Vyberte stránku
Výroba nábytku na zakázku

Výroba nábytku na míru Praha

  • poradíme
  • navrhneme
  • vyrobíme
  • sestavíme

Výroba nábytku na míru Praha i přesto, že máme sídlo v České Bělé. Jsme zakázkové truhlářství a stále navyšující se počet zákazníků, kteří poptávají výrobu nábytku z Prahy nás přesvědčil k tomu, že jsme se začali zaměřovat na výrobu nábytku na míru pro Prahu a okolí. 

Naší velkou výhodou oproti truhlářům z Prahy je to, že dokážeme nabídnout daleko nižší ceny nábytku na míru. Stali jsme se pro klienty z Prahy oblíbenými, právě proto, že naše ceny nábytku na míru jsou i s dopravou nižší než mohou nabídnout výrobci nábytku na zakázku z Prahy.

Výroba nábytku na míru Praha

Jsme oblíbení v Praze a proto jsme rozšířili naši působnost o Prahu a okolí. Nabízíme lepší ceny a kvalitní provedení nábytku. Stále se zvyšující počet našich stálých zákazníků potvrzuje, že se Vám snažíme nabídnout vždy to nejlepší řešení na míru.

skříň na míru
bílá manželská postel

Vyrábíme zdravotně nezávadný nábytek

U nás máte jistotu zdravotně nezávadného nábytku z lamina i masivu. Vyrábíme z kvalitních zdravotně nezávadných materiálů, myslíme na Vaše zdraví.

Vyrábíme český nábytek

Všechen nábytek vyrábíme sami, proto Vám nabídneme neljepší ceny nábytku na zakázku a vyrobíme pro Vás i atypický nábytek na přání.

Aktuality

Jak vybrat postel

Jak vybrat postel

Postel má velký vliv na náš spánek, v posteli budeme nejen spát, ale také lenošit a relaxovat. Postel vybíráme většinou hlavně podle vzhledu, měli bychom se také zaměřit pro koho je postel určena, na funkce, materiál a rozměry postele. Postel máme v úmyslu používat...

Kvalitní nábytek

Kvalitní nábytek

Kvalitní nábytek může být i z lamina Kvalitní nábytek se spojuje hlavně s vyšší cenou, protože jako kvalitní nábytek je všeobecně označován hlavně nábytek z masivního dřeva a ten bývá dražší. Většina z nás si zvykla na to, že kvalitní nábytek je cenou vysoko, nad naše...

Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně na míru

Hledáte vestavěné skříně na míru? Vybírejte do vašeho domova vestavěné skříně na míru ze zdravotně nezávadného nábytku, který vám vydrží spousty let.Obsah Výhody vestavěných skříní na míru Materiál vestavěných skříní na míru Kvalita a dlouhá životnost vestavěných...

Co jsme vytvořili nového

Rošt pevný laťkový do postele 90 x 200 cm.

Rošt pevný laťkový do postele 90 x 200 cm.

NÁZEV: Rošt k posteli 90 x 200 cm  PŘEDNOSTI: Stabilní a pevná konstrukce Síla materiálu 18 mm Garantovaná záruka kvality 5 let Nábytek je vyráběn ze zdravotně nezávadných materiálů Dle požadavků vyrobíme jakýkoli atypický postelový rošt. Snadná údržba....

Co o náš říkají naši zákazníci

Manželská postel Sarah

Krausová Veronika

Postel jsme si nechali vyrobit na doporučení našich známých, je opravdu pevná, bytelná a spí se na ní skvěle! Děkujeme

Závěsná skříňka ZG 3

Petr

Kvalita, precizní provedení, vstřícný přístup

Jednolůžková postel Katka

Kateřina Štochlová

Dobrý den,
postele jak jsou vlastně rozměrem větší, tak působí v prostoru velmi příjemně. snadná montáž. Dřevo je překvapivě lehký materiál. Ještě voněly dřevem a lakem. Zatím působí i pevným dojmem. Nevržou. Smrk je měkké dřevo, je asi trošku náchylnější na nějaký oťuknutí. S tím musíme počítat.
Jsme spokojeni.
Děkujeme

Jednolůžková postel Pavla

Tereza Málková

Z naší strany naprostá spokojenost. Super řešení pro kvalitní spaní našeho syna, prostě komfort, pohodí a kvalita. Jsme nadšeni a vřele doporučujeme. Navíc nákupem podpoříte poctivého českého truhláře, kterých je už dnes málo. Děkujeme a budeme vás doporučovat dále!

Rohová skříň

Karel Nýbrt

Nechali jsme si vyrobit tuto rohovou skříň na míru, protože jsme do obýváku potřebovali skříň do rohu netradičních rozměrů, nemohli jsme najít úplně vhodné rozměry v klasických obchodech. S výrobou na míru jsme spokojeni, kvalita je poznat, skříň je perfektně stabilní, bytelná, takže truhlář nezklamal a samozřejmě doporučujeme dále truhlářství pana Petříčka, protože má opravdu skvělý přístup, je ochotný a vyslechl si trpělivě naše požadavky.

Nábytek Petříček

Nábytek na zakázku Praha

Moderní nábytek

Sledujeme nejnovější trendy a vyrábíme kvalitní nábytek pro Vaše moderní bydlení.

Odborné informace a kalkulace zdarma

Nezávazně poptejte naše služby a hbitě připravíme podrobnější informace k Vaší zakázce, dokážeme Vám dobře poradit.

Doprava i montáž pro Prahu a okolí

Máme i vlastní dopravu a nábytek dokážeme odborně smontovat.