Vyberte stránku

Moderní obývací stěna 780

151 .582  včetně DPH

SmrkSmrkNábytek z masivního dřeva smrk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.BoroviceBoroviceNábytek z masivního dřeva borovice, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Olše - cinkOlše - cinkNábytek z masivního dřeva olše, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Buk - cinkBuk - cinkNábytek z masivního dřeva buk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub - CinkDub - CinkNábytek z masivního dřeva dub, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub Hevea - cinkDub Hevea - cinkNábytek z masivního dřeva dub Hevea, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.
Zrušit výběr

Popis

NÁZEV: Obývací stěna 780

PŘEDNOSTI:

 • Stabilní a pevná konstrukce.
 • Variabilita, univerzálnost a snadná údržba.
 • Nábytek je vyráběn ze zdravotně nezávadných materiálů.
 • Garantovaná záruka kvality 5 let.
 • Moderní design.
 • Široká nabídka materiálů a rozměrů.
 • Doprava 1500 Kč za 1 ks po celé ČR .
 • Snadná údržba.
 • Dle požadavků vyrobíme jakýkoliv atyp.
 • Možnost vybrat barevná dvířka.
 • Pouze u nás koupíte originál, jsme výrobci, proto můžeme nabídnout nejnižší cenu a největší výběr odstínu lamin .

TIP: Doplňte sestavu ještě dalším sektorovým nábytkem.

VÝROBEK: Obývací stěna se skříňkami, šuplíky, policemi a prostorem pro TV – z masivu. Cena bez TV.

ROZMĚRY: h: 50 cm ( vršek 30 cm) / š: 400 / v: 200 cm 

POPIS: Tato moderní černá obývací stěna je vyrobena z masivu – Borovice , horní desky tl. 28 mm , ostatní tl. 18 mm . Rámečky na dvířkách masiv Borovice + průhledné sklo Float , nebo masivní výplň hladká . Panty na dvířkách jsou od firmy Blum s celoživotní zárukou + tlumiče . Pojezdy na šuplíkách Blum standard bez dotahu a tlumení . V černém mořidle prosvítají léta a suky a jsou do šeda a tím to vyzdvihuje přirozenou krásu přírodního dřeva . Všechny spoje jsou slepeny pomocí kolíků o průměru 8 mm + konfirmaty a krytky . Na přání možné jakékoliv úpravy ( rozměry , dřevina , vzhled ) . Záda v obývákové sestavě jsou černá MDF . Hrany jsou rovné moderní . Úchytky masivní knopky mořené na černo . Dodáno smontované na více částí a zabalené .

Výrobek se bude vyrábět na zakázku (termín dodání cca 4 – 6 týdnů ) dle specifikace v objednávce, tím pádem požadujeme zálohu 50% předem a zboží nebude možné bezdůvodně vrátit, pouze v případě špatného vyrobení. MATERIÁL: Naše truhlářství vyrábí tuto obývací stěnu z kvalitního masivu Smrk, Borovice, Buk, Dub, Olše a  Dub Hevea + bezbarvý lak. V případě zájmu o moření dle Vašich požadavků to prosím uveďte v poznámce u objednávky a příplatek za moření je 15 % z ceny vybrané postele. V případě, že si nevyberete z naší standardní nabídky dekorů, tak jsme schopni  vyrobit jakýkoliv odstín lamina dle Vašich požadavků cca 200 odstínů V případě zájmu o  lamino také specifikovat v objednávce.

Další informace

Materiál

Vyberte materiál

, , , , ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Moderní obývací stěna 780”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.