Materiál

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Výklopná ( sklopná ) postel ve skříni”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.