Vyberte stránku

Nechte si vyrobit postel z masivu, je to perfektní volba pro kvalitní a pohodlný spánek. K výrobě postelí z masivu používáme pouze dobře usušené dřevo a vybíráme dřevo bez vad. Správně usušené dřevo a výběr druhu dřeva dobré jakosti zaručí správnou stabilitu postele. Masivní dřevo je nejlepší kvality jak ve viditelných, tak i v konstrukčních bodech postelí. Zakládáme si také na dobré konstrukci a spojení jednotlivých částí postele. Jsme česká rodinná firma již téměř 100 let, výroba postelí z masivu je pro nás srdeční záležitost, poptejte naše služby, máme bohaté zkušenosti, které vám zajistí dokonalou postel z masivu na míru.

postele z masivu

Jak správně vybrat délku postele

Zamyslete se nad vaší výškou, prostorem kterým disponujete a také pro koho je postel určena (dítě, student, manželský pár, senior). Nejlépe vybraná délka postele by měla o 20-25 cm přesahovat vaši délku a tím dodává správný dostatek místa jak u chodidel (patní prostor = natažená chodidla), tak v prostoru hlavy.

Standardní rozměry jednolůžka jsou 90×200 cm, ale dělají se i širší varianty 140×200 cm (většinou pro občasné přespávání párů).

Klasická dvoulůžka mají běžný rozměr 180×200 cm, dvoulůžka mohou být až do 240×200 cm.

Pokud vám žádný běžný rozměr nevyhovuje, pak zvolte výrobu postele na míru.

Jak správně vybrat šířku postele z masivu

Zamyslete na tím jestli se v noci často převalujete a bude vám pohodlnější širší postel. Jednolůžka mají běžně šířku 90 cm, dále se vyrábějí postele, kterým se říká jeden a půl lůžka a šířku mají 140 cm a manželské postele mají běžně šířku 160 cm nebo 180 cm.

výroba postelí z masivu
výroba postelí z masivu
postel z masivu

Najděte inspiraci v našem eshopu

Vyrábíme postele hlavně na míru, nejsme tedy klasický eshop s již danou nabídkou výrobků Poptat u nás můžete zakázkovou výrobu přímo vaší vysněné postele, dle vašich požadavků.  Eshop slouží hlavně jako inspirace, kde uvádíme již vytvořené výrobky s cenou, z uvedených fotek se můžete nechat jak inspirovat, tak také zjistit cenu dané postele, která vás zaujme. Naleznete zde postele s úložným prostorem, výklopné postele, manželské postele i patrové postele a dětské postele či klasická jednolůžka. Jakoukoli postel je možné různě nakombinovat např. přidat úložný prostor, výsuvné šuplíky nebo výsuvný box. Rozumíme svému řemeslu a máme za sebou mnoho realizací, proto vám nabízíme jakékoli úpravy dle vašich představ.

výroba postelí z masivu

Klidný spánek podporuje vaše zdraví

Buďte ráno čilí a fit, zvolte přírodní materiály, které jsou svými vlastnostmi zdravotně nezávadné, myslete tak vaše zdraví, masivní postele vás okouzlí nejen svou vůní dřeva, ale také váš příjemně překvapí jak budete ráno vyspalí, přírodní postele jsou vhodné i pro alergiky. Do námi dodávaných postelí vám také rádi doporučíme kvalitní matrace a postelové rošty. Více o matracích se můžete dozvědět zde.

Výhody masivních postelí na míru

 • postele z masivu vydrží dlouhá léta
 • zdravé a pohodlné spaní
 • originální vzhled
 • zaoblené hrany a hladký povrch
 • možnost zvýšené lehací plochy, vhodné pro osoby vyššího věku
 • kvalitní provedení postele, vysoká pevnost a stabilita, postel odolává vyšší váze
 • výběr z několika barevných odstínů pravého dřeva
 • možnost přidání úložného prostoru
 • individuální přizpůsobení postele na míru
 • laky, které používáme jsou osvědčené a zdravotně nezávadné

Kvalitní výroba postelí z masivu

 • Zkušenosti s výrobou nábytku máme téměř 100 let, vyrábíme od roku 1928.
 • Dáváme důraz na kvalitu, design a funkčnost.
 • Poradíme vám, protože máme bohaté zkušenosti.
 • Truhlařinu děláme s láskou.
 • Tvoříme perfektní nábytek, který umíme upravit na míru.
 • Jsme kvalitní český výrobce.

Jsme zakázkové truhlářství, vyrobíme vám postel z masivu na míru. Naše značka je kvalita, česká výroba a nábytek, který vydrží.

Kontaktujte nás nebo nám rovnou pošlete rozměry, rádi vám pomůžeme s výběrem a vyrobíme postel z masivu přesně pro vás!

Podívejte se na postele, které jsme již vyráběli pro naše zákazníky: