Vyberte stránku

Psací stůl na PC Borovice + moření

36 .061  včetně DPH

Psací stůl na PC 324 vyrábíme z masivu, je perfektně stabilní a má skvělé úložné prostory vpravo i vlevo. Stačí si vybrat druh dřeva a rozměry, psací stůl na PC 324 vám vyrobíme na míru rozměrově a provedením přesně jak potřebujete.

SmrkSmrkNábytek z masivního dřeva smrk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.BoroviceBoroviceNábytek z masivního dřeva borovice, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Olše - cinkOlše - cinkNábytek z masivního dřeva olše, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Buk - cinkBuk - cinkNábytek z masivního dřeva buk, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub - CinkDub - CinkNábytek z masivního dřeva dub, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.Dub Hevea - cinkDub Hevea - cinkNábytek z masivního dřeva dub Hevea, jakýkoli zde uvedený nábytek vyrobíme na míru rozměrově, barevně či z různých materiálů.
Zrušit výběr

Popis

V případě zájmu o cenu psacího stolu na PC Borovice prosím specifikujte rozměry a materiál.

Rozměry: psací stůl vyrobíme na míru

Vybrat si můžete z mnoha materiálů:

  • Smrk
  • Borovice
  • Olše cink
  • Buk cink
  • Dub cink
  • Dub Hevea cink

Také moříme do různých odstínů na přání.

Cena bez úchytek. Rozměr stolu 70x 150 x 760 mm (výška).

Moření + 15 %.

Psací stůl na PC 324 je velký pomocník pro vaši nerušenou práci. Vybrat si můžete z mnoha materiálů i odstínů. Stůl se hodí do každého pokoje, ať je to kancelář, pracovna nebo třeba dětský pokoj. PC stůl je navržen tak, aby jste všechny šanony a učebnice, knihy, kancelářské potřeby měli pěkně po ruce, navíc má z pravé i levé strany úložné prostory, kam si můžete ukládat další věci, které nemusí být na očích, ale měly by být vždy po ruce. Tento stolek má zabudován výsuv pro klávesnici a proto je skvělý jako stolek pod váš počítač.

Doprava 900 kč.

Další informace

Vyberte materiál

, , , , ,

Materiál

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Psací stůl na PC Borovice + moření”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.