Vyberte stránku
Výroba nábytku na zakázku

Výroba nábytku na míru Praha

  • poradíme
  • navrhneme
  • vyrobíme
  • sestavíme

Výroba nábytku na míru Praha i přesto, že máme sídlo v České Bělé. Jsme zakázkové truhlářství a stále navyšující se počet zákazníků, kteří poptávají výrobu nábytku z Prahy nás přesvědčil k tomu, že jsme se začali zaměřovat na výrobu nábytku na míru pro Prahu a okolí. 

Naší velkou výhodou oproti truhlářům z Prahy je to, že dokážeme nabídnout daleko nižší ceny nábytku na míru. Stali jsme se pro klienty z Prahy oblíbenými, právě proto, že naše ceny nábytku na míru jsou i s dopravou nižší než mohou nabídnout výrobci nábytku na zakázku z Prahy.

Výroba nábytku na míru Praha

Jsme oblíbení v Praze a proto jsme rozšířili naši působnost o Prahu a okolí. Nabízíme lepší ceny a kvalitní provedení nábytku. Stále se zvyšující počet našich stálých zákazníků potvrzuje, že se Vám snažíme nabídnout vždy to nejlepší řešení na míru.

skříň na míru
bílá manželská postel

Vyrábíme zdravotně nezávadný nábytek

U nás máte jistotu zdravotně nezávadného nábytku z lamina i masivu. Vyrábíme z kvalitních zdravotně nezávadných materiálů, myslíme na Vaše zdraví.

Vyrábíme český nábytek

Všechen nábytek vyrábíme sami, proto Vám nabídneme neljepší ceny nábytku na zakázku a vyrobíme pro Vás i atypický nábytek na přání.

Aktuality

Kuchyně od profesionála

Kuchyně od profesionála

Kuchyně je středobodem domácnosti, protože jídlo patří k základním životním potřebám. V ní se vaří, peče nebo jen maže chléb s máslem. Také se v ní scházejí členové rodiny ke společnému hodování, není-li v bytě přítomna jídelna. Aby se člověk v kuchyni při přípravě...

Jak vybrat postel

Jak vybrat postel

Postel má velký vliv na náš spánek, v posteli budeme nejen spát, ale také lenošit a relaxovat. Postel vybíráme většinou hlavně podle vzhledu, měli bychom se také zaměřit pro koho je postel určena, na funkce, materiál a rozměry postele. Postel máme v úmyslu používat...

Co jsme vytvořili nového

Dvoulůžková postel  NČ  tl. 40 mm, výplně rustikální

Dvoulůžková postel NČ tl. 40 mm, výplně rustikální

Dvoulůžkovou postel vyrábíme z masivu – Smrk, vše tl.28 mm. Spoj bočnice – čela postele jsou řešena pomocí postelového kování. Na vaše přání můžeme postel jakkoliv upravit (rozměrově, druhem použitého dřeva, vzhledově). Cena postele je včetně prkénkového roštu. Výška na vršek matrace od země je 45 cm (při použití matrace vysoké 14 cm). Hrany postele jsou kulaté ( Soft – poloměr 17 mm) . Čelo u hlavy je vysoké 78 cm, u nohou výška 44 cm. Dodáváme rozložené a zabalené s návodem.

Co o náš říkají naši zákazníci

Manželská postel Sarah

Krausová Veronika

Postel jsme si nechali vyrobit na doporučení našich známých, je opravdu pevná, bytelná a spí se na ní skvěle! Děkujeme

Závěsná skříňka ZG 3

Petr

Kvalita, precizní provedení, vstřícný přístup

Jednolůžková postel Katka

Kateřina Štochlová

Dobrý den,
postele jak jsou vlastně rozměrem větší, tak působí v prostoru velmi příjemně. snadná montáž. Dřevo je překvapivě lehký materiál. Ještě voněly dřevem a lakem. Zatím působí i pevným dojmem. Nevržou. Smrk je měkké dřevo, je asi trošku náchylnější na nějaký oťuknutí. S tím musíme počítat.
Jsme spokojeni.
Děkujeme

Jednolůžková postel Pavla

Tereza Málková

Z naší strany naprostá spokojenost. Super řešení pro kvalitní spaní našeho syna, prostě komfort, pohodí a kvalita. Jsme nadšeni a vřele doporučujeme. Navíc nákupem podpoříte poctivého českého truhláře, kterých je už dnes málo. Děkujeme a budeme vás doporučovat dále!

Rohová skříň

Karel Nýbrt

Nechali jsme si vyrobit tuto rohovou skříň na míru, protože jsme do obýváku potřebovali skříň do rohu netradičních rozměrů, nemohli jsme najít úplně vhodné rozměry v klasických obchodech. S výrobou na míru jsme spokojeni, kvalita je poznat, skříň je perfektně stabilní, bytelná, takže truhlář nezklamal a samozřejmě doporučujeme dále truhlářství pana Petříčka, protože má opravdu skvělý přístup, je ochotný a vyslechl si trpělivě naše požadavky.

Nábytek Petříček

Nábytek na zakázku Praha

Moderní nábytek

Sledujeme nejnovější trendy a vyrábíme kvalitní nábytek pro Vaše moderní bydlení.

Odborné informace a kalkulace zdarma

Nezávazně poptejte naše služby a hbitě připravíme podrobnější informace k Vaší zakázce, dokážeme Vám dobře poradit.

Doprava i montáž pro Prahu a okolí

Máme i vlastní dopravu a nábytek dokážeme odborně smontovat.