Vyberte stránku

Dětská postýlka rovná č. 675

14 .372 37 .370  včetně DPH

SmrkSmrkNábytek z masivního dřeva smrk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.BoroviceBoroviceNábytek z masivního dřeva borovice, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Olše - cinkOlše - cinkNábytek z masivního dřeva olše, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Buk - cinkBuk - cinkNábytek z masivního dřeva buk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub - CinkDub - CinkNábytek z masivního dřeva dub, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub Hevea - cinkDub Hevea - cinkNábytek z masivního dřeva dub Hevea, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.
Zrušit výběr

Popis

NÁZEV: Dětská postýlka 60 x 120 cm č. 675

PŘEDNOSTI:

 • Stabilní a pevná konstrukce.
 • Variabilita, univerzálnost a snadná údržba.
 • Nábytek je vyráběn ze zdravotně nezávadných materiálů.
 • Garantovaná záruka kvality 5 let.
 • Moderní design.
 • Široká nabídka materiálů a rozměrů.
 • Doprava 600 Kč za 1 ks po celé ČR .
 • Snadná údržba.
 • Dle požadavků vyrobíme jakýkoliv atyp.
 • Cena včetně  roštu.
 • Pouze u nás koupíte originál, jsme výrobci, proto můžeme nabídnout nejnižší cenu.
 • Moderní rovné hrany.

TIP: Doplňte dětskou postýlku dalším nábytkem z masivu a využijte super cen truhlářské výroby na zakázku.

VÝROBEK: Dětská postýlka – Smrk masiv + bezbarvý lak.

ROZMĚRY: š: 66 / d: 126 / v: 94 cm

POPIS: Tato dětská dřevěná robustní postýlka je vyrobena z masivu – Smrk, vše tl. 27 mm. Výplňové laťky jsou Smrkové masivní tl.18 mm a šířka 40 mm a jsou od sebe vzdáleny 60 mm dle normy pro bezpečnost děťátka. Spoj bočnice – čela postýlky je řešen kolík průměr 8 mm + konfirmat . Všechny spoje u postýlky jsou řešeny kolíky o průměru 8 mm zaklíženy lepidlem. Na přání možné jakékoliv úpravy ( rozměry, dřevina, vzhled ). Cena včetně roštu, který je dřevěný rám a na něm děrovaný bílý akulit s otvory, aby k matraci mohl od spodu vzduch. Výška na vršek matrace od země v horní úrovni roštu je 590 mm ( při použití matrace vysoké 7 cm ), ve spodní poloze je výška na vršek matrace 295 mm. Hrany rovné (z obou stran kulatinky R 4 mm). Čela u postýlky jsou vysoké 940 mm . Dodáno rozebrané a zabalené. Tato dětská postýlka vyhovuje požadavkům normy ČSN EN 716 – 1 na bezpečné používání. K dětské dřevěné postýlce je samozřejmě možné dodat i matraci, dále také vyrábíme přebalovací pulty, komody na úložný prostor pro dětské potřeby a jakékoliv jiné skříňky. Dodáno rozložené a zabalené.

Výrobek  se bude vyrábět na zakázku (termín dodání cca 4 – 6 týdnů ) dle specifikace v objednávce, tím pádem požadujeme zálohu 50% předem a zboží nebude možné bezdůvodně vrátit, pouze v případě špatného vyrobení.

MATERIÁL: Naše truhlářství vyrábí tuto dětskou postýlku z kvalitního masivu Smrk, Borovice, Buk, Dub, Olše a  Dub Hevea + bezbarvý lak. V případě zájmu o moření dle Vašich požadavků to prosím uveďte v poznámce u objednávky a příplatek za moření je 15 % z ceny vybrané postýlky. 

Další informace

Hmotnost 5 kg
Rozměry 126 × 66 × 94 cm
Vyberte materiál

, , , , ,

Povrchová úprava

Matrace

Materiál

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Dětská postýlka rovná č. 675”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.