Vyberte stránku

Hledáte vestavěné skříně na míru?

Vybírejte do vašeho domova vestavěné skříně na míru ze zdravotně nezávadného nábytku, který vám vydrží spousty let.

vestavěné skříně na míru

Výhody vestavěných skříní na míru

Vestavěné skříně jasně šetří místo, je to jejich hlavní výhoda a proto jsou tak oblíbené. Nemusíte řešit prostor před nimi, kam by se případně otevírala dvířka. Další věc je jejich jednoduchá údržba, v podstatě z pojezdů pouze odstraňujete prach třeba vlhkým hadříkem nebo prach jednoduše vysajete. 

vestavěné skříně na míru

 

Materiál vestavěných skříní na míru

Vestavěné skříně na zakázku se vyrábí buď z masivu nebo lamina. Nejžádanější design pro interiér je buď masivní dřevo nebo lamino ve stylu borovice, buku a smrku. Zde hraje roli hlavně cena a jaký materiál zákazník více preferuje, protože vestavěné skříně z masivu jsou o něco dražší než vestavěné skříně z lamina.

 • exotické dřevo:

    • Akácie
    • Iroko
    • Mahagon
    • Merbau
    • Teak
    • Wenge
    • Hevea

   Kvalita a dlouhá životnost vestavěných skříní

   Když vybíráte vestavěnou skříň, tak myslete na to, jak bude skříň vyrobena. Nespokojte se s rychlým výrobkem z továrny, který ani není pořádně zkontrolován. Jsou to spíše napodobeniny skříní a kladen je důraz rychlost, ale časem budete nuceni si dojít koupit další nový kousek, protože to, že se vám skříň rozpadne po pár letech užívání vám samozřejmě nikdo ve své reklamě nesdělí. Jestli chcete dlouhou životnost a bezproblémový chod skříně vyberte si naše truhlářství, protože velice dobře víme jaký masiv nebo lamino zvolit, máme letité zkušenosti s materiálem a dokážeme vám dobře poradit a vyjít vstříc právě třeba co se týče rozměrů, které potřebujete nebo neobvyklým tvarem na míru.

   vestavěné skříně na míru

   Zdravotní nezávadnost nábytku

   O uvolňujícím se formaldehydu se psalo již hodně, působí negativně na naše zdraví, proto si dáváme velký pozor na kvalitu nábytku, který vyrábíme a vy máte jistotu, že od nás dostanete nábytek zdravotně nezávadný, který můžete bez obav používat spousty let a po více generací.

    

   Vestavěná skříň na míru

   Se dřevem dokážeme kouzla a neděláme si legraci, za nedlouho tomu bude 100 let co vyrábíme nábytek na míru, jsme české zakázkové truhlářství. Nic pro nás není nemožné, umíme vyrobit vestavěné skříně na míru jak si zákazník řekne a to právě pro naše dlouholeté zkušenosti a dalo by se říci, že jsme prostě mistři v oboru.

   Vyberte si rozměry, vnitřní uspořádání vestavěné skříně jako jsou šuplíky, police, šatní tyče i závěsné systémy a také třeba jestli bude vestavěná skříň se zrcadlem nebo bez, naše vestavěné skříně se hodí do každé domácnosti, vyrobíme vám naprosto unikátní šatní skříně, které vám poskytnou úložný prostor přesně tak, potřebujete.

   Stačí nám zavolat a sdělit jaký kousek si přejete vyrobit a máte ho mít! Neváhejte nás kontaktovat. Vlastní truhlárnu máme kousek od Havlíčkova Brodu, ale pravidelně vyrábíme nábytek pro klienty z Prahy. Pracujeme pro zákazníky z celé ČR.

    

    

   vestavěné skříně na míru

   Nadčasovost a rozmanitost

   Dodáváme jen to nejlepší, skvělou kvalitu a trendy design. Pravidelně se školíme v oblasti designu a sledujeme co právě frčí, abychom každému zákazníkovi mohli vždy splnit perfektně jeho zadání.

   Kvalitní nábytek na míru za nejnižší cenu

   Jsme výrobci z Havlíčkova Brodu, truhláři srdcem i duší téměř 100 let, všechen nábytek vyrábíme sami, a proto vám dokážeme nabídnout nejnižší ceny, bez navýšení ceny, které by připadlo přeprodejci nábytku.

   Příklady vestavěných skříní na míru

   Skříň s posuvnými dveřmi Stomas 180 A

   19 .028 35 .787  včetně DPH

   Skříň s posuvnými dveřmi Sany 180 A

   16 .475 37 .276  včetně DPH

   Vestavěná skříň

   83 .964  včetně DPH

   postele

   Sestava skříní s posuvnými dveřmi se zrcadly

   79 .196  včetně DPH

   Jsme zakázkové truhlářství, vyrábíme kvalitní české výrobky, které vydrží.

   Kontaktujte nás nebo nám rovnou pošlete rozměry, rádi vám pomůžeme s výběrem a vyrobíme nábytek na míru i vám!

   Rychlá poptávka

   11 + 15 =