Vyberte stránku

Dětský nábytek

Dětský pokoj byste měli vybavit kvalitním nábytkem, děti používají nábytek jinak než dospělí, nedávají tolik pozor jestli do nábytku něčím bouchnou nebo jestli zavírají dvířka opatrně a proto byste se měli zaměřit hlavně na kvalitu a zdravotní nezávadnost.

K výrobě dětského nábytku poižíváme kvalitní lamino i masiv, budete mít jístotu, že je nábytek zdravotně nezávadný a vyberete pro své děti jen to nejlepší.

Dětský nábytek od truhláře se tak rychle neomlátí, je bytelnější a bude skvěle sloužit mnoho let.

Výhody dětského nábytku

Dětský nábytek vyrábíme na zakázku, vyrobíme vám kvalitní nábytek na míru jakýchkoli rozměrů bez omezení barev, můžete si vybrat materiál jak lamino tak masiv. Výhoda je pokud potřebujete sladit v dětském pokoji nábytek, tak si určíte sami z jaké barvy lamina nebo druhu dřeva vám nábytek vyrobíme. Rozměry, provedení nebo třeba úchytky si můžete vybrat ze stovek variant. Vše na míru.

dětská komoda KHF 10

Komoda KHF 10

10 .965 12 .611  včetně DPH

Materiál dětského nábytku

Dětský nábytek vyrábíme z materiálů lamino i masiv. Záleží jaký materiál preferujete. Všechny výrobky jsou z kvalitního bytelného materiálu ať už vyberete masiv nebo lamino. Dáváme vám záruku na naše výrobky 5 let.

Kvalita a dlouhá životnost

Vyrábíme dětský nábytek precizně a promyšleně do detailů. Dokážeme vám i dobře poradit, kvalitní nábytek vyrábíme téměř 100 let, jsme zkušení truhláři. Nábytkem od nás získáte kvalitní nábytek, precizní zpracování a dlouhou životnost, nábytek vám vydrží krásný spousty let.

Zdravotní nezávadnost

Vyrábíme jen zdravotně nezávadný nábytek! Od nás dostanete jen tu největší kvalitu a jistotu, že naše výrobky rozhodně nemají negativní vliv na vaše zdraví a zdraví vašich dětí.

Nábytek do dětského pokoje na míru

Nábytek na míru je naše specialita, vyberte si rozměry, materiál, barvy, vnitřní uspořádání skříní a skříněk jako jsou šuplíky, police, šatní tyče i závěsné systémy, jestli bude posuvná skříň se zrcadlem nebo bez, stoly do rohu, skříně do šikma, které se vejdou do půdních prostorů, postele s přistýlkou, zábrany k dětským postelím a mnoho dalšího. Poptejne naše služby, s nábytkem od nás budete spokojeni!

Dětský nábytek na míru za nejnižší cenu

Jsme přímí výrobci, truhláři co tvoří nábytek skoro 100 let, ceny držíme na nejnižší úrovni, pokud si vyberete dětský nábytek od nás, tak nemusíte platit dalším článkům na trhu a překupníkům nábytku další provize.

Jsme zakázkové truhlářství, vyrábíme kvalitní české výrobky, které vydrží.

Kontaktujte nás nebo nám rovnou pošlete rozměry, rádi vám pomůžeme s výběrem a vyrobíme nábytek na míru i vám!

Rychlá poptávka

14 + 1 =

Dětský nábytek, který jsme již vyráběli