Vyberte stránku
Výroba nábytku na zakázku

Výroba nábytku na míru Praha

  • poradíme
  • navrhneme
  • vyrobíme
  • sestavíme

Výroba nábytku na míru Praha i přesto, že máme sídlo v České Bělé. Jsme zakázkové truhlářství a stále navyšující se počet zákazníků, kteří poptávají výrobu nábytku z Prahy nás přesvědčil k tomu, že jsme se začali zaměřovat na výrobu nábytku na míru pro Prahu a okolí. 

Naší velkou výhodou oproti truhlářům z Prahy je to, že dokážeme nabídnout daleko nižší ceny nábytku na míru. Stali jsme se pro klienty z Prahy oblíbenými, právě proto, že naše ceny nábytku na míru jsou i s dopravou nižší než mohou nabídnout výrobci nábytku na zakázku z Prahy.

Výroba nábytku na míru Praha

Jsme oblíbení v Praze a proto jsme rozšířili naši působnost o Prahu a okolí. Nabízíme lepší ceny a kvalitní provedení nábytku. Stále se zvyšující počet našich stálých zákazníků potvrzuje, že se Vám snažíme nabídnout vždy to nejlepší řešení na míru.

skříň na míru
bílá manželská postel

Vyrábíme zdravotně nezávadný nábytek

U nás máte jistotu zdravotně nezávadného nábytku z lamina i masivu. Vyrábíme z kvalitních zdravotně nezávadných materiálů, myslíme na Vaše zdraví.

Vyrábíme český nábytek

Všechen nábytek vyrábíme sami, proto Vám nabídneme neljepší ceny nábytku na zakázku a vyrobíme pro Vás i atypický nábytek na přání.

Aktuality

Co jsme vytvořili nového

Dveře z lamina + obložky z lamina  H 1250

Dveře z lamina + obložky z lamina H 1250

NÁZEV: Dveře z lamina  H 1250 ,  PŘEDNOSTI: Stabilní a pevná konstrukce, rám dveří vždy masiv Smrk + výplň voština. Vyrobíme jakýkoli atyp a jakýkoliv odstín lamina. Dveře jsou vyráběny ze zdravotně nezávadných materiálů. Garantovaná záruka kvality 5...

Vyvýšené pódium se schody a zábradlím Borovice

Vyvýšené pódium se schody a zábradlím Borovice

NÁZEV: Vyvýšené podium do ložnice se schody a zábradlím. PŘEDNOSTI: Stabilní a pevná konstrukce. Variabilita, univerzálnost a snadná údržba. Podium je vyráběno ze zdravotně nezávadných materiálů. Garantovaná záruka kvality 5 let. Moderní design. Široká nabídka...

Jídelní stůl šikmý Dub

Jídelní stůl šikmý Dub

NÁZEV: Jídelní stůl šikmý se základnou kov. PŘEDNOSTI: Cena za  masiv Dub + bezbarvý lak Stabilní a pevná konstrukce. Variabilita, univerzálnost a snadná údržba. Nábytek je vyráběn ze zdravotně nezávadných materiálů. Garantovaná záruka kvality 5 let. Moderní...

Co o náš říkají naši zákazníci

Manželská postel Sarah

Krausová Veronika

Postel jsme si nechali vyrobit na doporučení našich známých, je opravdu pevná, bytelná a spí se na ní skvěle! Děkujeme

Závěsná skříňka ZG 3

Petr

Kvalita, precizní provedení, vstřícný přístup

Jednolůžková postel Katka

Kateřina Štochlová

Dobrý den,
postele jak jsou vlastně rozměrem větší, tak působí v prostoru velmi příjemně. snadná montáž. Dřevo je překvapivě lehký materiál. Ještě voněly dřevem a lakem. Zatím působí i pevným dojmem. Nevržou. Smrk je měkké dřevo, je asi trošku náchylnější na nějaký oťuknutí. S tím musíme počítat.
Jsme spokojeni.
Děkujeme

Jednolůžková postel Pavla

Tereza Málková

Z naší strany naprostá spokojenost. Super řešení pro kvalitní spaní našeho syna, prostě komfort, pohodí a kvalita. Jsme nadšeni a vřele doporučujeme. Navíc nákupem podpoříte poctivého českého truhláře, kterých je už dnes málo. Děkujeme a budeme vás doporučovat dále!

Rohová skříň

Karel Nýbrt

Nechali jsme si vyrobit tuto rohovou skříň na míru, protože jsme do obýváku potřebovali skříň do rohu netradičních rozměrů, nemohli jsme najít úplně vhodné rozměry v klasických obchodech. S výrobou na míru jsme spokojeni, kvalita je poznat, skříň je perfektně stabilní, bytelná, takže truhlář nezklamal a samozřejmě doporučujeme dále truhlářství pana Petříčka, protože má opravdu skvělý přístup, je ochotný a vyslechl si trpělivě naše požadavky.

Nábytek Petříček

Nábytek na zakázku Praha

Moderní nábytek

Sledujeme nejnovější trendy a vyrábíme kvalitní nábytek pro Vaše moderní bydlení.

Odborné informace a kalkulace zdarma

Nezávazně poptejte naše služby a hbitě připravíme podrobnější informace k Vaší zakázce, dokážeme Vám dobře poradit.

Doprava i montáž pro Prahu a okolí

Máme i vlastní dopravu a nábytek dokážeme odborně smontovat.